Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa szervíz/javító


Guest

Recommended Posts

Sziasztok!

Van egy 10 éves Opelünk, amiben 35.000 km van,szal kímélték.

Viszont 100-on bekapja a 6-6.5 -et,ami túlzás! .

akurvaanyát 6 litert százon?? :shock: mit vársz egy egykettestől?

2 litert? gyenge motor,45 lóerő, nehéz kaszni. ennél nem fogyasztanak ezek kevesebbet.... :wink: 8)

Link to comment
Megosztás:

Viszont 100-on bekapja a 6-6.5 -et,ami túlzás!

Szerintem ez a mennyiség egy elég elfogadható érték!Ha 1.7D lenne, akkor talán azt mondanám, hogy lehet, hogy talán egy kicsit sok.De ha benyás, akkor nyugodtan tedd össze a két kezed, mert ha az átlagfogyi ennyi,akkor az egy király gép!Ha még 16V is, akkor aztán végképp reális lenne, de csak hosszútávon.Rövidtávon ezek a mocik nem tudják produkálni ezt a fogyasztást.Talán csak a TD-k.Utóbbiban azért nem vagyok biztos, de a benzines szakaszban igen. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Nekem 94-es 1.2-esem van, és bizony megeszi a 8-8.5-t városban, pályán meg a 7-t, úgyhogy a 6.5 isteni fogyasztás!

Mellesleg az azért érdekelne, hogy ha esetleg egyszer sokalni kezdem ezt a mennyiséget, mit érdemes átnézni!

A használtautó szakasz Diesel részlegét! :roll: :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Nem úgy gondoltam teeeeeee! :lol: :D :lol:

De adott, egy 11 éves 1.2-es Corsa.Ugye a mocija csodákra nem képes ,de a viágból kimegy, ha nincs zaklatva.A városi fogyija sztem teljesen jó, figyelembe véve a ccm-t, a súlyt, adott esetben a futott kilómétert, és a járgány súlyát.Bár, sztem a városon kívüli fogyit még lentebb is lehet vinni, de akkor nem gyorsítasz 80km/h fölé.

Ezért mertem megemlíteni, hogy mivel ennek a mocinak ilyenek a fogyasztási paraméterei, esetleg egy Diesel kevesebbet enne.

Na ERRE akartam utalni én, de sztem nem bántó módon.Sztem. :roll:

Link to comment
Megosztás:

Hát nem volt egy korrekt válasz, de nekem azért tetszett. :lol: :D

Mellesleg nekem azt mondták, hogy sokmindent ilyenkor nem lehet csinálni, tehát, ahogy warwolf mondta, idősebb az autó, ennyit eszik és sajna ez van. Az én 8x-es Unom 1.0-es evett 9 litert! Csak úgy figyeltem. :shock:

Link to comment
Megosztás:

Nem úgy gondoltam teeeeeee! :lol: :D :lol:

De adott, egy 11 éves 1.2-es Corsa.Ugye a mocija csodákra nem képes ,de a viágból kimegy, ha nincs zaklatva.A városi fogyija sztem teljesen jó, figyelembe véve a ccm-t, a súlyt, adott esetben a futott kilómétert, és a járgány súlyát.Bár, sztem a városon kívüli fogyit még lentebb is lehet vinni, de akkor nem gyorsítasz 80km/h fölé.

Ezért mertem megemlíteni, hogy mivel ennek a mocinak ilyenek a fogyasztási paraméterei, esetleg egy Diesel kevesebbet enne.

Na ERRE akartam utalni én, de sztem nem bántó módon.Sztem. :roll:

Nehéz lett volna elsőre is ilyet írni ? :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.