Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

8 órája, nyolc8 írta:

Az mitől lehet hogy a tompított fényszóróm vetítési képének a felső vonala így néz ki?

SUSk3eS.png

A bal oldali felső ívében van egy szabályos szögletes lyuk. Búra ép, lámpára nézve nem látszik semmi rendellenes. Gyári njoy hella búrák. Osram Nightbreaker laser izzók. Gondolom nem ilyennek kéne lennie. Van valakinek ötlete?

ez nekem is ilyen...ma megnéztem...csak akkor van ha 3m-e vagy az előtted lévőtől...a felett már nem látszik
szerintem az az izzó csúcsának a vége vagy valami hasonlóóó :-)

Link to comment
Megosztás:

33 perce, nyolc8 írta:

@bonat: Köszi a visszajelzést, akkor ezek szerint ez eleve ilyen? Az a furcsa hogy mikor vettem az autót, nem emlékszem hogy lett volna ilyen benne (akkor is előttem parkoló autón néztem a fényt). Neked milyen izzód van?

Pont ilyen nekem is, nekem a "rossz" fenyszoronak a foncsora az izzohoz egesz kozel le van pattogva par mm-en, ezert ott nem veri vissza a fenyt. A masik fenyszoromon ez a resz sertetlen. Mas kulonbseget nem talaltam kozottuk. Nem tudom hogyan lehetne potolni, illetve hozza se lehet ferni a bura leszedese nelkul. NJoy Valeo fenyszorom van es minden izzoval ezt csinalja.

Módosítva : Krajcso
Link to comment
Megosztás:

3 órája, Krajcso írta:

Pont ilyen nekem is, nekem a "rossz" fenyszoronak a foncsora az izzohoz egesz kozel le van pattogva par mm-en, ezert ott nem veri vissza a fenyt. A masik fenyszoromon ez a resz sertetlen. Mas kulonbseget nem talaltam kozottuk. Nem tudom hogyan lehetne potolni, illetve hozza se lehet ferni a bura leszedese nelkul. NJoy Valeo fenyszorom van es minden izzoval ezt csinalja.

na akkor majd délután én is megnézem, mi hogy is néz ki...le van e pattogva vagy sem
de nem hiszem, hogy ugyanúgy lenne lepattogva kettőnknek....szerintem ez gyárilag ilyen...
én sima HELLA H7-es izzót használok

Link to comment
Megosztás:

20 órája, Krajcso írta:

Pont ilyen nekem is, nekem a "rossz" fenyszoronak a foncsora az izzohoz egesz kozel le van pattogva par mm-en, ezert ott nem veri vissza a fenyt. A masik fenyszoromon ez a resz sertetlen. Mas kulonbseget nem talaltam kozottuk. Nem tudom hogyan lehetne potolni, illetve hozza se lehet ferni a bura leszedese nelkul. NJoy Valeo fenyszorom van es minden izzoval ezt csinalja.

A megoldás maga - SAJNA egy új fényszórót kell venni!

Ez már nem olyan megoldású, mint régebben volt a cuclista autóknál (ott se mindnél), hogy külön üveg, külön foncsoros tükör, stb. ...
Ez alapból de gyárilag már tokkal-vonóval egyben van, s kerülhet úgy 10-15 ezerbe!

Szép lassacskán nekem is kell vennem egyet, mert az útszélinek kissé más a kinézete, mint az útbelső felé nézőnek.

Az utóbbi "üvegje" már kissé sárgás és homályos. Úgy látszik, annál a polikarbonát máshogyan érett a napon.
(avagy lehetséges, az lenne még a valójában eredeti, míg a másik már volt cserélve. - Én a kocsit használtan vettem valaha - egy évesen. Ki tudja mi volt előtte?)

Módosítva : L.Fazakas
Link to comment
Megosztás:

23 perce, L.Fazakas írta:

A megoldás maga - SAJNA egy új fényszórót kell venni!

Ez már nem olyan megoldású, mint régebben volt a cuclista autóknál (ott se mindnél), hogy külön üveg, külön foncsoros tükör, stb. ...
Ez alapból de gyárilag már tokkal-vonóval egyben van, s kerülhet úgy 20-30 ezerbe!

