Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fék, futómű, kormánymű


forumadmin

Recommended Posts

  • 1 month later...
14 órája, szabzsolesz írta:

Sziasztok! Egy kérdés: stabilizátor kart kell cserélnem, cikkszám alapján kerestem, de több hosszúságban is van találat, milyen hosszú kell bele? Z17dth 5 ajtós, ids nélküli. Köszönöm. 

Van sima és van IDS+ hoz való, utóbbi rövidebb, neked a sima kell, abból létezik műanyag ami a gyári is, illetve fém is.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
On 2015. 04. 05. at 8:34, forumadmin írta:

A fék és a futómű a biztonságos gépjárművezetés fontos részét képzi.

Üdv! Segítséget illetve tanácsot szeretnék kérni . Opel Astra h 1.7 cdti kocsim van autópályán tapasztaltam , hogy 140 es tempomal illetve ha gyorsítok remeg vagy inkább rezeg az utastér . Téli gumim mérete 205/55 R16 talán a gumi miatt vagy talán lengéscsillapító gömbcsukló okozhatja-e a problémát . Annyit még , hogy kb masfél hónapja volt centiroztatva.

Válaszotokat előre is köszönöm .

Link to comment
Megosztás:

13 órája, somlyai írta:

Üdv! Segítséget illetve tanácsot szeretnék kérni . Opel Astra h 1.7 cdti kocsim van autópályán tapasztaltam , hogy 140 es tempomal illetve ha gyorsítok remeg vagy inkább rezeg az utastér . Téli gumim mérete 205/55 R16 talán a gumi miatt vagy talán lengéscsillapító gömbcsukló okozhatja-e a problémát . Annyit még , hogy kb masfél hónapja volt centiroztatva.

Válaszotokat előre is köszönöm .

Le is tud esni a súly, érdemes elvinni a kerekeket megpörgetni először. 

Link to comment
Megosztás:

On 2017. 12. 15. at 22:09, somlyai írta:

Üdv! Segítséget illetve tanácsot szeretnék kérni . Opel Astra h 1.7 cdti kocsim van autópályán tapasztaltam , hogy 140 es tempomal illetve ha gyorsítok remeg vagy inkább rezeg az utastér . Téli gumim mérete 205/55 R16 talán a gumi miatt vagy talán lengéscsillapító gömbcsukló okozhatja-e a problémát . Annyit még , hogy kb masfél hónapja volt centiroztatva.

Válaszotokat előre is köszönöm .

Ritkán szoktam más oldal fórumát belinkelni, de ez esetbe célszerűnek találom. Sajnos több oka is lehet,hogy rázz, remeg. Hátha ez is segíthet:

http://www.carstyling.hu/kozosseg/ontopic/segitseg-120-felett-raz-a-szeker-1650

Link to comment
Megosztás:

3 órája, forumadmin írta:

Ritkán szoktam más oldal fórumát belinkelni, de ez esetbe célszerűnek találom. Sajnos több oka is lehet,hogy rázz, remeg. Hátha ez is segíthet:

http://www.carstyling.hu/kozosseg/ontopic/segitseg-120-felett-raz-a-szeker-1650

Sokmindent felsorol, de a megoldast nem latom... Az is eleg furcsa, hogy fektarcsa csere idezte elo a dolgot, pontosabban szolva utana kezdodott.

Azt nem irja, hogy a regi tarcsakat probaltak-e visszatenni (bar lehet, hogy kidobtak).

Link to comment
Megosztás:

On 2017. 12. 20. at 18:24, csaba66 írta:

Sokmindent felsorol, de a megoldast nem latom... Az is eleg furcsa, hogy fektarcsa csere idezte elo a dolgot, pontosabban szolva utana kezdodott.

Azt nem irja, hogy a regi tarcsakat probaltak-e visszatenni (bar lehet, hogy kidobtak).

Nekem ugyan ez volt a problémám, bár 1 Ford Focusnál. Abban a belső féltengelycsukló kotyogott, cserélni kellett, plusz a csapágyat is ahol bemegy a féltengely a váltóba. Ezután már nem rázott.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
14 órája, Opelesjoco írta:

Sziasztok! H astrához nem tudjátok honnan tudok venni fékfolyadék kiegyenlítő tartályt? és a főfék-munkahengerhez felújító készletet?nem lucas, hanem TRW! sehol nem találok!

