Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

1 perc, laci1978 írta:

Van ötleted hogy hol tudnám ezt megtenni Pest megyében vagy Pesten?

Sajnos nincs. De úgy gondolnám, hogy ezt nagyjából bárhol meg kéne tudniuk oldani. Persze nem egyszer okoztak már meglepetést a szervizek...

Az olajgombát kell kicsavarni és annak a helyére becsavarni a műszert és alapjáraton (elméletileg itt 1,5 bar kéne legyen, 820 RPM -nél) és emelt alapjáraton (persze lehet még további fordulatszám tartományokban is) üzemmeleg motornál megmérni, hogy hány bar -t tud a rendszer.

 

Just now, cryboy21 írta:

Sziasztok.

Van egy 99-es G Astram X16SZR motorkoddal. Meg tudna nekem valaki mondani hogy pontosan milyen gyertya valo bele?

FLR8LDCU

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

1 óra, nzozz írta:

Mérj/méress olajnyomást. Lehet a szivattyú vagy jobb esetben csak a nyomásszabályzója már nem működik megfelelően. Ez elég gyorsan és olcsón kideríthető. Addig szerintem nem érdemes máshol keresni a hibát, amíg erről nem bizonyosodik be, hogy rendben van.  

Valaki le tudná írni hogy mennyinek kell lennie hidegen melegen alapjáraton és emelt fordulatszámon a 2002-es z14xe olajnyomása? Délután kapok kölcsön egy olajnyomásmérőt megmérném akkor a nyomást.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

11 perce, laci1978 írta:

Valaki le tudná írni hogy mennyinek kell lennie hidegen melegen alapjáraton és emelt fordulatszámon a 2002-es z14xe olajnyomása? Délután kapok kölcsön egy olajnyomásmérőt megmérném akkor a nyomást.

- Hideg motor, alapjárat ( nem különösebben érdemes vele foglalkozni): 4-6 bar

- Üzemmeleg motor, alapjárat (ez alá semmilyen esetben se kéne csökkenni a nyomásnak): 1,5 bar (820rpm). Jelen esetben csak ez az egy tekinthető hivatalos adatnak, csak erre az egyre vonatkozóan találtam infót, a többi általános, becsült, de nagyjából helytálló érték.

- Üzemmeleg motor, emelt alapjárat (általánosságban): 3-4 bar (3000rpm körül)

Ezekből mondjuk látszik, hogy az olajnyomás lámpa <0,6 bar körüli jelzése mennyit ér...

Link to comment
Megosztás:

2 perce, nzozz írta:

- Hideg motor, alapjárat ( nem különösebben érdemes vele foglalkozni): 4-6 bar

- Üzemmeleg motor, alapjárat (ez alá semmilyen esetben se kéne csökkenni a nyomásnak): 1,5 bar (820rpm). Jelen esetben csak ez az egy tekinthető hivatalos adatnak, csak erre az egyre vonatkozóan találtam infót, a többi általános, becsült, de nagyjából helytálló érték.

- Üzemmeleg motor, emelt alapjárat (általánosságban): 3-4 bar (3000rpm körül)

Ezekből mondjuk látszik, hogy az olajnyomás lámpa <0,6 bar körüli jelzése mennyit ér...

Köszi! Délután meg lesz a mérésem! Ha jó a nyomás akkor jön majd komoly dilemma hogy mi is lehet a gond. Bár itt a fórumot böngészve olvastam valahol hogy ha nem jó a nyomás akkor rendellenes kopás lenne látható a vezérműtengely bütykein vagy annak a csapágy részén a vezérműtengelyen. Én végéig mértem az összes bütyköt és szinte századra egyforma volt és kopás szinte alig látszódott rajta. Bár az érdekes hogy régen ha levettem az olajbetöltő sapkát menet közben akkor rendese spriccelt az olaj ki rajta most meg semmi ki nem jön.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, 

Elég régóta van már alapjárat problémám: 

Valamilyen nagyobb fogyasztó ( kormány eltekerése, hátsó ablak fűtés) kapcsolása esetén jelentkezik alapjárat esés, hosszabb menet után megállás piros lámpánál
is szokott lefele dobálni, sosem fullad le, mindig visszarántja az elektronika. Ami még a hibához kapcsolódhat, hogy nehezen is indul, hidegen mindig, melegen csak egy 20-25 perc eltelte után. 

