Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

59 perce, Janó32 írta:

Nem-nem, ki kell hogy ábrándítsalak, nem ez az év témája... :icon13: Nem az a kérdés hogy hány fokon kezd hűteni a ventilátor és közben melyik visszajelző épp mit mutat, hanem hogy ezt milyen körülmények közt teszi. Tehát hideg indulástól számítva hány km városi autózással éri el az adott hőfokot? Városon kívül, vagy ha még a klíma is megy? Kánikula vagy nem kánikula a környezeti tényező? komplexebb ez... 

Épp ez ami nem hagy békén, nem ilyen volt, jobban (hamarabb) melegszik... De hogy mitől?...

Ennél a motornál nem lehet az EGR-t lefalazni úgy mint a Z14XE vagy Z16XE esetében. Lehet h egy EGR cheater lenne a jó megoldás, azt hiszem ott nem kell új EGR mert az azért van hogy átverje az ECU-t. De ebben nem vagyok egészen biztos... 

Köszi az infot az EGR-rel kapcsolatban. Ha beadja a kulcsot akkor sztem veszek egy újat. 33-ért van a Delphi most....

Link to comment
Megosztás:

On 2017. 08. 06. at 19:12, csicsó írta:

 

Amikor ott 92 fok volt a víz hőmérséklete és bekapcsolt a venti, a motorban hátul már forrás közelében járt, így ezért lehetett sok Skodát látni felforrt vizzel az út szélén állni. Így van T. Fazekas Úr?

 

Hááát - hogy így van-e, azt sajna nem tudom. Nekem SOHA nem forrt fel a vizem a használt 14 éve alatt. Talán ha egyszer télen, amikor éppen -18 fokos volt a fagyállóm belőtt fagyáspontja, s az éppen hajnali hőmérséklet -21 fok lett . Aztán - amikor elindultam vele, hát egyből szépen kifutott, mivel az alsó előremenő hűtővíz-csövek már szépen be voltak "kásásodva".

A Pál utcánál indultam, de már az Orczy térnél kifőtt a motor. Aztán toltam bele némi csapvizet, és szépen vissza-hazamentem ... ámde addigra már simán kiolvadt, mert feljebb ment a külső hőmérséklet. Mindez persze - megszületett Karácsonykor (mint a kis Jézus) -

így aztán a nagy családi körben eltöltendő kis ünnepi ebédünkből Kecskeméten - majdnem simán vacsora lett.

Módosítva : L.Fazakas
Link to comment
Megosztás:

7 órája, outsider írta:

És mennyit mutat a műszerfalon a mutató? :)

Szerintem TÖK MINDEGY! Az nem egy kimondottan hiteles műszer, csupán mezei tájékoztató adatokat nyújt.  De a benzintank teltségét jelző műszer se éppen a műszerek gyöngye!

Ráadásul - csak habnak a tortára - pl. töltés-visszajelzőnél még azt se lehet tudni soha, éppen mennyi az aktuális töltőáram. ... mert ugyan kit érdekel?

Módosítva : L.Fazakas
Link to comment
Megosztás:

13 órája, Maverick087 írta:

X16XEL

Egyébként mennyi egy minőségi EGR szelep várható élettartama? Tudom, ez nagyon sok tényezős dolog, de egy -tól - ig km. Én jelenleg 2000 km-t megyek egy hónapban, 
ennek 80%-át lakotton kívül. 126000 km van most a kocsiban, olajat nem eszi, fogyasztás ok. Szűrők folyadékok cseréjét betartom mindig. 

Mobilról nem látszik a motorkód az aláírában.

Annál a típusnál előfordulhat, hogy nem lehet lefalazni anélkül, hogy sárga lámpa legyen. Sőt előfordul, hogy lefalazott szeleppel is rángat :)

Szeritnem egy új szelep, jó minőségű olajjal, benzinnel sokáig kitarthat az általad említett körülmények között.

De lehet egy tisztítással megpróbálkoznék előtte.