Először is, a fényszóró szétszedhető. Gyárilag ragasztva van a búra a fényszóró hátsó részéhez, méghozzá hőre lágyuló ragasztóval. Sütőbe 160°-ra betéve egy 10-15 percre könnyedén széthúzható, az már kérdés hogy minek, mert utána ugyan újra lehet foncsoroztatni a tükröződő felületet, de nem valószínű hogy megéri, tekintve hogy már 10e Ft-tól lehet új utángyártott fényszórót venni darabját.

Ha csak a búra van besárgulva, azt fel lehet polírozni, olyan lesz mint az új, csak utána be kell fújni UV álló lakkal, különben még gyorsabban visszamattul.

Link to comment
Megosztás:

35 perce, tgabika76 írta:

már 10e Ft-tól lehet új utángyártott fényszórót venni darabját.

Ha csak a búra van besárgulva, azt fel lehet polírozni, olyan lesz mint az új, csak utána be kell fújni UV álló lakkal, különben még gyorsabban visszamattul.

Ha valóban már 10 ezerért is megkapható az utángyártott,  akkor nem éri meg bíbelődni a régivel.

A polírozás is valójában kissé elgondolkodtató - nézegettem már eleget a neten, hogyan, s miként ...

Link to comment
Megosztás:

2 órája, tgabika76 írta:

Először is, a fényszóró szétszedhető. Gyárilag ragasztva van a búra a fényszóró hátsó részéhez, méghozzá hőre lágyuló ragasztóval. Sütőbe 160°-ra betéve egy 10-15 percre könnyedén széthúzható, az már kérdés hogy minek, mert utána ugyan újra lehet foncsoroztatni a tükröződő felületet, de nem valószínű hogy megéri, tekintve hogy már 10e Ft-tól lehet új utángyártott fényszórót venni darabját.

Ha csak a búra van besárgulva, azt fel lehet polírozni, olyan lesz mint az új, csak utána be kell fújni UV álló lakkal, különben még gyorsabban visszamattul.

Nekem is az utasoldali mattul egyébként, a vezető oldalinak semmi baja. Ami viszont dühítő, hogy nézegettem a hozzávaló, különböző finomságú csiszolópapírokat, mondjuk 600,800,1000,2000 plusz UV álló két komponensű lakk, elég húzós összeg plusz ugye 1 nap szenvedés minimum. A csiszolópapírokat nem lehet kis tételben rendelni..... (vagy én nem néztem még utána elég helyen)

Link to comment
Megosztás:

19 perce, Maverick087 írta:

Nekem is az utasoldali mattul egyébként, a vezető oldalinak semmi baja. Ami viszont dühítő, hogy nézegettem a hozzávaló, különböző finomságú csiszolópapírokat, mondjuk 600,800,1000,2000 plusz UV álló két komponensű lakk, elég húzós összeg plusz ugye 1 nap szenvedés minimum. A csiszolópapírokat nem lehet kis tételben rendelni..... (vagy én nem néztem még utána elég helyen)

Vizes csiszolópapírt kapsz bármelyik csavarboltban, obiban, praktikerben, stb... Azoknak db-ja kb 100-200Ft. UV és bezinálló lakkot is tudsz venni flakonban, anno ilyet szoktam használni kisebb-nagyobb javításokhoz: http://www.mestervagyok.hu/motip-very-well-spray-akril-lakk-szintelen-magasfenyu-aerozol-szintelen-AK0004.html/hun/1/10/75/

Link to comment
Megosztás:

9 órája, Maverick087 írta:

A csiszolópapírokat nem lehet kis tételben rendelni..... (vagy én nem néztem még utána elég helyen)

Van a Szerémi soron valami nagy festékáruház (az Etele útnál - a sarkon) ott tudtommal darabra is megvásárolhatók mindenféle "vizes papírok".
/Kőházy festékáruház/   Én egyszer régebben ott vettem pár "finomabbat".

