Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

OPC rulez chat


Lanti

Recommended Posts

Jó helyen vagy. Fenntartási költsége nem olyan vészes, mint egy rendes autóé...viszont az az 1.6os motor nem egy siker story... vagy szerencséd van és nem lesz vele semmi vagy beszívod és kuka a mocija... az enyém 102ekmnél esett teljesen szét és verte szét a blokkot!

Link to comment
Megosztás:

On Tuesday, May 24, 2016 at 10:04, Lanti írta:

Jó helyen vagy. Fenntartási költsége nem olyan vészes, mint egy rendes autóé...viszont az az 1.6os motor nem egy siker story... vagy szerencséd van és nem lesz vele semmi vagy beszívod és kuka a mocija... az enyém 102ekmnél esett teljesen szét és verte szét a blokkot!

Pedig amerre olvastam, csak jót láttam róla, hogy ez lett az Opel egyik legjobban kivitelezett motorja, stb.. (gondolom itt főleg a teljesítményre gondoltak, és nem a hosszútávú futásra?)

Hogy érted, hogy szétesett? A vezérlés szakadt?

Pont a jól sikerült motorja miatt esett erre az autóra a választásom, nem pedig az 1.6THP-re, aminek ismert, ténylegesen elismert baja van. (207 THP 2012-ig az összes vezérlés hibás).

Több OPC D Corsát megnéztem, de ahogy láttam/hallottam, mindenikek csak tankolni kelett bele (meg a többi kötelező)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Szóval...

Kárászy-tól vettem a konit.... beszerelés előtt leteszteltük a cuccot és hát nagyon nem voltunk elájulva................ a hátsók oké de az elsők betekerve is elég ratyik voltak, visszavittem beméretni őket ott azt mondták semmi bajuk rakjuk be meg a többi sóder..... azóta kb használhatatlan a gép mert kanyarba beleér... eddig nem érdekelt a dolog mert nagyobb gondom is volt... de most már látom a fényt az alagút végén és egyre jobban idegesít.... Mit csináljak?

Link to comment
Megosztás:

On 2016. 06. 10. at 11:14, kiskecso írta:

Szóval...

Kárászy-tól vettem a konit.... beszerelés előtt leteszteltük a cuccot és hát nagyon nem voltunk elájulva................ a hátsók oké de az elsők betekerve is elég ratyik voltak, visszavittem beméretni őket ott azt mondták semmi bajuk rakjuk be meg a többi sóder..... azóta kb használhatatlan a gép mert kanyarba beleér... eddig nem érdekelt a dolog mert nagyobb gondom is volt... de most már látom a fényt az alagút végén és egyre jobban idegesít.... Mit csináljak?

méresd be másik helyen és vidd oda az eredményt... azt fogja rá mondani, hogy nem tudják jól bemérni a padok ezeket a gátlókat... erre te meg mond rá h de érzed, hogy xar!

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

On 2016. 06. 10. at 11:14, kiskecso írta:

Szóval...

Kárászy-tól vettem a konit.... beszerelés előtt leteszteltük a cuccot és hát nagyon nem voltunk elájulva................ a hátsók oké de az elsők betekerve is elég ratyik voltak, visszavittem beméretni őket ott azt mondták semmi bajuk rakjuk be meg a többi sóder..... azóta kb használhatatlan a gép mert kanyarba beleér... eddig nem érdekelt a dolog mert nagyobb gondom is volt... de most már látom a fényt az alagút végén és egyre jobban idegesít.... Mit csináljak?

Nekem is koni volt elől-hátul, ha betekertem teljesen olyan kemény volt hogy ketten ráültünk és kb meg se mozdult. Mintha fixen be lett volna heggesztve. Mondjuk igen 55 N rugó volt benne.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

En most 1 hete vettem ki a Konikat, elotte TA technix volt. Amikor bekerult a Koni azt hittem ez a tuti, vazze milyen jol fogja a kocsi az utat, persze ott volt a hatranya is, hogy minden utott mint atom. Az osszes uthibat ereztem.

Most elolre H&R coilover kerult, racing verzio, hatra pedig GAZ coilover. Egyszeruen ossze se lehet hasonlitani az eddigiekkel. Mehetek at ezerrel mindenen, es kisimitja szinte az osszes uthibat, katyut, minden szart, es mocskos gyorsan lehet haladni vele minden fele uton, nem csak a sima jo aszfalton. Elol kb 4 cm kell normal allapotban, hogy beerjen a kerek, es nem er be sehol.

Teljesen ujra alkottam a velemenyem a futomuvekrol. Ami kemeny es ut mindenhol, az egy kalap szar, semmi koze a valoban jo futomuvekhez.

