Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Ja, nem muszáj ennyire szétkapni, bár cirka 10 perc mindennel együtt, csak azt hittem alaposan szemügyre veszed a dolgokat. :)

Elvileg nem okoz semmi problémát, maximum rárohad az ablaktörlő kar s akkor kell vele szívni amikor a hátad közepébe sem kívánod. :)

Alaposan átnéztem és átöblítettem többször, beleestem ahová lehetséges bontás nélkül (különösebben durva "retket" sehol nem láttam), a víz minden oldalon gond nélkül lefolyik, a karokon sem láttam komolyabb problémát (le is fújtam korróziógátlóval). Ennyit látszott össz-vissz:

http://app.digitalisalbum.hu/shared.image?imageid=V1dwWBj47uG4uiRlOoNQPclrtcvH33dBau6FtokgiKv9klQU8LD80DQOt2Ruip7QCct13e69TbH5Do6m3Yow3vw49Dj8XKR4oFmb&bid=1

http://app.digitalisalbum.hu/shared.image?imageid=V1M3c1ETFulyuDcvYUk2vaJ2p7T9FW8ScLF7r7qhrvS016hIS94Aj2sIMxb2w2eP3V18QpP8e3sLJ8FLBhfu2G4aWUXhXwrR6917&bid=1

http://app.digitalisalbum.hu/shared.image?imageid=V1EBbgwJek14kDH1EMQf3MqiT88n4U8SVLr0iH7IKmie5lKuriGLX54201UdiS7YUUsq0jD3lPt6hVw51U6O616AyK3w37oa66hy&bid=1

Talán megúszom következmények nélkül... Köszi az útmutatást!

Link to comment
Megosztás:

Ha megálltál 3-4 percre, akkor a kocsi alatt lett tócsa? Ha nem, akkor a kondenz víz. A kifolyóját kellene kipucolni. Egy drótot nyomjál fel benne...

A kicsi alján, a tűzfal közepén egy fekete műanyag, ami van lyuk.

Bp-Debrecen-Bp távon teszteltem a klímát. beázás nem történt. Ehhez annyi kellett, hogy kiporszívóztam a párologtató tálcát kicseréljem és helyesen rakjam be a pollenszűrőt.

Link to comment
Megosztás:

Ide is, hátha:

Tud valaki ajánlani Debrecenben korrekt szerelőt/szervizt aki/akik jártas(ak) a motordiagnosztikában? (ami nem merül ki a hibakód kiolvasásban)
Illetve érdekelne itt olyan ember is, aki ECU-t programoz, adott esetben akár javít is.
Az sem gond ha ez mind egy helyen, vagy egy személyben találom meg...
Sőt.

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Volt egy P0136=Lambdaszonda (Bank 1, szonda 2) funkció-rendellenesség,
ami nem könnyen de megoldódott.

Kicseréltük a szondát(Bosch suniverzális szonda 0 258 006 953), megfelelően működik, de van helyette másik hiba.

P0420=Katalizátor-átalakítási hatásfok (Bank 1) nem megfelelő (kicsi)
Ebben kérnék segítséget tőletek.
Merre induljak tovább, mit lehet vele kezdeni?
Előre is köszi.
Link to comment
Megosztás:

Na csak nem lehetett megcsinálni! Ez az évjárat még külön klíma vezérlőt kapott a 2004 utániakat meg már az ECU vezérli állítólag! A 2004-es ben volt csak olyan variáció hogy EGR nélküli motorvezérlő program! Azt rátöltve a motorvezérlőre egyből dobta a klíma alacsony nyomás hibás és az 1-es ventilátor rossz vagy szakadt,és a 2-es ventire is ugyanez a hiba jött! Így ment vissza a a frissebb 2002-es ECU program de itt nem volt lehetőség EGR nélkülit választani! :( Marad így az egész már akkor!

Frissebb programmal hogyan muzsikál?

Vettél észre változást?

Állítólag az is sokat tud segíteni.

Link to comment
Megosztás:

Frissebb programmal hogyan muzsikál?

Vettél észre változást?

Állítólag az is sokat tud segíteni.

Vannak elég szembetűtő változások! Pl hidegen nem pörög fel a motor ha kinyomom a kuplungot. Olyan mintha nyomatékosabb is lenne a motor. Bár az lehet hogy azért mert le van zárva és kifordítva van fent az EGR és így nem vezet vissza semennyi kipufogógázt!

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Volt már / találkozott-e olyannal valaki, hogy a motor csak másodjára indul be ha több órát állt? Ha nem sokat pihenek vele akkor pöccre, de ha többet akkor csak 2. alkalomkor kapja el. Néha elsőre is elkapja, de akkor olyan nehézkesen pörög fel alapjárati fordulatra. Menet közben nem lehet észrevenni semmi furcsát és hibakód sincs.