OP-COM-mal néztem élőadatot. Kérem aki tudja nézze meg a videót, lát-e valami durvát - A lambda szonda értékei és az üzemanyag levegő arány eléggé érdekes. 
( elnézést a monitor tükröződött a felvétel alatt) 

https://photos.app.goo.gl/ks9UxHoJUggpDQgi1

Amit cserélve, ellenőrizve lett: 

- Akku, generátor felújítás (fesz. szabályzó, diódasor, csapágy)
- Alapjárati motor
- Fojtószelepház tisztítva
- Fojtószelep potenciaméter mérve
- Gyertya, olaj megfelelő
- Fogyasztás, menettulajdonságok rendben
- EGR tisztítva
- Összes szűrő cserélve lett 1 hónapja
- Hibakód nincs, nem is volt
- Vezérlésben 25000 km van

 

Köszi

 

Módosítva : Maverick087
Link to comment
Megosztás:

Az alapjárat problémádhoz ugyan nem tudok érdemben hozzászólni, csak annyit tennék hozzá hogy a 14,6-os AFR nemhogy nem rossz, hanem szinte kívánatos érték az autógyárak szempontjából mint ésszerű kompromisszum a gazdaságosság és a megfelelő teljesítmény között, lásd ábra lentebb:

afr_chart.jpg

Link to comment
Megosztás:

2 órája, zotya975 írta:

Igen, de az is el tud azért romlani.

Köszi!  Ez minden gyártó termékére igaz. Azt hiszem, azt tippelem hogy a termosztát miatt melegszik a kelleténél jobban a kocsim. Nálam a cromax játszik hirtelen mint forrás, ott ez lenne a választék, bár ha jól látom az eredeti Opel is szinte annyi (akkor inkább azt?): 

https://cromax.hu/hutorendszer/termosztat_es_alkatreszei/termosztat/termosztat_opel_26238

Ránézek Bárdira meg Unix-ra... 

Link to comment
Megosztás:

2 perce, Janó32 írta:

Köszi!  Ez minden gyártó termékére igaz. Azt hiszem, azt tippelem hogy a termosztát miatt melegszik a kelleténél jobban a kocsim. Nálam a cromax játszik hirtelen mint forrás, ott ez lenne a választék, bár ha jól látom az eredeti Opel is szinte annyi (akkor inkább azt?): 

https://cromax.hu/hutorendszer/termosztat_es_alkatreszei/termosztat/termosztat_opel_26238

Ránézek Bárdira meg Unix-ra... 

Ki lehet venni a termosztát a házból vagy mindenképpen kompletten akarod cserélni? 

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, zotya975 írta:

Ki lehet venni a termosztát a házból vagy mindenképpen kompletten akarod cserélni? 

Ki lehet venni? Szerintem csak egyben cserélhető... Sikerült keríteni hétvégére mérőeszközt, -50-+150 fokig tudunk mérni. Ellenben nem tudom van e értelme a kiegyenlítő tartályban mérni a hűtőfolyadék hőmérsékletét, elvégre akkor kizárható lenne a hőgomba fals értéke (a fals hűtőventi kapcsolgatás és a műszerfali érték). Ezt követően talán érdemes lenne "kifőzni" a leszerelt termosztátot? Feltenni a gázra hideg vízben és hőmérővel figyelni miikor nyit vagy mennyire nyit... Bár nem hinném h szemmel látnánk amit kell, nem hülyültünk még ilyennel. Továbbá le kell ereszteni a hűtőfolyadékot? Nem szeretném elfolyatni sem meg a garázsba befolyatni sem... 

Link to comment
Megosztás:

Just now, Janó32 írta:

Ki lehet venni? Szerintem csak egyben cserélhető... Sikerült keríteni hétvégére mérőeszközt, -50-+150 fokig tudunk mérni. Ellenben nem tudom van e értelme a kiegyenlítő tartályban mérni a hűtőfolyadék hőmérsékletét, elvégre akkor kizárható lenne a hőgomba fals értéke (a fals hűtőventi kapcsolgatás és a műszerfali érték). Ezt követően talán érdemes lenne "kifőzni" a leszerelt termosztátot? Feltenni a gázra hideg vízben és hőmérővel figyelni miikor nyit vagy mennyire nyit... Bár nem hinném h szemmel látnánk amit kell, nem hülyültünk még ilyennel. Továbbá le kell ereszteni a hűtőfolyadékot? Nem szeretném elfolyatni sem meg a garázsba befolyatni sem... 