Egész főfékhenger TRW-hez itt van pölö, a felújító szettre és a tartályra azt írják jelenleg kifogyott, de fel kell hívni őket. https://www.autoalkatreszonline24.hu/opel/astra-h-l48/17845/10126/foefekhenger?sort_supplier[0]=833

Magánvélemény hogy a karmantyúzás nem mindíg sikerült, ennek az ára nem olyan egetverően vészes, lehet jobb lenne egészben cserélni. 

Link to comment
Megosztás:

9 órája, csaba66 írta:

Most erre mit mondjak? Benne van a hasznalati utasitasban is:

http://manual.astra-h.co.uk/files/assets/basic-html/page338.html

Ettol persze mindenki azt allit be, amit akar, hiszen ha az Opel egy hasznalhato olajat sem tud kihozni a neve alatt, akkor miert pont a guminyomasokhoz ertene? :)

Én is 2,5 használom. A 2,1 kevés szerintem

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ötleteket szeretnék kérni tőletek. Tegnap hazafelé valami fémesen csattant jobb elől. Az asszony szerint a jobb egyben olyan volt mintha rámentem volna valami vasdarabra mit aztán hozzávágott a kocsi aljához. Utána nem éreztem semmi furcsát; gyorsítás fékezés kanyarodás rendben, hazaérve körbenéztem a kereket de semmi látható dolog nem volt.

Aztán amikor ma reggel  indult munkába a feleségem hallottam hogy márpedig valami kattog. Kerék forgásra fordulatonként többet is!

Ha hazaér (remélem gond nélkül) felemelem körbenézem, de ha valakinek volna ötlete hogy mit keressek megköszönöm!

Link to comment
Megosztás:

6 órája, kisp113 írta:

Sziasztok!

Ötleteket szeretnék kérni tőletek. Tegnap hazafelé valami fémesen csattant jobb elől. Az asszony szerint a jobb egyben olyan volt mintha rámentem volna valami vasdarabra mit aztán hozzávágott a kocsi aljához. Utána nem éreztem semmi furcsát; gyorsítás fékezés kanyarodás rendben, hazaérve körbenéztem a kereket de semmi látható dolog nem volt.

Aztán amikor ma reggel  indult munkába a feleségem hallottam hogy márpedig valami kattog. Kerék forgásra fordulatonként többet is!

Ha hazaér (remélem gond nélkül) felemelem körbenézem, de ha valakinek volna ötlete hogy mit keressek megköszönöm!

Lehet csak valami beszorult a felnibe az útról. 

Link to comment
Megosztás:

On 2018. 02. 07. at 16:08, Handbrake írta:

Erre tippeltem én is, de jobbra is húz sajnos......Pénteken, vagy szombaton megyek futóműveshez.

2.1 értékre fújtam elöl, mi az ajánlott?

 

Na srácok, voltam a futóművesnél. Nem tudott rajta sokat állítani, még mindig húz jobbra. Azt tanácsolta, hogy meg kellene nézetnem karosszériással, mert a jobb eleje kapott valahol, valamikor valamit, ami miatt vagy lengőkar, vagy lengéscsillapító, vagy csonkállvány elment. Nem látható mértékben, mert szemmel nem látott semmit.

Mit javasoltok? Hogyan lehetne a cserélendő alkatrészeket szűkíteni? Vagy célszerűbb egybe cserélni mindent? Esetleg minde a két oldalon akkor már? ( lengőkar, stabpálca, lengéscsillapító, csonkállvány, szilentek)

 

Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

8 perce, Handbrake írta:

Na srácok, voltam a futóművesnél. Nem tudott rajta sokat állítani, még mindig húz jobbra. Azt tanácsolta, hogy meg kellene nézetnem karosszériással, mert a jobb eleje kapott valahol, valamikor valamit, ami miatt vagy lengőkar, vagy lengéscsillapító, vagy csonkállvány elment. Nem látható mértékben, mert szemmel nem látott semmit.

Mit javasoltok? Hogyan lehetne a cserélendő alkatrészeket szűkíteni? Vagy célszerűbb egybe cserélni mindent? Esetleg minde a két oldalon akkor már? ( lengőkar, stabpálca, lengéscsillapító, csonkállvány, szilentek)

 

Köszönöm!

Kerékcsere már megvolt? Előre a hátsókat, és hátra az elsőket a forgásirányt megtartva? 

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.