Volna valakinek ötlete, hogyan lehetne ezt orvosolni?

Z14XEP LPG

Módosítva : CseGa
Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Volt egy P0136=Lambdaszonda (Bank 1, szonda 2) funkció-rendellenesség,

ami nem könnyen de megoldódott.

Kicseréltük a szondát(Bosch suniverzális szonda 0 258 006 953), megfelelően működik, de van helyette másik hiba.

P0420=Katalizátor-átalakítási hatásfok (Bank 1) nem megfelelő (kicsi)
Ebben kérnék segítséget tőletek.
Merre induljak tovább, mit lehet vele kezdeni?
Előre is köszi.

Szia! Sima cserével megoldódott a lambda baj?

Link to comment
Megosztás:

Szia! Sima cserével megoldódott a lambda baj?

Végűl is igen.

Igaz, ősszegyógyult, így tönkre ment a menet mire kiszedtük. Szóval nem volt egyszerű...

A katalizátorba belenéztem szerelés közben, szép tiszta volt.

Módosítva : kahon
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Volt már / találkozott-e olyannal valaki, hogy a motor csak másodjára indul be ha több órát állt? Ha nem sokat pihenek vele akkor pöccre, de ha többet akkor csak 2. alkalomkor kapja el. Néha elsőre is elkapja, de akkor olyan nehézkesen pörög fel alapjárati fordulatra. Menet közben nem lehet észrevenni semmi furcsát és hibakód sincs.

Volna valakinek ötlete, hogyan lehetne ezt orvosolni?

Z14XEP LPG

Látom gázos az autó. :icon1: Nincs benzinszag amikor sikerül beindítani és járatod egy kicsit?

Gázbeállítási probléma lehet. Én is ugyanezzel küzdök. Az indexes gázos szakik szerint a benzines ecu eltanulta a helytelen gázbeállítást.

A megoldás az, hogy menni kell egy-kétszáz kilométert benzinnel és utána beállíttatni jóra a gázos részt.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Látom gázos az autó. :icon1: Nincs benzinszag amikor sikerül beindítani és járatod egy kicsit?

Gázbeállítási probléma lehet. Én is ugyanezzel küzdök. Az indexes gázos szakik szerint a benzines ecu eltanulta a helytelen gázbeállítást.

A megoldás az, hogy menni kell egy-kétszáz kilométert benzinnel és utána beállíttatni jóra a gázos részt.

Mindig nagyon büdös benzin szaga van, mert 100-ast tankolok. Most csinálja, hogy melegek voltak. Az lpg doki állította be a gázt, hiba nélküli üzem van, hibátlan gyertyaképpel...

Link to comment
Megosztás:

Vannak elég szembetűtő változások! Pl hidegen nem pörög fel a motor ha kinyomom a kuplungot. Olyan mintha nyomatékosabb is lenne a motor. Bár az lehet hogy azért mert le van zárva és kifordítva van fent az EGR és így nem vezet vissza semennyi kipufogógázt!

Találtam egy ilyet:

Z14XE:

Schaltgetriebe:

Opel Teilenummer 09353459

Software Versionsnummer 5

Abhilfe gegen Hängenbleiben der Motordrehzahl während des Schaltens (MT-Fahrzeuge)

A gugli fordító azt hozza fel, hogy a "fordulatszám felpörgős" probléma orvoslása ez a szoftververzió.

EGR-re szerintem inkább dadogni szokott.

Tehát nem kizárt, hogy a szoftverfrissítés segített neked ebben.

Nekem a 0004-es szoftververzió van rajta.

Gondolom a gyári első szoftver...

Sziasztok.

Volt már / találkozott-e olyannal valaki, hogy a motor csak másodjára indul be ha több órát állt? Ha nem sokat pihenek vele akkor pöccre, de ha többet akkor csak 2. alkalomkor kapja el. Néha elsőre is elkapja, de akkor olyan nehézkesen pörög fel alapjárati fordulatra. Menet közben nem lehet észrevenni semmi furcsát és hibakód sincs.

Volna valakinek ötlete, hogyan lehetne ezt orvosolni?

Z14XEP LPG

Nem lehet, hogy sz*rakodik már az akksi?

Nekem is sz*rul indul reggelente, igaz elsőre próbálkozásra beindul, de tovább forog, mire elkapja.

Hiába töltöttem fel az akksit külső töltővel, frissen töltve se indult jobban.

3 éves éves az akkum, szerintem már döglődik. A generátor pedig tölti.

Frissen töltve 13,6V körüli nyugalmi feszültséget adott, járó motornál 14,2V.

