Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

On 2017. 11. 23. at 13:52, L.Fazakas írta:

Nekem még a skodás korszakomban kapott egyszer egy kis kavicsot az egyik fényszóróbetét, holott az még "igazi üveges" volt, így tehát persze szép kagylósra kilyukadt.
Mindig belement ott a víz, pl. ha menet közben esett az eső. Aztán egyszer fogtam magam, kiszereltem a betétet, hajszárítóval szépen kiszárítottam -
és beragasztottam Technokol Rapid ragasztóval.  Azzal aztán sokáig elvolt ...

Ezt a polikarbonátos fényszóró műszart is csak be kellene ott a lyuknál ragasztani - "oszt jónapot!" Technokolt meg lehet kapni az Ápiszban.

Hali.

Milyen lyuknál, mert nem írtam törést? Ha törött lenne cserés mert forgalomban nem használható törött burás.

Link to comment
Megosztás:

8 órája, csicsó írta:

nincs

Szerintem meg mindegyikben van. Vagy legalábbis - KELLENE legyen!
Valójában az enyém is lengyel gyártmányú Opel Astra - de a hátsó ülés vonalában - bal oldalon a kocsi alatt -  bizony ott van a benzinszűrő!
Ha egyszer annyira injektoros benne a motoros dolog, akkor oda bizony nem árt a nagyobb tisztaság ....

Módosítva : L.Fazakas
Link to comment
Megosztás:

9 órája, csicsó írta:

nincs

Kétlem hogy ne lenne.

59 perce, Balazs831 írta:

Alánéztem, valóban ott van. Az előző tulajjal beszéltem, bizony ezt sosem cserélték még ki. 140000 km. van a kocsiban. Jövő héten majd megcsinálom.

Ha jól rémlik 60e km-enként kéne cserélni.

Link to comment
Megosztás:

11 perce, kobraCode írta:

Kétlem hogy ne lenne.

Ha jól rémlik 60e km-enként kéne cserélni.

Ja - már nekem is lassan esedékes. Már meg is vettem, és valami 700 forintomba volt.
A szervizben érdeklődtem - ott csak a sima anyagárnak - 3 ezret mondtak ...
Ez van, de hát akkor minden bizonnyal aranyból ... és így talán azért az a sokkal drágább.

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, L.Fazakas írta:

Ja - már nekem is lassan esedékes. Már meg is vettem, és valami 700 forintomba volt.
A szervizben érdeklődtem - ott csak a sima anyagárnak - 3 ezret mondtak ...
Ez van, de hát akkor minden bizonnyal aranyból ... és így talán azért az a sokkal drágább.

Valamiből a szerviznek is meg kell élni....

25 perce, csicsó írta:

Igen z14xep esetén G-ben még van de H-nál már nincsen külön cserélhető benzinszűrő:)

 

Komolyan? Fix sincsen benne? Lehet kitaláltak valami okos szűrőt ami kb 500e km-ig jó :hehe:

Link to comment
Megosztás:

17 órája, outsider írta:

Nekem 30 ezer rémlik a cserére, de én 10 ezrenként cseréltem.

Miután maga a benzinszűrő eléggé nagy méretű, gondolom a benne rejlő szűrőfelület se lehet piskóta. Azért a benzin általában annyira koszos nem szokott lenni, hogy hozzá évente szűrőt kelljen cserélni.
Legfeljebb ha a telkeden, vagy a pincédben - néhány rozsdás ócska vashordóban tárolod (immáron 40 éve) a valaha 3 forintért megvett benzint, és most abból szoktál rendszeresen megtankolni ...

Módosítva : L.Fazakas
Link to comment
Megosztás:

7 órája, L.Fazakas írta:

Miután maga a benzinszűrő eléggé nagy méretű, gondolom a benne rejlő szűrőfelület se lehet piskóta. Azért a benzin általában annyira koszos nem szokott lwnni, hogy hozzá évente szűrőt kelljen cserélni.
Legfeljebb ha a telkeden, vagy a pincédben - néhány rozsdás ócska vashordóban tárolod (immáron 40 éve) a valaha 3 forintért megvett benzint, és most abból szoktál rendszeresen megtankolni ...

1000Ft-on én nem spórolok. A lényeg az, hogy a kúton hogyan tárolják...

Link to comment
Megosztás:

8 órája, L.Fazakas írta:

Miután maga a benzinszűrő eléggé nagy méretű, gondolom a benne rejlő szűrőfelület se lehet piskóta. Azért a benzin általában annyira koszos nem szokott lwnni, hogy hozzá évente szűrőt kelljen cserélni.
Legfeljebb ha a telkeden, vagy a pincédben - néhány rozsdás ócska vashordóban tárolod (immáron 40 éve) a valaha 3 forintért megvett benzint, és most abból szoktál rendszeresen megtankolni ...