Link to comment
Megosztás:

12 órája, Maverick087 írta:

Köszi az infot az EGR-rel kapcsolatban. Ha beadja a kulcsot akkor sztem veszek egy újat. 33-ért van a Delphi most....

 

39 perce, outsider írta:

Mobilról nem látszik a motorkód az aláírában.

Annál a típusnál előfordulhat, hogy nem lehet lefalazni anélkül, hogy sárga lámpa legyen. Sőt előfordul, hogy lefalazott szeleppel is rángat :)

Szeritnem egy új szelep, jó minőségű olajjal, benzinnel sokáig kitarthat az általad említett körülmények között.

De lehet egy tisztítással megpróbálkoznék előtte.

Egy ideiglenes falazás sárga lámpa mellett is kideriti hogy a szelep miatt rángat-e vagy sem. Addig felesleges új vásárlásában gondolkodni szerintem. Vágsz rá akár sörös dobozból (n konzerv ha vastagabbat akarsz) ollóval egy ugyanakkora lemezt mint az eredeti tömítése, alá vagy fölé rakod, pár kilométert kibír amig kiderül. 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! A problémám, hogy kb. 10-15 perc állás után nem indul el az autó. Kattan egyet, de nem indítózik. Aztán 8-10-ik próbálkozásra elindul. Hidegen mindig pöccre indul, de volt olyan, hogy kereszteződésben, lámpánál lefulladtam (WTF) és persze, hogy nem indult egyből :blush: Mi lehet a probléma?

Link to comment
Megosztás:

16 perce, nyikszi írta:

Sziasztok! A problémám, hogy kb. 10-15 perc állás után nem indul el az autó. Kattan egyet, de nem indítózik. Aztán 8-10-ik próbálkozásra elindul. Hidegen mindig pöccre indul, de volt olyan, hogy kereszteződésben, lámpánál lefulladtam (WTF) és persze, hogy nem indult egyből :blush: Mi lehet a probléma?

A leírás alapján az önindítód mágnese behúz, de a motor benne nem kezd el tekerni. Ha szerencséd van, csak csatlakozási hiba, bár csavarral rögzített a saru, mint a generátornál, így lecsúszni nem tud.

Ha multiméterrel mérve megvan indítózás közben a megfelelő helyeken a feszültség, és mégsem megy, akkor sajnos le kéne venni az önindítót és belenézni, vagy autóvillamosságissal átnézetni.

Módosítva : Krajcso
Link to comment
Megosztás:

OK, köszönöm szépen a választ.

1 perc, Krajcso írta:

A leírás alapján az önindítót mágnese behúz, de a motor benne nem kezd el tekerni. Ha szerencséd van, csak csatlakozási hiba, bár csavarral rögzített a saru, mint a generátornál, így lecsúszni nem tud.

Ha multiméterrel mérve megvan indítózás közben a megfelelő helyeken a feszültség, és mégsem megy, akkor sajnos le kéne venni az önindítót és belenézni, vagy autóvillamosságissal átnézetni.

Köszönöm szépen, viszem szerelőhöz akkor.

Link to comment
Megosztás:

On 2017. 07. 28. at 21:47, gedikart írta:

Sokszor előfordul, hogy jobbra mozdítva a kormányon, köszörülő hangot hallok elöl a fék irányából. Gumisnál megnéztük, a bal oldali tárcsa mögötti lemez közelebb volt, mint a jobb oldalon, kicsit állított rajta, de nem ez volt a gondja, mert egyből előjött utána. Olyan a hangja, mintha a fékbetétet érné el adott kormánymozdulatra a tárcsa. A komplett első fék 30 ezer km-t futott (ATE tárcsa+ATE betét). Mit nézessek még meg rajta? Lehet, hogy a fékbetét nem megy vissza fékezés után? Városban araszolva, leengedett ablaknál is nagyon sokszor hallom, amikor mozgatom a kormányt. Még annyit mondott a gumis, hogy a bal oldali toronycsapágyat cserélné, mert kicsit lötyög, de ettől lenne szerintetek hangja?