De kb egy hét alatt visszamerült 12,6V illetve 13,7 V-ra...

Pedig most mentem vele egy hosszabb utat, tehát töltve volt a generátor által is.

Szerintem érdemes rámérned...

Mindig nagyon büdös benzin szaga van, mert 100-ast tankolok. Most csinálja, hogy melegek voltak. Az lpg doki állította be a gázt, hiba nélküli üzem van, hibátlan gyertyaképpel...

Az enyém csak benzines, és nincs benzinszag... :blink: :D

Valami nem jól működik nálam? :)

Link to comment
Megosztás:

Nem lehet, hogy sz*rakodik már az akksi?

Nekem is sz*rul indul reggelente, igaz elsőre próbálkozásra beindul, de tovább forog, mire elkapja.

Hiába töltöttem fel az akksit külső töltővel, frissen töltve se indult jobban.

3 éves éves az akkum, szerintem már döglődik. A generátor pedig tölti.

Frissen töltve 13,6V körüli nyugalmi feszültséget adott, járó motornál 14,2V.

De kb egy hét alatt visszamerült 12,6V illetve 13,7 V-ra...

Pedig most mentem vele egy hosszabb utat, tehát töltve volt a generátor által is.

Szerintem érdemes rámérned...

Az enyém csak benzines, és nincs benzinszag... :blink: :D

Valami nem jól működik nálam? :)

Az akku elképzelhető, mert nem mai darab, majd rámérek. Mennyinek kellene lenni 1 napos állás után?

A benzinszagos dolgot úgy értettem, hogy amikor benzindús keverék ég el, akkor "benzinszaga" van. ????

Amúgy egy v2-es motorom is van és amikor 100-ast tankolok, a kipuffnak is más szaga van. Meg persze magának a benzinnek is.

Módosítva : CseGa
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Volt már / találkozott-e olyannal valaki, hogy a motor csak másodjára indul be ha több órát állt? Ha nem sokat pihenek vele akkor pöccre, de ha többet akkor csak 2. alkalomkor kapja el. Néha elsőre is elkapja, de akkor olyan nehézkesen pörög fel alapjárati fordulatra. Menet közben nem lehet észrevenni semmi furcsát és hibakód sincs.

Amikor gyújtást adsz, akkor hallod a benzinpumpát felpörögni majd megállni 2-3 másodperc múlva?

Link to comment
Megosztás:

Az akku elképzelhető, mert nem mai darab, majd rámérek. Mennyinek kellene lenni 1 napos állás után?

A benzinszagos dolgot úgy értettem, hogy amikor benzindús keverék ég el, akkor "benzinszaga" van. ????

Amúgy egy v2-es motorom is van és amikor 100-ast tankolok, a kipuffnak is más szaga van. Meg persze magának a benzinnek is.

Milyen motorod van?

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek egy feltöltött aksival, töltés nélkül kb. hány km-rt lehet megtenni?

Úgy néz ki beszart a generator, de kb. 500 km-re vagyok minden civilizalt helytol.

Arra gondoltam, hogy 150-200 kilometerenkent atcserelnenk az aksikat, az enyem ugyanis tölt.

Szerintetek müködik a dolog?

Inkább időben korlátoz az akku, nem kilométerben. Nagyon attól függ, milyen fogyasztók mennek, és milyen állapotú az akku. Ha csak a motorvezérlés megy, akkor talán elmegy 2, esetleg 3 órát is, de ha felkapcsolod a tompítottat, akkor drasztikusan csökkenni fog, lesz talán egy órátok. Viszont egy-két óra alatt a generátor nem fogja feltölteni teljesen az akkut, tehát két cserétek van, ha onnan indulunk, hogy két teli akkutok van, utána már csak rövidebb ideig fog menni egy-egy alkalommal az akku. Egy próbát megér, valami kevésbé világvégi helyre el tudtok jutni, az biztos. Bikázókábel van nálatok? Mert ha véletlen indításképtelenségig merül az egyik akku, akkor hiába rakjátok át, ha a jó generátorú autót meg nem tudjátok beindítani. Vagy végülis be is lehet tolni ezesetben, ha vagytok hozzá elegen.

Módosítva : potyo
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

http://www.autodigit.hu/

Ezzel a céggel kapcsolatban van valakinek tapasztalata ECU javítás terén?

Korrektnek tűnnek.

5 perc múlva visszahívtak.

Szerintük kb. 80 rugónál megáll a vezérlő teljes felújítása.

2 év garanciát adnak rá...

A hiba leírása alapján nekik eléggé gyanús, hogy ECU hibáról van szó.

Állítólag ez típushibája ennek a vezérlőnek. :(

Esetleg más cégre javaslat?

Módosítva : outsider
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.