Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Sziasztok!

A hideg idő beálltával felmerült egy kis problémám: nem működik a hátsó ablak fűtése. Kérdésem, hogy mi lehet a hiba? Ha a szállban van szakadás, akkor azt szélvédő-csere nélkül meg lehet oldani?

Köszi!

Judy

Autóvillamossági szerelő (vagy bárki, akinek van feszmérője) egy pillanat alatt meg tudja mérni műszerrel, hogy az ablaknál a két csatlakozón van-e feszültség (bekapcsolt állapotban természetesen :wink: ). Ha ott van, és mégsem működik, na akkor szálszakadás; ha meg már ott sincs áram, akkor lehet megnézni a biztosítékot, a kapcsolót, vagy a vezetékeket.

Amúgy ha a szálszakadás egy vízszintes fűtőszálon van, attól nekem még működik az ablakfűtés, csak legfeljebb az az egy szál nem párátlanít.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Föl tudom-e rakni a 205/60R15-ös gumit G Astrára minden gond nélkül? Ha valakinek van ilyen méretű gumi az autóján kérem irjon. Köszi, Zoli :smt017

Az eltérést a jelenlegi és a tervezett gumi között itt tudod kiszámítani.

Ha közel van, vagy pont váltóméret akkor nem lesz bajod a kilométerórával, azt viszont, hogy a szélesség miatt befér-e a kasztniba nemtom... főleg hátul szoktak gondok lenni.

Link to comment
Megosztás:

nekem a gyári 195/65R15-ös

195/65R15-ös neked a gyári? Nekem a könyv 195/60R15-öst vagy 185/65R15-öst ír (az enyémet 185/65R15-el szerelték). A fenti kettő egymás váltómérete. Viszont a 195/65R15-ös ezekkel elvileg nem kompatibilis. Azért furcsállom, mert nekem is 1.4-es G Astrám van.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, ötajtós Astra G hátsó, középső biztonsági öve beragadt. Már másodszor. Első alkalommal a szervízben kilazították az alsó bekötési pontot és megoldódott a dolog, de most nem. A szervízben azt mondták biztosan az üléshuzat az oka, mely egyébként már előző alkalommal is rajta volt, és akkor ezt elfelejtették említeni. Ráadásul azt mondták ez nem is biztos, hogy garanciális javítás, 15-20e Ft lesz. Szét kell szedni az egészet, alkatrész, stb.

Szeretnék tanácsot kérni, illetve én is szívesen megnézném, ha valaki tudna segíteni szakszerűen hogyan kell szétszedni, összerakni.

Köszönettel:

Tamás

Link to comment
Megosztás:

Az előző hozzászólást korrigálom kicsit: a biztonsági öv már működik, azonban az ülést nem lehet lehajtani. Tipikus hibajelenség ez? Van esetleg alakinek valami ötlete, hogyan lehet szétszedni, stb.?

Köszönettel:

Tamás

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, ötajtós Astra G hátsó, középső biztonsági öve beragadt. Már másodszor. Első alkalommal a szervízben kilazították az alsó bekötési pontot és megoldódott a dolog, de most nem. A szervízben azt mondták biztosan az üléshuzat az oka, mely egyébként már előző alkalommal is rajta volt, és akkor ezt elfelejtették említeni. Ráadásul azt mondták ez nem is biztos, hogy garanciális javítás, 15-20e Ft lesz. Szét kell szedni az egészet, alkatrész, stb.

Szeretnék tanácsot kérni, illetve én is szívesen megnézném, ha valaki tudna segíteni szakszerűen hogyan kell szétszedni, összerakni.

Köszönettel:

Tamás

Link to comment
Megosztás:

Egy honapja vagyok tulajdonosa egy 2001-es 2.0 dti astra caravannak, benne 78.000 km, es egy-ket dolog nem igazan vilagos szamomra, ide irom hatha valaki felvilagosit:

1. hidegen beinditom a motrot, es kb 2 mp mulva kigyul a muszerfalon egy "sarga kisauto villaskulcsal", ami egy kis gazfrocsre (kb 1200-1300 rpm) elalszik.

2. Elso alkalom hogy megnezetem az olajpalcat es sajnos a minimumon volt... a diesel is ugyanugy fogyasztja az olajat mint a 16. 16v??? A csomagtartoban kaptam egy flakon -- BP Visco 7000 Turbo Diesel 0W-40-- olajat, azzal kipotoltam. Egyaltalan jo ez az olaj ennek a motornak vagy tul hig es azert ez az olajfogyasztas?

3. Amint itt is, meg mas forumokon is olvastam, elobb-utobb esedekes lesz egy generator csere, ezt valahogy ki lehet vedeni? eleg lenne idoben kicserelni a diodasort vagy a szenkefeket?

Valaszotokat elore is koszonom

Kobak

Link to comment
Megosztás:

1. hidegen beinditom a motrot, es kb 2 mp mulva kigyul a muszerfalon egy "sarga kisauto villaskulcsal", ami egy kis gazfrocsre (kb 1200-1300 rpm) elalszik.