Tegnap én is ránéztem, de a lemez továbbra is a helyén. A fékkopás-jelző sem ér hozzá a tárcsához (alig kopott valamit a betét). Lehet, hogy valami futómű alkatrész a ludas és kormányfordításkor annak hallom a köszörülését?

Módosítva : gedikart
Link to comment
Megosztás:

3 órája, nyikszi írta:

Sziasztok! A problémám, hogy kb. 10-15 perc állás után nem indul el az autó. Kattan egyet, de nem indítózik. Aztán 8-10-ik próbálkozásra elindul. Hidegen mindig pöccre indul, de volt olyan, hogy kereszteződésben, lámpánál lefulladtam (WTF) és persze, hogy nem indult egyből :blush: Mi lehet a probléma?

Üdv a csapatban. :D Nekem melegen nem indul, csak kattan. Aztán, ha kihűl,  50x is indíthatod, de beindul. Jelenleg a szerelőnél.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Ma haza felé nem működött a ventilátor egyik fokozata sem. Na , mondom, ez hiányzott ebben a melegben. Bekapcsolom a klímát, hogy legalább a menetszél valami hűvösebbet fújjon. Nem kapcsol. Belső keringetés: nem kapcsol. Hátsó ablak fűtés: nem kapcsol. Otthon leállításkor a gyújtáskulcs furcsán fordult el. Valószínűleg nem állt vissza a helyére indítás után. Újra próbáltam és minden rendben működött. Hasonló helyzetben mozgassátok meg a kulcsot, hogy a helyére ugorjon. Most kenhetem a kapcsolót.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem saját 2003 -as Z16XEP kombiról lenne szó: menet közben, különösebb extra körülmény nélkül, de főleg hosszabb utak közben hol működik a kormányszervó, hol nem és lássuk be, ez nem a legbiztonságosabb így. Gondol egyet és nem működik, majd valamennyi idő után megint üzemel.

Ezt mi okozhatja illetve hogyan lehetne javítani?

 

Köszönöm

Link to comment
Megosztás:

7 órája, nzozz írta:

Sziasztok!

Nem saját 2003 -as Z16XEP kombiról lenne szó: menet közben, különösebb extra körülmény nélkül, de főleg hosszabb utak közben hol működik a kormányszervó, hol nem és lássuk be, ez nem a legbiztonságosabb így. Gondol egyet és nem működik, majd valamennyi idő után megint üzemel.

Ezt mi okozhatja illetve hogyan lehetne javítani?

 

Köszönöm

Sztem Z16XE inkább a motor

1.körben kormányszervo olajszint rendben?

Akkumlátor rendben?Töltés jó?

Nálam anno indítás után nem működött a rásegítés,ha rákoppintottam a a villanymotor házára akkor elindult

Szét lett szerelve,kitisztítva,új olajjal feltöltve,utána míg eladtam nem volt gond:)

Link to comment
Megosztás:

4 órája, csicsó írta:

Sztem Z16XE inkább a motor

1.körben kormányszervo olajszint rendben?

Akkumlátor rendben?Töltés jó?

Nálam anno indítás után nem működött a rásegítés,ha rákoppintottam a a villanymotor házára akkor elindult

Szét lett szerelve,kitisztítva,új olajjal feltöltve,utána míg eladtam nem volt gond:)

Nekem XEP -et mondott, de majd megnézem a forgalmiját. Akkunak rendben kéne lenni, nincs 1 éves se. Az olajat majd ellenőrizzük. Amúgy hogy szedted szét és tisztítottad ki? Ez úgy általánosságban - ettől a konkrét esettől függetlenül - is érdekelne!

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Delphi rendszerű, manuális fűtésvezérlőben lehet valahogy tekerőgombot cserélni? Ma izzót cseréltünk benne ketten-hárman, aztán mire végigmondtam, hogy óvatosan próbáljuk leszedni a gombot, mert lehet le se lehet szedni (meg nem is kellett volna), már el is lett törve és így nagyon ronda, jó lenne helyrehozni valahogy. Behr -hez tudom, hogy van kapcsoló, bár újonnan drága, de bontani is lehetne, de az kompatibilis a Delphi -vel?