Lehet, hogy ki tudod szedni, de szerintem nincs hozzá külön termosztát (ház nélkül), amire ki lehetne cserélni és onnantól mindegy is.

A rendszert szerintem nem feltétlen szükséges csak ezért leengedni. Ahol megbontod a rendszert, ott aláraksz egy nagy edényt és kész. Aztán a végén leöblíted a motorteret. Csak annyit kell így visszatölteni, amennyit feltétlen szükséges. De ha úgy szimpatikusabb, a hűtő alján le tudod ereszteni szépen a rendszert, max ha nem a teljes mennyiséget engeded ki, akkor lehet kicsit több vagy kevesebb marad a rendszerben.

A kiegyenlítőtartályban - illetve bárhol máshol a rendszerben - csak akkor fogsz tudni valós értéket mérni, ha mérés közben fenn tudod tartani a hűtőrendszer normál üzemi nyomását illetve olyan helyen mérsz ahol folyamatosan áramlik a hűtőközeg (bár ez nagyjából stimmel a kiegyenlítő esetén is, de nem a legideálisabb mérési pont, az szinte biztos). Viszont teljesen mégse mindegy, hogy hol mérsz: a hűtő előtt vagy a hűtő után. Mert a kettő közt biztos, hogy már jelentős, nem elhanyagolható különbség lesz. Jelen esetben az lenne a lényeg, hogy ugyanott mérj, mint a ECT szenzor. Az mondjuk elég spéci adaptert igényelne, hogy egy pontra be lehessen csavarni az eredeti szenzort is, meg a külső műszert is. :D

Link to comment
Megosztás:

21 perce, Janó32 írta:

Ki lehet venni? Szerintem csak egyben cserélhető... Sikerült keríteni hétvégére mérőeszközt, -50-+150 fokig tudunk mérni. Ellenben nem tudom van e értelme a kiegyenlítő tartályban mérni a hűtőfolyadék hőmérsékletét, elvégre akkor kizárható lenne a hőgomba fals értéke (a fals hűtőventi kapcsolgatás és a műszerfali érték). Ezt követően talán érdemes lenne "kifőzni" a leszerelt termosztátot? Feltenni a gázra hideg vízben és hőmérővel figyelni miikor nyit vagy mennyire nyit... Bár nem hinném h szemmel látnánk amit kell, nem hülyültünk még ilyennel. Továbbá le kell ereszteni a hűtőfolyadékot? Nem szeretném elfolyatni sem meg a garázsba befolyatni sem... 

Kivehető, le kell nyomni a rugó ellenében majd egy kicsit fordítani rajta. De azt nem tudom hogy külön lehet-e kapni. 

2593018-20170720-LXzLNo.jpg

A kiegyenlítő tartályban biztos kicsit hűvösebb a víz, mert nem vesz részt a konkrét keringésben. Én kiszerelve pohárban mértem, de igazából ami bent rossz volt az itt meg jó, szóval még ez sem biztos hogy jó mérés.

2593021-20170720-pyywYS.jpg

Valamennyi folyadék kijön itt jobb ha kicsit leengeded előre.

 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

1 óra, nzozz írta:

Lehet, hogy ki tudod szedni, de szerintem nincs hozzá külön termosztát (ház nélkül), amire ki lehetne cserélni és onnantól mindegy is.

A rendszert szerintem nem feltétlen szükséges csak ezért leengedni. Ahol megbontod a rendszert, ott aláraksz egy nagy edényt és kész. Aztán a végén leöblíted a motorteret. Csak annyit kell így visszatölteni, amennyit feltétlen szükséges. De ha úgy szimpatikusabb, a hűtő alján le tudod ereszteni szépen a rendszert, max ha nem a teljes mennyiséget engeded ki, akkor lehet kicsit több vagy kevesebb marad a rendszerben.

