Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

OPC rulez chat


Lanti

Recommended Posts

On 2016. 08. 30. at 22:59, voszi írta:

sziasztok!

 

Niki megkért, hogy írjam meg, hogy a képen látható taliga eladó! eredetileg a Hency mobilról van szó (OPC1). amit pluszban tud:

- hibátlan nagy Recaro ülés benne

- corsa D OPC felnik + gumik

- új futómű elől-hátul

- klímája is hibátlan, teljesen felújítva

- motor abszolút hibátlan, egy gramm olajat se eszik

- új hűtője is van

- minden jó rajta

az ára 850 ropi.

 

akit érdekel, hívja a Nikit: +36-30-333-0593

Meg van még?

Link to comment
Megosztás:

On 2017. 03. 08. at 11:40, TomTech írta:

En meg tudnam mutatni hogy epitem at a kocsimat szelesebbre hosszabb lengokarokkal feltengelyekkel, masik kerekcsapaggyal, jobb fekkel lotus elise-bol, milyen 300 fok feletti veztengelyeket tesztelek, mit hoz az elektromos vizpumpa a motorteljesitmenyen, stb, de az enyem csak corsa, meg csak gsi sem, es meg turbom sincs, se 16v, igy biztos senkit sem erdekel. :)

milyen corsa ? mesélj :)

Link to comment
Megosztás:

On 2017. 03. 21. at 11:05, forumadmin írta:

A személyeskedés,trágár beszéd tiltott a fórumban kedves elnök úr :) t

Jogos :D

De, hogy ne legyek off....ma Dunabogdányban (vagy valamelyik környező településen) láttam egy nagyon szép Gsi-t...szürke, szélesített....

 

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Köszönöm! Két utcával állt felettem a kocsi 7 éven keresztül... Eléggé komolyan össze lehetett törve valamikor, mert a jobb oldali A oszlopon 2 kg gitt mellett "nyomokban" rozsdát is tartalmaz :D De mindenesetre ritka maga az 5 ajtó, gyári XE kombó. Nem sok rohangál belőle itthon. A fehér három ajtósom fényezése is hamarosan kész lesz. Ahhoz is már csak pár apróság kell, hogy teljesen gyári kinézetében pompázzon, no meg összetenni újra a kocsit...

21850389_1600657869996741_1448235523_n.jpg

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...
On 2017. 12. 11. at 11:48, MaSt-R írta:

Nem, de valami Ricsi nevű gyerekhez kötnem, sok sagot magyarázott az opeles oldalakon. 

Köszi Zoli! :) Meg akarta venni a Cosworth XE-met a GSiből, de elnapolta az újabb turbós projektet xD
Egy másik kérés!!! GSi Club Hungary-s kör alakú matricát valaki el tudná nekem küldeni relatíve nagy méretben? Csinálnék belőle matricát, de ami a fórumon van képként az nagyon rossz felbontású.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.