Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Ki kicsoda, avagy ismerjük meg egymást...


forumadmin

Recommended Posts

2 órája, csaba66 írta:

Erre en is gondoltam, de az is oda van irva, hogy ferfi, a MOTE-nek pedig csak nincs neme... Vagy ha okvetlenul kell neki, akkor miert nem inkabb no? :)

Maga erősen meg tetszett pihenni :-)

 

Módosítva : Davee
Link to comment
Megosztás:

10 perce, forumadmin írta:

Aki megszeretne ismerni, pl személyesen az belép az egyesületünkbe :) Minden MOTE találkozom kint vagyok. Egyébként bízom abban, hogy több "H" Astra tulaj is lesz tagjaink sorában. 

Ja, ha igy ertendo az ismerkedes, akkor aki engem szeretne megismerni, annak meg csak be sem kell lepnie sehova...

Elegendo, ha nonemu, es nehany tovabbi kellemes tulajdonsaga van, privatban itt megtalal :)

Link to comment
Megosztás:

@csaba66 Teljesen jó.  Ez a topic nem rólam szól, ezt te is jól tudod. Most, hogy megismertük egymást léphetünk is ezen tovább :)

A téma a Astra G fórumtéma alapján jött létre. Aki úgy érzi szívesen bemutatkozik örömmel veszik a topiktársak.
Aki trolkodik, az is szórakoztató tud lenni bizonyos mértékig.  

További jó fórumozást és balesetmentes közlekedést kívánok. 

Link to comment
Megosztás:

On 2017. 03. 27. at 9:52, forumadmin írta:

Aki megszeretne ismerni, pl személyesen az belép az egyesületünkbe :) Minden MOTE találkozom kint vagyok. Egyébként bízom abban, hogy több "H" Astra tulaj is lesz tagjaink sorában. 

Az a baj, hogy ez a fórum a "jellege" miatt eléggé elavult pár év alatt, a napi max. 5 hsz-ről nem is beszélve. A FB csoportban már több mint 1600-an vagyunk.

Link to comment
Megosztás:

29 perce, Astra555 írta:

Az a baj, hogy ez a fórum a "jellege" miatt eléggé elavult pár év alatt, a napi max. 5 hsz-ről nem is beszélve. A FB csoportban már több mint 1600-an vagyunk.

Az lehet, de senkit nem kötöznek ide, aki marad az tudja hogy miért. Aki meg megy, azért ( többnyire de nem mindíg ) nem kár. 

  • Like 3
Link to comment
Megosztás:

3 órája, Astra555 írta:

Az a baj, hogy ez a fórum a "jellege" miatt eléggé elavult pár év alatt, a napi max. 5 hsz-ről nem is beszélve. A FB csoportban már több mint 1600-an vagyunk.

A létszám növekedésével sajnos a színvonal fordítottan arányos. (Tisztelet a kivételnek, senki ne vegye magára!) Az 1600-ból, a rendszeresen értelmes dolgokat író törzstag ebből kb 30-40 fő lehet, de lehet hogy túlbecsültem. Például a milyen olajat válasszak és hasonló sokadjára rendszeresen felvetődő téma kicsit fárasztó, de a másokat állandóan oltogató hozzászólások még inkább hervasztóak.

Link to comment
Megosztás:

5 perce, Cserenkov írta:

A létszám növekedésével sajnos a színvonal fordítottan arányos. (Tisztelet a kivételnek, senki ne vegye magára!) Az 1600-ból, a rendszeresen értelmes dolgokat író törzstag ebből kb 30-40 fő lehet, de lehet hogy túlbecsültem. Például a milyen olajat válasszak és hasonló sokadjára rendszeresen felvetődő téma kicsit fárasztó, de a másokat állandóan oltogató hozzászólások még inkább hervasztóak.

Ha megkapnám a pótalkatrészek árát amit ilyen fészbúkos ismerősöknek beszereltem, aztán "dejó köszi, rendes vagy veszek majd egyet és visszahozom" párszor meg tudnám tankolni a verdát. A fórum egyik nagy előnye hogy szűri helyettem az embereket.  Akivel itt társalgok már hosszú évek óta és van vele személyes kapcsolatom is, annak átverés veszélye nélkül segíthetek, és általában oda-vissza alapon. Az összes netes csoportból kiléptem már nagyon rég. 