Hát mivel sárga ezért gondolom, hogy az a check engine, azaz motorkontroll lámpa (F Astrán nincs kisautó, meg kulcs :)) ami rengeteg mindent jelezhet, ezért el kell vinni kiolvastatni a hibatárolóját, hogy megtudd mi is a baj.

A generátort meg esetleg v.mi direkt erre szakosodott műhelybe lehet vinni, ha nem akarod cserélni (itt a fórum volt már ilyenről szó, keress rá), de mivel a hibakód miatt valószínű úgyis márkaszervízbe kell vinned kiolvastatni ezért ott is megkérdezheted, hogy ők meg tudják e csinálni, vagy mindenképp cserés.

Link to comment
Megosztás:

Hát mivel sárga ezért gondolom, hogy az a check engine, azaz motorkontroll lámpa (F Astrán nincs kisautó, meg kulcs :)) ami rengeteg mindent jelezhet, ezért el kell vinni kiolvastatni a hibatárolóját, hogy megtudd mi is a baj.

A generátort meg esetleg v.mi direkt erre szakosodott műhelybe lehet vinni, ha nem akarod cserélni (itt a fórum volt már ilyenről szó, keress rá), de mivel a hibakód miatt valószínű úgyis márkaszervízbe kell vinned kiolvastatni ezért ott is megkérdezheted, hogy ők meg tudják e csinálni, vagy mindenképp cserés.

Nekem a nyáron adta fel a generátoron a dióda sor és a fesz szabályzót is magával vitte...nem volt olcsó mulatság, de nem kellett cserélni a komplett generátort, csak az említetteket, amikhez különösebben meg sem kell bontani a házát, csak leveszed a hátán lévő műanyag takarót és forrasztgatsz egy kicsit :wink:

Link to comment
Megosztás:

Koszi a segitsegeteket, holnapra bejelentkeztem a helyi Bosch servizbe, (mert ugyanis az opelhez se penzem se idegem :shock: ) es akkor majd kiderulnek a dolgok...

Tedd azt, de a generátorod könnyen lehet, hogy Delco---és annak nem sok köze van a Bosch-hoz! :idea:

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok!

Decemberben cseréltem F 1.6 8 szelepesemet egy zsír G 1.6 ECO -ra.

Gyorsításkor 2000 és 3000 f/perc között a motortér felől viszonylag erős mormogó hangot ad. A régi nem tette ezt. Kicsit aggódom a dolog miatt.

A szervizben azt mondták ezek a motorok ilyenek.

Meg tudjátok ezt erősíteni?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Decemberben cseréltem F 1.6 8 szelepesemet egy zsír G 1.6 ECO -ra.

Gyorsításkor 2000 és 3000 f/perc között a motortér felől viszonylag erős mormogó hangot ad. A régi nem tette ezt. Kicsit aggódom a dolog miatt.

A szervizben azt mondták ezek a motorok ilyenek.

Meg tudjátok ezt erősíteni?

Így nem tudjuk mire gondolsz....légyszíves vmivel vedd fel a hangot, hogy értsünk Téged... :wink:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Decemberben cseréltem F 1.6 8 szelepesemet egy zsír G 1.6 ECO -ra.

Gyorsításkor 2000 és 3000 f/perc között a motortér felől viszonylag erős mormogó hangot ad. A régi nem tette ezt. Kicsit aggódom a dolog miatt.

A szervizben azt mondták ezek a motorok ilyenek.

Meg tudjátok ezt erősíteni?

TELO TANÁCSÁRA KIMODERÁLTAM MAGAM...........

Link to comment
Megosztás:

Ez a bizonyos mormogás valami lyukas kipufogó hanghoz hasonló, de a motortér felől jön és csak terhelt motornál. Kinyomott kuplung mellett u.azon fordulaton nem hallható.

Nekem az enyémnél régebben feltűnt vmiféle morgás, de az jóval alcsonyabb fordulaton (1000-1500) jött elő, ha nagyobb gázt adtam, de mostanában már ezt sem hallom/tapasztalom. Lehet, hogy csak a benzin volt szar minőségű akkor... Nagyon alacsony tartományban még akár normális is egy kis morgás, viszont az általad említett 2000-3000-ig tartományban szerintem nem biztos, hogy kéne bármiféle morgásszerű hangnak lennie.

Ha bp-i vagy, szerintem mindenképpen keresd fel uhuhu-ékat, főleg ha zsír új az autód! Bocsi uhuhu, hogy itt ajánlgatlak :roll:

Egyébként uhuhu, ne neheztelj szegény srácra, nem mondta, hogy szerinte átverik, egyszerűen csak szeretett volna megbizonyosodni, hogy másoknál is így van ez, hisz vmilyen okból nehezen tudta elfogadni a dolgot. Drága, új autónál mindenki kicsit paranoiás... Én is ilyen vagyok, emlékszel mennyit szívtam a klímahangommal?

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.