A kiegyenlítőtartályban - illetve bárhol máshol a rendszerben - csak akkor fogsz tudni valós értéket mérni, ha mérés közben fenn tudod tartani a hűtőrendszer normál üzemi nyomását illetve olyan helyen mérsz ahol folyamatosan áramlik a hűtőközeg (bár ez nagyjából stimmel a kiegyenlítő esetén is, de nem a legideálisabb mérési pont, az szinte biztos). Viszont teljesen mégse mindegy, hogy hol mérsz: a hűtő előtt vagy a hűtő után. Mert a kettő közt biztos, hogy már jelentős, nem elhanyagolható különbség lesz. Jelen esetben az lenne a lényeg, hogy ugyanott mérj, mint a ECT szenzor. Az mondjuk elég spéci adaptert igényelne, hogy egy pontra be lehessen csavarni az eredeti szenzort is, meg a külső műszert is. :D

 

1 óra, zotya975 írta:

Kivehető, le kell nyomni a rugó ellenében majd egy kicsit fordítani rajta. De azt nem tudom hogy külön lehet-e kapni. 

2593018-20170720-LXzLNo.jpg

A kiegyenlítő tartályban biztos kicsit hűvösebb a víz, mert nem vesz részt a konkrét keringésben. Én kiszerelve pohárban mértem, de igazából ami bent rossz volt az itt meg jó, szóval még ez sem biztos hogy jó mérés.

2593021-20170720-pyywYS.jpg

Valamennyi folyadék kijön itt jobb ha kicsit leengeded előre.

 

Azon gondolkozom, h lehet h nem érdemes ekkora felhajtást csinálnom a dolog körül (hőmérés, főzögetés stb) mármint rendelek egy Wahler vagy gyári termosztátot (melyik lenne jobb?) és amint megvan csere. Mert mi más okozhatja a melegedést (városon kívül egyenletes 90-nél picit a 90 fok felett áll meg a mutató, amint megállok vagy lassítok 50-re, bekapcsol majd visszahűti magát és ez ismétlődik), városban 5km után kapcsol a venti, a csövek 3km után fentiek szinte forróak, a lenti épphogy langyos (vagy az sem) a mutató 80-90 közt, köv 2km-en pedig felmegy 90-re a mutató és az alsó cső is forró lesz.  Mert ugye ha nem termosztát, akkor hőgomba, azt max kicseréljük még (3500Ft-os tétel), de nem hinném hogy az tudna ilyen fals adatokat adni (magasabbra jelezni a hőfokot), de ha termosztát akkor megfőzhetem a motort, ha meg hengerfejes (bár nem fogy a hűtőfolyadék meg nincs semmi más hibának jele, nem is olajos a felszíne a hűtőfolyadéknak,a szaga sem változott), akkor meg sokkal nagyobb költség-fájdalom lesz mintha ezt a 13-14ezret megfogtam volna...  

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szerintem ha a termosztátod miatt melegszik, akkor az azt jelenti, hogy zárva maradt, tehát nem engedi ki a hűtőbe a folyadékot, viszont ebben az esetben nem lehet forró a csöved. Nekünk a benzines Astra (Z16XEP) 96 fokon üzemel, tehát a 90 fok még nem kellene, hogy melegedés legyen. G.

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

4 órája, Janó32 írta:

 

Azon gondolkozom, h lehet h nem érdemes ekkora felhajtást csinálnom a dolog körül (hőmérés, főzögetés stb) mármint rendelek egy Wahler vagy gyári termosztátot (melyik lenne jobb?) és amint megvan csere. Mert mi más okozhatja a melegedést (városon kívül egyenletes 90-nél picit a 90 fok felett áll meg a mutató, amint megállok vagy lassítok 50-re, bekapcsol majd visszahűti magát és ez ismétlődik), városban 5km után kapcsol a venti, a csövek 3km után fentiek szinte forróak, a lenti épphogy langyos (vagy az sem) a mutató 80-90 közt, köv 2km-en pedig felmegy 90-re a mutató és az alsó cső is forró lesz.  Mert ugye ha nem termosztát, akkor hőgomba, azt max kicseréljük még (3500Ft-os tétel), de nem hinném hogy az tudna ilyen fals adatokat adni (magasabbra jelezni a hőfokot), de ha termosztát akkor megfőzhetem a motort, ha meg hengerfejes (bár nem fogy a hűtőfolyadék meg nincs semmi más hibának jele, nem is olajos a felszíne a hűtőfolyadéknak,a szaga sem változott), akkor meg sokkal nagyobb költség-fájdalom lesz mintha ezt a 13-14ezret megfogtam volna...  