Link to comment
Megosztás:

On 2016. 06. 12. at 19:39, wegapower írta:

Nekem is koni volt elől-hátul, ha betekertem teljesen olyan kemény volt hogy ketten ráültünk és kb meg se mozdult. Mintha fixen be lett volna heggesztve. Mondjuk igen 55 N rugó volt benne.

Nem kell bemutatni mert előtte is az volt benne...Sajna ez nem olyan...

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék hogy az OPC1 lengéscsillapítója és rugója megegyezik az összes többivel gyárilag vagy keményebb/alacsonyabb?

Én már úgy vettem hogy ültetés van benne és rettenet szétrázza az autot ezeken a csodálatos útjainkon, ezért érdeklődnék hogy jobb lesz-e

ha visszacserélem gyárira!?

Előre is köszönöm a válaszokat,

 

Üdv, Tomi

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
On 2016. 08. 09. at 21:41, kiskecso írta:

20160801_093648_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ülést elfogadnám belőle :D

sziasztok!

 

Niki megkért, hogy írjam meg, hogy a képen látható taliga eladó! eredetileg a Hency mobilról van szó (OPC1). amit pluszban tud:

- hibátlan nagy Recaro ülés benne

- corsa D OPC felnik + gumik

- új futómű elől-hátul

- klímája is hibátlan, teljesen felújítva

- motor abszolút hibátlan, egy gramm olajat se eszik

- új hűtője is van

- minden jó rajta

az ára 850 ropi.

 

akit érdekel, hívja a Nikit: +36-30-333-0593

Link to comment
Megosztás:

szia! annyit tudunk hogy miután eladtam vagy hengerfejes lett vagy kikonyokolt a hajtokar (érdemes megnézni a motorszámot...) aztán kétszer zuzták le az elejét (sorösszetolás, illetve árok)  és elsőautós hülyegyerek autó volt. mielőtt eladtam egy rendben lévő kasztni volt, rendben lévő motorral, de azóta eltelt 2 esztendő.

 

szerk.: árulják még?

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Akkor ez megmagyarázza hogy miért vannak rajta utángyártott tükrök, utángyártott első fényszórók, és miért van újrafújva a jobb első elem na meg miért látszik visszahajlítás nyoma a géptető jobb szélén.

Tegnapig árulták, egyik haverom vette meg.

Módosítva : Tom86
Link to comment
Megosztás:

szerintem baklövés volt megvenni, de sok sikert hozzá. az utángyári tükrökkel vettem már énis, no para. törve nem volt amikor hozzám ért vagy max nagyon minimálisan de sárvédő tuti nem. de legalább az opc koptatót lefelejtették az ujjáépítés során.

Link to comment
Megosztás:

Annyi látszik hogy a lehető legolcsóbban lett megjavítva.

A 4 leömlőből 3 újra van hegesztve {????} Tömítések viszont cserélve vannak.

Baloldali díszlécről kikopott az embléma, csomi ajtóról is eltűnt az összes felirat meg embléma...

Utángyártott első fényszórók, valószínű hogy a jobb első sárvédő is utángyártott darab. Motortérben a sérült oldalon rozsdál. Valahol szivárog az olaj mert lefolyik a kipufogóra, ezért füstöl is. Szerintem a fék azóta nem volt cserélve mióta eladtad..

Jobb oldali abs jeladó hibás. Hűtőventilátor egyik fokozata nem megy, erre is ír hibát. Klima gyenge, de működik. Az még nem lett megnézve.

Műszerfal világítás néha elsötétedik. Ja és enyhén jobbra húz az autó.

A tetőt lefóliázták házilag fehérre.

Lesz vele mit csinálni.......

Módosítva : Tom86
Link to comment
Megosztás:

a tető ezért fehér, mert alatta jön fel a lakk. sőt már feljött egy fél tenyérnyi helyen. nem én csináltam, utánam lévő tulaj műve.

hátsó fék tárcsa betétet én raktam alá az új volt, elsők meg még bírhatók. első futómű elég szar volt már, nem tudom raktak e alá. a díszlécben az emblémát egész helyrepofoztuk anno....a leömlő érdekes sztori ug el voltak rozsdálva a csavarok rajta csodálkozom hogy szedték le egyáltalán.volt rozsda a motortérben de nem sok...olaj nem folyt belőle. az abs jeladóval volt már problémám de inkább abs kocka lesz az.... azt cseréltük bontottra , meg mindkét oldali kerékcsapágyat elöl. hűtőventi nálam jó volt, klíma is hibátlan volt, azt hiszem még abba vettem talán klimahűtőt... bár most meg nem mondom hogy a kékbe vagy a feketébe de cseréltem az biztos.
műszerfal világításhoz hozzá se volt nyúva, elhúzás se volt, szépen futott.

 

egyébként 201.000-rel adtam el, asszem talán 20al van benne több...

Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.