Jump to content
tgabika76

Fedélzeti computer, automenedzsment - épített megoldások, extrák

Recommended Posts

Atis1213    3
On 2017. 07. 30. at 20:49, Smith írta:

Bocsi,nem volt szándékos! :) Most hogy mondod 2x lefuttattam a virnyák keresőt,nem talált semmit..  

Módosítottam a fenti TID kijelző leírásom,belekerült a BC építése! Ha kérdés van írjátok,(általában este tudok válaszolni) 

Nem gond, úgy is újra akartam húzni a gépet. A bc- hez a panel cuccot én nem tudom megcsinálni és nem is ismerek olyan illetőt. Úgyhogy ezt el engedem.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Atis1213    3

Helló! 

Mit csinálhattam rosszúl?

Azardu panel megjött,  gondoltam előre feltöltöm a saját kis szövegem. Erre mindíg azt írja ki,  hogy hiba a panelra való fordításkor. Ez most mit jelent?

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Smith    11

Ennek több oka is lehet,először próbáld ki az Arduino / Fájl / Példák / Basic / Blink programot feltölteni,ha felment a panelon villogó led jelzi a működését. Ha nem megy akkor nézd meg az Arduino / Eszközök / Alaplap beállításban mi van beállítva,itt a panelod típusát kell kiválasztani,ezután a csatlakoztatott usb com portot ellenőrizd.

Windows eszközkezelőben Portok (Com és LPT) alatt amikor csatlakoztatod láthatod melyik port-ra teszi,ugyanezt állítsd be az Arduino / Eszközök / Port alatt!

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Szeretnél hozzászólni? Hozz létre egy fiókot, vagy jelentkezz be.

Regisztrált felhasználónak kell lenned ahhoz, hogy hozzászólást írhass.

Fiók létrehozása

Regisztrálj egy új fiókot a közösségünkben. Nem nehéz!

Regisztráció

Bejelentkezés

Már felhasználók vagy? Jelentkezz be!

Bejelentkezés