 

Köszönöm 

Link to comment
Megosztás:

3 órája, nzozz írta:

Helló!

Delphi rendszerű, manuális fűtésvezérlőben lehet valahogy tekerőgombot cserélni? Ma izzót cseréltünk benne ketten-hárman, aztán mire végigmondtam, hogy óvatosan próbáljuk leszedni a gombot, mert lehet le se lehet szedni (meg nem is kellett volna), már el is lett törve és így nagyon ronda, jó lenne helyrehozni valahogy. Behr -hez tudom, hogy van kapcsoló, bár újonnan drága, de bontani is lehetne, de az kompatibilis a Delphi -vel?

 

Köszönöm 

A Behr-nek kereszt alakú (keresztmetszetű) a tengelye. A Delphié milyen? Ha egyforma, akkor szerintem csereszabatosak.

Link to comment
Megosztás:

19 órája, wasquez írta:

Sziasztok!

Villog a műszerfal világításom, hol kezdjem a hiba keresését?

A műszerfal csatlakozó lehet khs,vagy a fényerő szabályozó, van még valami lehtőség?

 

A fényszóród is villog? Nekem csinálta és feszültség szabályzó hibát mondtak. Olyankor a töltésem 13,4-14,6 között ugrált. Most nem csinálja, de sajna cserélnem kell.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok opeles társaim! Eddig hála isten még különösebb hiba nem volt az autóval imádom,szeretem mind a 276ezer kilométerével együtt! Z16XE

Mostanában viszont egy egyre idegesitőbb dolog vette kezdetét.Amiért ide írok,mert nem szeretnék úgy járni,hogy cseréljük ezt is azt is aztán lehúznak! Talán valaki találkozott ilyennel!

Szóval! Nap első indítása! Indul,minden gut 7-10 másodperc megáll! Ugyan ez 3-5 alkalommal! Közben ugye probálok vele mozogni,kitolatok a hídról ,elindulok,kereszteződés! Aztán ennyi,egész nap minden rendben! Bármikor,bárhol! Egyébként nem mindennapos10ből 8szor! Én komolyan a hőmérsékletre gondolok mint valamivel összefüggés,mert ha reggel indulok míg nincs olyan meleg tuti megáll! Mintha kapkodna levegőért aztán megáll! De pl ha már tüzte a nap és úgy indulok,minden rendben! Hibakód semmi!

Ha tud valaki segítsen kérem szépen!

Esetleg még valami infó kellene szóljatok! Röviden ennyit tudok,mert nincs más! 

Köszönöm!!

 

Módosítva : balage1986
Link to comment
Megosztás:

6 órája, Bmájki írta:

A fényszóród is villog? Nekem csinálta és feszültség szabályzó hibát mondtak. Olyankor a töltésem 13,4-14,6 között ugrált. Most nem csinálja, de sajna cserélnem kell.

Nem, csak a műszerfal világítás, azt nem tudom, hogy csak a km óra része, vagy a fűtés konzol is!?

Link to comment
Megosztás:

On 2017. 08. 07. at 21:04, Maverick087 írta:

X16XEL

Egyébként mennyi egy minőségi EGR szelep várható élettartama? Tudom, ez nagyon sok tényezős dolog, de egy -tól - ig km. Én jelenleg 2000 km-t megyek egy hónapban, 
ennek 80%-át lakotton kívül. 126000 km van most a kocsiban, olajat nem eszi, fogyasztás ok. Szűrők folyadékok cseréjét betartom mindig. 

OPCOM-ban most néztem hogy van EGR teszt is:

YaUa0ia3ebY6yyJOdBcSEKC7pDl_8-OrqtuLs6H8

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

10 perce, Maverick087 írta:

Köszi, tudok róla. Bár nem tudom mi ez pontosan, mert a solenoid az nem szelepet jelöl. Nem tudom mit csinálhat. 

Ez is egy nagyon hasznos video sztem, minden referencia érték benne van!!!

 

mágnesszelepet jelent a solenoid

Módosítva : csicsó
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.