forumadmin

Beltér, gyári hifi + karosszéria (Zafira B)

54 hozzászólás ebben a témában

Remélem jó helyen kérdezem:

Elég ramaty állapotban vannak a vezetö oldali szönyegeim, mind a téli, mind a nyári. Viszont a többi olyan mint az új. Tudtok esetleg valami forrást, ahol egyenként is lehet kapni és nem kell 2 komplett garnitúrát vennem a 7 személyesre?

Üléshuzat meg Eleve nem Volt rajta, abból is szeretnék valami tartósat és jól passzolót, de elég volna az elsö 2-re mert hátul gyereküléseket használunk. Vagy esetleg mind az 5 ülésre, a hátsó kettöre felesleges.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Sziasztok,

Vettem a mai nap egy 2005-ös B Zafirát. A kérdésem az lenne, hogy honnan tudnék angol nyelvű CD-t beszerezni? Jelenleg csak a német nyelvet lehet kiválasztani, ha mást választok ki, akkor kéri hogy telepítsem fel CD-ről. NAVI cd-t találtam már torrent oldalon, így azt mindjárt ki is próbálom, de ha németül kezd el nekem beszélni, akkor megfojtom! :D Köszönöm a segítséget előre is!

Üdv,

Gergő

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
6 hours ago, Arklon said:

Sziasztok,

Vettem a mai nap egy 2005-ös B Zafirát. A kérdésem az lenne, hogy honnan tudnék angol nyelvű CD-t beszerezni? Jelenleg csak a német nyelvet lehet kiválasztani, ha mást választok ki, akkor kéri hogy telepítsem fel CD-ről. NAVI cd-t találtam már torrent oldalon, így azt mindjárt ki is próbálom, de ha németül kezd el nekem beszélni, akkor megfojtom! :D Köszönöm a segítséget előre is!

Üdv,

Gergő

Sziasztok,

Az angol nyelvet megoldottam (nem kellett CD én voltam b*l), a NAVI pedig tökéletesen teszi a dolgát :) Pár dolog előjött még, de ezeknek még utánaolvasok hátha találok rá megoldást.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Sziasztok! 

CD30 MP3 gyári Aux előkészítésű fejhez kapható ebay-en az alább bluetooth modul: http://www.ebay.com/itm/Bluetooth-Adapter-Verstarker-Filter-OPEL-CD30-MP3-CDC40-Opera-CD70-Navi-DVD90-/201743662129?hash=item2ef8dbfc31:g:TawAAOSwcUBYTmh2

Van valakinek ezzel tapasztalata, érdemes-e beruházni rá (minőség, kompatibilitás stb.), szükséges-e tanítani hozzá a fejegységet vagy elegendő tényleg csak az aux helyére kötni és tápfeszt adni neki? 

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Szeretnél hozzászólni? Hozz létre egy fiókot, vagy jelentkezz be.

Regisztrált felhasználónak kell lenned ahhoz, hogy hozzászólást írhass.

Fiók létrehozása

Regisztrálj egy új fiókot a közösségünkben. Nem nehéz!

Regisztráció

Bejelentkezés

Már felhasználók vagy? Jelentkezz be!

Bejelentkezés