Link to comment
Megosztás:

10 órája, kobraCode írta:

Vizes csiszolópapírt kapsz bármelyik csavarboltban, obiban, praktikerben, stb... Azoknak db-ja kb 100-200Ft. UV és bezinálló lakkot is tudsz venni flakonban, anno ilyet szoktam használni kisebb-nagyobb javításokhoz: http://www.mestervagyok.hu/motip-very-well-spray-akril-lakk-szintelen-magasfenyu-aerozol-szintelen-AK0004.html/hun/1/10/75/

Köszi a tippet a lakkhoz. A csiszolópapírral kapcsolatban nem mondom, hogy nincs igazad de sztem a 800-as max 1000-es megállítja őket... Utána fogok még járni :)

Link to comment
Megosztás:

25 perce, Maverick087 írta:

Köszi a tippet a lakkhoz. A csiszolópapírral kapcsolatban nem mondom, hogy nincs igazad de sztem a 800-as max 1000-es megállítja őket... Utána fogok még járni :)

Múltkor vettem az OBI-ban, azt hiszem 1200-asig volt nálunk papír legalábbis itt a Kaposváriban...

Link to comment
Megosztás:

Üdv.

Ha már lámpa téma. Nekem a baloldali párásodik, de annyira, hogy látszik ahogy lefolyt a víz a burán belül. 2 SZellőztető tiszta, kiszárítottam meg a füleket kellett megforrasztani, Más rendellenességet nem láttam. Annyi még, hogy kellett cserélni benne magasság állító motort mert bekorrodált. Ragasszam körbe a burát? Köszi

Link to comment
Megosztás:

4 órája, Atala írta:

Üdv.

Ha már lámpa téma. Nekem a baloldali párásodik, de annyira, hogy látszik ahogy lefolyt a víz a burán belül. 2 SZellőztető tiszta, kiszárítottam meg a füleket kellett megforrasztani, Más rendellenességet nem láttam. Annyi még, hogy kellett cserélni benne magasság állító motort mert bekorrodált. Ragasszam körbe a burát? Köszi

Nekem még a skodás korszakomban kapott egyszer egy kis kavicsot az egyik fényszóróbetét, holott az még "igazi üveges" volt, így tehát persze szép kagylósra kilyukadt.
Mindig belement ott a víz, pl. ha menet közben esett az eső. Aztán egyszer fogtam magam, kiszereltem a betétet, hajszárítóval szépen kiszárítottam -
és beragasztottam Technokol Rapid ragasztóval.  Azzal aztán sokáig elvolt ...

Ezt a polikarbonátos fényszóró műszart is csak be kellene ott a lyuknál ragasztani - "oszt jónapot!" Technokolt meg lehet kapni az Ápiszban.

Link to comment
Megosztás:

On 2017. 11. 22. at 20:12, Maverick087 írta:

Sziasztok,

Van valakinek saját üzemanyag nyomásmérője vagy esetleg tudja, hogy az Astrához milyen való? 

https://lincos.hu/3005-benzin-befecskendezo-nyomasmero-0-7bar-1-4-3-8-csatlakozok.html 

Ezt néztem, de a kivételekben persze ott van, hogy kivéve a GM fojtószelepházas rendszerek. Miért?? 

 

Ránézésre ilyen menetes az Astráé is.

A folytószelepháznak mi köze a benzinnyomáshoz, ezt én sem értem? :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

 

Évek óta küzdök a váltóval, olajat, bakelit összekötőt cseréltem, de még mindig akad a kettes fokozatnál.

Mostanra viszont letisztult, hogy mikor enyhülnek a tünetek, és arra gondoltam, hátha ebből meg tudjátok állapítani, hogy mi a baja.

1. meleg időben, vagy meleg motornál kevésbé, vagy egyáltalán nem akad.

2. párás időben kevésbé vagy egyáltalán nem akad.

3. Ez a legjobb: ha ráfékezek az autóra, és úgy váltok, akkor nem akad. Tehát ha egyes fokozatban gáz, aztán pici fék és rábolintás közben váltok, akkor simán beveszi a kettest, időjárástól függetlenül. Az üresbe kiteszem, kuplungolok és utána fokozatba teszem nem segít, vagy legalábbis nem sokat.

A motortartó bakok rendben.

Ötletek?

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.