Link to comment
Megosztás:

25 perce, zotya975 írta:

Ha megkapnám a pótalkatrészek árát amit ilyen fészbúkos ismerősöknek beszereltem, aztán "dejó köszi, rendes vagy veszek majd egyet és visszahozom" párszor meg tudnám tankolni a verdát. A fórum egyik nagy előnye hogy szűri helyettem az embereket.  Akivel itt társalgok már hosszú évek óta és van vele személyes kapcsolatom is, annak átverés veszélye nélkül segíthetek, és általában oda-vissza alapon. Az összes netes csoportból kiléptem már nagyon rég. 

Na igen, vannak ilyen gerinctelen emberek... Velem csak olyan volt, hogy az egyik csoporttag, akit személyesen nem ismerek, csak csoporton keresztül, kért tőlem egy apróságot. Nem nagy dolog, filléres vacak, nekem volt meg amúgy sem használtam, így elpostáztam neki, természetesen nem kértem érte semmit. Azóta még annyit se írt vissza, hogy kösz megkaptam, vagy fapapucs. De nem is ez zavart legjobban, hanem hogy ezt követően is az illető ott fikázott alaptalanul mások előtt, ahol csak tudott. Így segítsen másoknak az ember...

Módosítva : Cserenkov
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

On ‎2017‎.‎03‎.‎27‎. at 10:05, csaba66 írta:

Ja, ha igy ertendo az ismerkedes, akkor aki engem szeretne megismerni, annak meg csak be sem kell lepnie sehova...

Elegendo, ha nonemu, es nehany tovabbi kellemes tulajdonsaga van, privatban itt megtalal :)

Említettem ezt a dolgot a nagymamámnak, felcsillant a szeme, már régóta özvegy és sokat van egyedül...

:-)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

16 órája, Cserenkov írta:

A létszám növekedésével sajnos a színvonal fordítottan arányos. (Tisztelet a kivételnek, senki ne vegye magára!) Az 1600-ból, a rendszeresen értelmes dolgokat író törzstag ebből kb 30-40 fő lehet, de lehet hogy túlbecsültem. Például a milyen olajat válasszak és hasonló sokadjára rendszeresen felvetődő téma kicsit fárasztó, de a másokat állandóan oltogató hozzászólások még inkább hervasztóak.

Ez igaz, viszont az is benne van a pakliban a nagy számok törvénye alapján, hogy hamarabb találsz olyat, aki már tapasztalt a kérdésed terén. A hülyeségeket ott is, itt is át kell ugrani.

Link to comment
Megosztás:

19 órája, zotya975 írta:

Az lehet, de senkit nem kötöznek ide, aki marad az tudja hogy miért. Aki meg megy, azért ( többnyire de nem mindíg ) nem kár. 

Ez így igaz. Csak sokszor ott gyorsabb a válasz a mobilos elérhetőség miatt. Én már a B Vectra fórumban is ott voltam anno, pedig 2011-ben adtam el az autót. Így nem kérdés, hogy maradok-e.:)

Link to comment
Megosztás:

2 órája, Astra555 írta:

Ez így igaz. Csak sokszor ott gyorsabb a válasz a mobilos elérhetőség miatt. Én már a B Vectra fórumban is ott voltam anno, pedig 2011-ben adtam el az autót. Így nem kérdés, hogy maradok-e.:)

Ez igaz, csak ott például nincs "adatbázis"' ahol egy adott szerelésről komplett képes leírást kapsz. Itt meg folyamatoson bővül ez a tartalom.

Link to comment
Megosztás:

9 perce, zotya975 írta:

Ez igaz, csak ott például nincs "adatbázis"' ahol egy adott szerelésről komplett képes leírást kapsz. Itt meg folyamatoson bővül ez a tartalom.

Ez tévedés, mert az opelmuhely.hu-t sokan támogatják képes leírásokkal. Sőt, olyan dolgok is napvilágot láttak, mint pl. az 1.4-es utólagos gyári sportgombja, vagy, hogy melyik alfakódú egység milyen extrát támogat.

Link to comment
Megosztás:

Just now, Astra555 írta:

Ez tévedés, mert az opelmuhely.hu-t sokan támogatják képes leírásokkal. Sőt, olyan dolgok is napvilágot láttak, mint pl. az 1.4-es utólagos gyári sportgombja, vagy, hogy melyik alfakódú egység milyen extrát támogat.

Igen tudom, engem is hívtak oda, de nem láttam értelmét egy harmadik fórumra is regisztrálni és oda is átvinni a leírásokat. 

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.