Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Ki kicsoda, avagy ismerjük meg egymást...


forumadmin

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Akkor kezdem én a sort !

Gellért a polgári nevem, de sokan Gelkoként ismernek :)  2005-óta vagyok MOTE klubtag. Tavaly szeptember óta hajtok egy 2013-as 5 ajtós J astra van-t...bivalyerős 1.3 dízel motorral....azóta beletettem bő 30.000 kmert minden gond nélkül.

Elég sokféle opelem volt már az A corsától az Omegákig (most is van) :)

Link to comment
Megosztás:

Imi vagyok Zala megyéből, 2007 óta a fórum tagja. Sokan ismernek a G fórumból azt hiszem. :)

2007-2014 között egy Astra G Z14XEP Optimát hajtottam, amit újan vettem. 2014-ben egy Astra J A17DTR SportsTourer Cosmo-t hajtok. Mind a két opelemet szerettem, nagyobb meghibásodás nélkül soha nem hagytak cserben, az út szélén, pedig a két kocsiba közel 200e km-t beletekertem. A J-be már 50e-et tettem. Nagyon szeretem. :)

  • Köszi! 1
Link to comment
Megosztás:

Gábor vagyok Fejér megyéből, azon belül is Pusztaszabolcsról. 2007 óta fórumozok, és vagyok tag. Az első autóm egy Vectra 2000 volt(C20XE,2004-2005), majd G astra(Z14XE 2005-2007), majd egy új G astra(Z14XEP 2007-2013), és végül a mostani 2013 decemberétől J astra A20DTH. Idáig elégedett vagyok a Márkával.

   

  • Köszi! 1
Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.