Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Üdvözlet!

A B vectramban menet közben a computeren a pillanatnyi fogyasztásra szoktam állítani a kijelzőt!DE kb 1 perc múlva mindig átvált egy COOLANT LEVEL feliratra automatikusan, majd visszaállítom, de megint ez jön be kb 1 perc múlva!!!A műszerfali kijelző szerint 90 fokos a motor menet közben állandóan!

Miért jön be ez az üzenet??Vmi érzékelő rossz??Kevés a hűtőziz vagy mi???

Coolant level=hűtőfolyadék szint. Valszeg kevés lesz.

Link to comment
Megosztás:

Üdvözlet!

A B vectramban menet közben a computeren a pillanatnyi fogyasztásra szoktam állítani a kijelzőt!DE kb 1 perc múlva mindig átvált egy COOLANT LEVEL feliratra automatikusan, majd visszaállítom, de megint ez jön be kb 1 perc múlva!!!A műszerfali kijelző szerint 90 fokos a motor menet közben állandóan!

Miért jön be ez az üzenet??Vmi érzékelő rossz??Kevés a hűtőziz vagy mi???

SZia!

Nem vagyok egy nagy Vectra B és Board Computer fan, de

1. Azért ugri vissza, mert ALARM van:) Tehát egy olyan hiba amit hamarosan meg kell oldani. Ilyet csinál, ha pl a ablakmosó is üres. Vagy, ha a hömérséklet 5-fok alá esik, illetve kiég egy égő stb... Persze nem ezzel a hibaüzivel. Mindig más és más.

2. Véleményem szerint (angol tudás pici) ez meg egyezik a "kühlmittel stand" (német tudás kisebb) szöveggel, vagyis a hütőfolyadék szintje a kiegyenlítő tartályban minimális. Lehet, hogy csak a jeladó a szar, mert a fagyálló hazaküldte. Ellenőrizd!

Ha megoldod a problémát, akkor nem ugrik erre a szövegre:))

Link to comment
Megosztás:

Köszönet!

B vectranal hogy megy a csere?egybe van építve a hűtőviz tartály tetejével az érzékelő vagy hogy??Mennyibe kerül a csere kb??

Öhh.. szóval én nem tudni árakat. Kérdezni Opel kereskedőt.

Üdv

hemi

Ui: Nekem pl kicsit kiheréltük (Astra F), ezért mindig jót muttat:)) Én heti egyszer úgy is ellenőrzőm.

Link to comment
Megosztás:

Tudja valaki azt h a 2000.11 havi b vectra 1.8-as benzinesnek van-e baj a motorjával ha 1000km alatt megeszik 6dl olajat??Ez még elmegy??Vagy csináltassak vele vmit?Érdemes?Az sem állapot ha 1000km enként veszek bele 1 liter olajat 3-4ezerér!!!!!!

Ezt én egy kicsit sokallom.Amúgy milyen olajat teszel bele?

Link to comment
Megosztás:

Ezt én egy kicsit sokallom.Amúgy milyen olajat teszel bele?

Hát most volt nagyszervízen a kocsi és volt olajcsere is gondolom olyan olajat raktak bele amit a gyár előír!vagy mégsem???Milyen a ######a bele??Most nincs nálam a papír h milyet raktak de meg fogom nézni!!!Milye ajánlanál???

Link to comment
Megosztás:

Hát most volt nagyszervízen a kocsi és volt olajcsere is gondolom olyan olajat raktak bele amit a gyár előír!vagy mégsem???Milyen a ######a bele??Most nincs nálam a papír h milyet raktak de meg fogom nézni!!!Milye ajánlanál???

Na megnéztem a papírt Shell helix+ 10-40 olajat raktak bele a szervízbe!!Ismered??Tapasztalat??Esetleg más??

Link to comment
Megosztás:

Hát a Shell olajokról én még rosszat nem hallottam, viszont azaz 1L akkor is rengeteg.Az 1.6 16V biztos, hogy eszi, de hogy az 1.8 16V is? :shock: Lehet, hogy méretni kellene egy kompressziót, mert itt v.mi nem stimmel.Sztem.

Nem eszik meg 1litert 1000km-en, hanme csak 5-5,5 decit, de ha havonta megyek vele 2000km-et akkor kell vennem havi 1 litert!!!!Ami azért nem olcsó!

Link to comment
Megosztás:

Azt tudod esetleg h az 1.8 as 16V benzines motornak mennyinek kell lennie a kompressziónak??Hogy tudjak mihez hasonlítani!!!

Hát, bevallom őszintén, hogy már nagyon régen tanultam, ezért az ismereteim eléggé hiányosak.Viszont egy hozzáértő szakműhelyben ezt be tudják neked mérni.Kecskeméti lévén én ezen a környéken tudnék neked ajánlani, de feltételezem, nem errefelé lax.

Link to comment
Megosztás:

Na beszéltem pár szervizessel!Az opel gyárilag 1000km-re 5-6decit ad meg, azt mondják h a szepelszár szimmeringet kéne kicserélni de akkor sem biztos h jobb lesz!!Akkor meg mi a francot csináljak??Eladom a francba és kész!

Azaz 5-6dl sztem egy kicsit sok.Azért lehet, hogy egy szelepszár szimering csere megoldaná a dolgot, de én azért méretnék egy kompressziót.Az lenne a meghatározó, hogy eladjam-e vagy sem.

(1.6 16V 0,07dl/100km a gyári érték.)

Link to comment
Megosztás:

Azaz 5-6dl sztem egy kicsit sok.Azért lehet, hogy egy szelepszár szimering csere megoldaná a dolgot, de én azért méretnék egy kompressziót.Az lenne a meghatározó, hogy eladjam-e vagy sem.

(1.6 16V 0,07dl/100km a gyári érték.)

Ha jól írtad akkor ebből 0,7dl/1000km következik az enyém pedig 5-6dl/1000km

azt móndta a fószer h a csere sem biztos h megoldja a dolgot, ami amúgy is 100rongyból jönne ki szelepszár cserével együtt!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.