Wahler (Borg Warner)

Gyárit ne vegyél...

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Nektek is szokott városon kívül 90 kmph körül egyenletes tempónál jobban kicsit jobban melegedni?
Nyilván most meleg van, de csinálta már 25 fokos külső hőmérséklet esetén, meg persze autópályán is 120-as tempónál (szintén rotty melegben).

Kicsit mászik 90 fok fölé a hő, már majdnem a ventilátor bekapcsolási hőfok felé (óra szerint 94 körül).
Azt nem hallom, hogy bekapcsol-e ilyenkor a venti a menetzaj miatt, egy idő után lemegy a hő 90 fokra.

Városban nyilván hallom, ott kapcsol rendesen a venti.

Régi termosztáttal is csinálta ugyanígy.

Érdemes ezen aggódnom? Vagy nem téma? Bízzam a ventire?

Inkább csak az a kérdés, hogy normális-e hogy ilyen körülmények között (menetszél ellenére is) is felkúszik odáig a hő, vagy kezdjek el valamire gyanakodni?

Hűtő új, folyadékszint rendben, nemrég volt az is cserélve.

Egyébként ha játszok egy kicsit a motorfékkel akkor visszamászik.

De autópályán kicsit hosszabban ott marad a hő, ott lejtőknél szoktam kicsit motorfékkel lejjebb vinni.

Aztán ha lemegy, sokáig ott marad.

Egyébként azt figyeltem meg, hogy relatíve magasabb motor hőfok esetén jobb a fogyi...

Egyébként azt már megfigyeltem, hogy szélirányfüggő is, hogy milyen a motorhőfok.
Ugyanazon az úton más széliránnyal oda vissza ugyanolyan hőmérséklet mellett más hőfoka volt a motornak... 

 

Link to comment
Megosztás:

1 óra, outsider írta:

Nektek is szokott városon kívül 90 kmph körül egyenletes tempónál jobban kicsit jobban melegedni?
Nyilván most meleg van, de csinálta már 25 fokos külső hőmérséklet esetén, meg persze autópályán is 120-as tempónál (szintén rotty melegben).

Kicsit mászik 90 fok fölé a hő, már majdnem a ventilátor bekapcsolási hőfok felé (óra szerint 94 körül).
Azt nem hallom, hogy bekapcsol-e ilyenkor a venti a menetzaj miatt, egy idő után lemegy a hő 90 fokra.

Városban nyilván hallom, ott kapcsol rendesen a venti.

Régi termosztáttal is csinálta ugyanígy.

Érdemes ezen aggódnom? Vagy nem téma? Bízzam a ventire?

Inkább csak az a kérdés, hogy normális-e hogy ilyen körülmények között (menetszél ellenére is) is felkúszik odáig a hő, vagy kezdjek el valamire gyanakodni?

Hűtő új, folyadékszint rendben, nemrég volt az is cserélve.

Egyébként ha játszok egy kicsit a motorfékkel akkor visszamászik.

De autópályán kicsit hosszabban ott marad a hő, ott lejtőknél szoktam kicsit motorfékkel lejjebb vinni.

Aztán ha lemegy, sokáig ott marad.

Egyébként azt figyeltem meg, hogy relatíve magasabb motor hőfok esetén jobb a fogyi...

Egyébként azt már megfigyeltem, hogy szélirányfüggő is, hogy milyen a motorhőfok.
Ugyanazon az úton más széliránnyal oda vissza ugyanolyan hőmérséklet mellett más hőfoka volt a motornak... 

 

Nem lehet hogy a vízhőfok jeladó szívat minket? Valahogy ki kellene mérni, több fórumban láttam kOhm értéket bizonyos hőfokokhoz, csak azok nem Opel-ek voltak... Lehet érdemes lenne egy rámérés ha tudnánk az értéket ami adott hőmérsékletnél a jeladónak produkálnia kellene... 

