Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kadett E GSi - nem a gondokról


FBalazs

Recommended Posts

Most nemtudom hogy örüljek vagy sirjak. Egyfelöl jó hir mert a kocsi jobb állapotban van mint gondoltam, rossz hogy a srác nem biztos abban mit akar tenni vele.

HI!!!

Na itt vannak a képek , sajna csak este volt időnk,de azért nem lettek annyira rosszak, élőben még jobb a gép!!!Most ELADÓ fázisban van az autó :-) (vajon meddig?)

17"-os felnik 205/40-es gumik,ültetés nem tudjuk mennyi mert már így vette, de a kezem nem fér be a sárvédő és a gumi közé :-), Direktszűrő, Lexmaul-szívósor,Lexmaul-kipuff rdsz. komplett,fóliázott ablakok,LCD műszerfal stb...

pic4700213.jpg

pic4700214.jpg

pic4700215.jpg

pic4700216.jpg

pic4700217.jpg

pic4700218.jpg

pic4700220.jpg

pic4700221.jpg

pic4700222.jpg

NA????????????????

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 88
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Na itt vannak a képek , sajna csak este volt időnk,de azért nem lettek annyira rosszak, élőben még jobb a gép!!!Most ELADÓ fázisban van az autó :-) (vajon meddig?)
ez egy télleg nagyon szép auto!

17"-os felnik 205/40-es gumik,ültetés nem tudjuk mennyi mert már így vette, de a kezem nem fér be a sárvédő és a gumi közé :-),

jo ez téged ismerve akár gyári magasság is lehet :)

NA????????????????

hehhh nehéz helyzet..... :?

most pont ott tartok, hogy inkább Astra GSi lesz mert eddig nem sok olyan Kadettet láttam ami megfelelt volna..erre tessék itt egy :? :? :?

azt nemtudod mennyire tartja a haverod a kocsit?

Link to comment
Megosztás:

Te mennyit adnál érte?

Nagyon nehéz kérdés, már épp kezdtem belenyugodni hogy Astra gsi lesz a dologból. Persze ehhez némi hitelre lesz szükség, a Kadettre először azért gondoltam mert ugyis játszósautonak 8) szánom és az ment volna önerőböl.

Pont mikor feladnám Kadettes terveim itt egy nagyon jónak tűnő példány....ehh micsináljak :?

Érdekelne még az évjárat, km, meg minden részletesen akár mailban is (ne untassuk itt a többi fórumozót)

100 szónak is 1 a vége: igy láttatlanban 600-at mondok rá!

(persze megvétel megnézetném szerelővel stbstb)

Link to comment
Megosztás:

:roll: hú bakker! :roll: én meg pont ilyenre gondoltam rohangálósnak... de most inkább mégsemnem van rá keret :? pedig ha lenne, már csak azért is megvenném Redline elől :twisted:

De ha már így felraktad a képeket, szerintem senkit nem untatnál az adatokkal Mr.Pizoman! 8)

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

az autópálya kapuig. (kb. 35. km) le is égett a nyakam :roll:

Ott megelőztük a Tas&Sz.Miki Companyt :twisted: , elkezdett zuhogni az eső 8) , leálltunk, tető fel :wink: , Évi meg bontotta a kocsit :shock: :shock: :shock:

Így meg nem igazán zárható a tető, tehát nem is a VIII.ban éjszakázik a kocsi.

Korpamesternek viszont elismerésem, minden közlekedési szabályt betartott, csak egy vasúti átkelőbe ment bele 45-55el... :wink:

Link to comment
Megosztás:

az autópálya kapuig. (kb. 35. km) le is égett a nyakam :roll:

Ott megelőztük a Tas&Sz.Miki Companyt :twisted: , elkezdett zuhogni az eső 8) , leálltunk, tető fel :wink: , Évi meg bontotta a kocsit :shock: :shock: :shock:

Így meg nem igazán zárható a tető, tehát nem is a VIII.ban éjszakázik a kocsi.

Korpamesternek viszont elismerésem, minden közlekedési szabályt betartott, csak egy vasúti átkelőbe ment bele 45-55el... :wink:

igy legalább az Évi megszáradt teljesen :) :) :oops: :twisted:

A korpamester rendes gyerek . :)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
..nem vagyok. ..hogyan lehetnék :?: Mivel jár :?: Szolgáltatás :?: Tagdij :?:

küggyé nekem egy emailcimet ide : akos@opelklub.hu

és akkó küdök neked választ.

bár itt is találsz infót:

Klubinformációk

http://www.opelklub.hu/index.php?option=co...&id=4&Itemid=31

Csatlakozz TE is!

http://www.opelklub.hu/index.php?option=co...d=132&Itemid=31

Alapszabályzat:

http://www.opelklub.hu/index.php?option=co...id=43&Itemid=31

GY.I.K - jelentkezéssel kapcsoltos kérdések:

http://www.opelklub.hu/index.php?option=co...d=138&Itemid=25

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.