Nem lehet tudni az előző tulaj hol tankolt és mikor cserélte...

2703494-20171126-fO1X5M.jpg

  • Haha 1
Link to comment
Megosztás:

2 órája, outsider írta:

1000Ft-on én nem spórolok. A lényeg az, hogy a kúton hogyan tárolják...

Miután egy valójában desztillált termékről van szó, magából a gyártásból - már eleve nem hozhat koszt. A kútra lefejtve befelé az üzemanyag - a gyakorlatban szintén szűrve van.
Az autóba való kiadásánál persze lehet (de csupán elvileg). Sok kosz nem lehet benne.  Legfeljebb a levegőből némi por, és az itt-ott útközben (tartályokból, csövekből) belejutó rozsda ...
De végülis - mindez pénzügyileg a Te dolgod.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

6 órája, L.Fazakas írta:

Miután egy valójában desztillált termékről van szó, magából a gyártásból - már eleve nem hozhat koszt. A kútra lefejtve befelé az üzemanyag - a gyakorlatban szintén szűrve van.
Az autóba való kiadásánál persze lehet (de csupán elvileg). Sok kosz nem lehet benne.  Legfeljebb a levegőből némi por, és az itt-ott útközben (tartályokból, csövekből) belejutó rozsda ...
De végülis - mindez pénzügyileg a Te dolgod.

Jól mondod, az én dolgom.

Az új szekérbe 7500 Ft egy szűrő. Sztem itt tartani fogom a megadott periódust :)

Link to comment
Megosztás:

10 órája, zotya975 írta:

Ez a benzinből jött össze vagy a víztartalma okozta. 

Régen rossz, ha a benzin vizes!
Mivel a víz a benzinnel nem igazán elegyedik, és a fajsúlya alapján többnyire alul helyezkedik el, az AC pumpa viszont a legmélyebb pontról löki.
Ha azt kapja meg elsőre a motor, hát nem is megy vele igazán .... ki ne találd már, hogy ez a por a vízkő ....
A vizesedés viszont könnyen védhető, mert simán bele a teli tankba 1 liter spiritusz - és máris volt - nincs víz ...

Módosítva : L.Fazakas
Link to comment
Megosztás:

8 órája, L.Fazakas írta:

Régen rossz, ha a benzin vizes!
Mivel a víz a benzinnel nem igazán elegyedik, és a fajsúlya alapján többnyire alul helyezkedik el, az AC pumpa viszont a legmélyebb pontról löki.
Ha azt kapja meg elsőre a motor, hát nem megy vele igazán .... ki ne találd már, hogy ez a por a vízkő ....
A vizesedés viszont könnyen védhető, mert simán bele a teli tankba 1 liter spiritusz - és máris volt - nincs víz ...

Ezt most nem értem. Azt akarod írni, hogy a spiritusztól eltűnik a víz? Hogyan, hová? Vagy mi lesz vele?

Link to comment
Megosztás:

On 2017. 11. 27. at 14:12, Bmájki írta:

Ezt most nem értem. Azt akarod írni, hogy a spiritusztól eltűnik a víz? Hogyan, hová? Vagy mi lesz vele?

IGEN  - pontosan AZT AKAROM mondani!
Mivel a spiritusz általában majdnem 100%-os alkohol (többnyire metil-etil keverék) egy kevéske piridinnel büdösítve (hogy a szeszcsírák ne igyák meg!), de a vizet jól oldja.
És ha van a tankban néhány deci víz, azzal csupán kissé higul a spiritusz, amiről viszont illik tudni - mint alkohol - töménységében már 10% felett képes égni.
Tehát - ha a 100%-os alkohol csak 95%-á lesz, az még bizony nagyon simán elég! És vele persze a víz is ...

Mellesleg  - úgy szokták a pálinkafőzők nézegetni, meddig desztilláljanak a cefréből. Folyton kiskanálban gyújtogatják ... ameddíg ég, addig van benne alkohol.
10%-alatt azonban már általában nem gyújtható meg.  (miután annak a 90%-a sima víz).

Módosítva : L.Fazakas
Link to comment
Megosztás:

10 órája, L.Fazakas írta:

Régen rossz, ha a benzin vizes!
Mivel a víz a benzinnel nem igazán elegyedik, és a fajsúlya alapján többnyire alul helyezkedik el, az AC pumpa viszont a legmélyebb pontról löki.
Ha azt kapja meg elsőre a motor, hát nem is megy vele igazán .... ki ne találd már, hogy ez a por a vízkő ....
A vizesedés viszont könnyen védhető, mert simán bele a teli tankba 1 liter spiritusz - és máris volt - nincs víz ...

Az a por rozsda, mivel a benzintől nem rozsdásodhat a szűrő fém része ezért logikusnak tűnik hogy minden kémiai és fizikai törvény ellenére mégiscsak van-volt benne valamennyi víz. 

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.