Link to comment
Megosztás:

Termosztát-témához: amint fentebb írták, kivehető, csak azért szokták egyben venni, mert ha csak magát a termosztátot veszed meg, ahhoz nem minden esetben jár tömítés, ha házzal együtt veszed, akkor viszont benne van a készletben. Csak a tömítést külön nem árulják Opelék, ellenben a teljes készlet (termosztát+termosztátház+tömítés) tizenezer Ft. Viszont a Wahler termoszhoz jár a tömítés, és alig 4000Ft, termosztátház nélkül. Nekem a Z18XE-be ugyanaz való, mint az összes 2.0 benzines Opel-motorba a '90-es évekből (C20NE, C20XE, stb...) 

Link to comment
Megosztás:

12 órája, outsider írta:

Nektek is szokott városon kívül 90 kmph körül egyenletes tempónál jobban kicsit jobban melegedni?
Nyilván most meleg van, de csinálta már 25 fokos külső hőmérséklet esetén, meg persze autópályán is 120-as tempónál (szintén rotty melegben).

Kicsit mászik 90 fok fölé a hő, már majdnem a ventilátor bekapcsolási hőfok felé (óra szerint 94 körül).
Azt nem hallom, hogy bekapcsol-e ilyenkor a venti a menetzaj miatt, egy idő után lemegy a hő 90 fokra.

Városban nyilván hallom, ott kapcsol rendesen a venti.

Régi termosztáttal is csinálta ugyanígy.

Érdemes ezen aggódnom? Vagy nem téma? Bízzam a ventire?

Inkább csak az a kérdés, hogy normális-e hogy ilyen körülmények között (menetszél ellenére is) is felkúszik odáig a hő, vagy kezdjek el valamire gyanakodni?

Hűtő új, folyadékszint rendben, nemrég volt az is cserélve.

Egyébként ha játszok egy kicsit a motorfékkel akkor visszamászik.

De autópályán kicsit hosszabban ott marad a hő, ott lejtőknél szoktam kicsit motorfékkel lejjebb vinni.

Aztán ha lemegy, sokáig ott marad.

Egyébként azt figyeltem meg, hogy relatíve magasabb motor hőfok esetén jobb a fogyi...

Egyébként azt már megfigyeltem, hogy szélirányfüggő is, hogy milyen a motorhőfok.
Ugyanazon az úton más széliránnyal oda vissza ugyanolyan hőmérséklet mellett más hőfoka volt a motornak... 

 

Szoktad az utat is figyelni?:-)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

On 2017. 07. 19. at 13:30, nzozz írta:

 Üzemmeleg motor, alapjárat 1,5 bar (820rpm). Jelen esetben csak ez az egy tekinthető hivatalos adatnak, üzemmeleg motor, emelt alapjárat (általánosságban): 3-4 bar (3000rpm körül)

Ezekből mondjuk látszik, hogy az olajnyomás lámpa <0,6 bar körüli jelzése mennyit ér...

A nyomást mérő műszerek (ezek általában vagy membrános, vagy Bourdon csöves kivitelűek), melyek folyamatosan változó értékeket mérnek - a számlapjukon található intervallum teljességében. Az olajnyomáslámpa viszont egyetlen értéket jelez. mert a mérőgombában levő membrán elektromos kapcsolót mozgat, mely egy előre beállított fix nyomás-értéket jelez ki. Az aztán lehet +/- ban  - ám "pontosságában" akár 20% eltérésű is. Az tehát nem műszer, CSUPÁN egy kijelző, azaz - teljesen tájékoztató érték. Nem lényeges. Azt kell jeleznie, van-e a motorban olajnyomás, vagy nincs! Számszakilag meg persze - tök mindegy? Olyan mint elektronikában a bináris rendszer -  teljesen két esélyes - vagy IGEN, vagy NEM! Ha az az olajnyomást jelző lámpa 0,6 bar körüli értéket mutat, az Nálad sima feltételezés? Vagy valami műszerrel is kimérted? Az olajnyomást érzékelő, és motorba becsavart olajgombára általában rá szokták írni azt a "tól-ig" kapcsolási értéket, ahol egyáltalán ki-be kapcsol.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.