Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Halihó,

gondoltam beszámolok az eredményről.

Dióhéjban az előzmények: egyik este parkolásnál ledadogott a meleg motor (X16XEL), a fordulatszám össze-vissza ugrált, leginkább 500-1000 között, közben úgy rázkódott, mintha három henger menne. Kigyulladt a motordiagnosztika lámpa. Leállítottam, újraindítottam, majd rögtön leállt. Hosszabb, újabb indítózás után életre kelt, a jelenség megszűnt, de a sága lámpa maradt; pár kilóméter után a diagnosztika lámpa is elaludt, azóta tünetmentes volt az autó, hidegen-melegen pöccre indult.
A diagnosztikán EGR szelephibát olvastak ki a tárolóból. 150 000 km-nél EGR szelep cserés volt, még az előző tulajnál. Azóta mindössze 16 000 km-t ment. EGR szelepet kibányászták, tele volt koksszal. Kitisztították, összerakták, hiba kitöröl, azóta nincs gond. Remélem nem is lesz. :)

Jól teszed, mert ezt így látatlanban megmondani nem lehet :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítségeteket kérem!

Adott egy Opel Vectra B, 2.0.DTI Y20DTH. Az autó hol indul rendesen, hol nem. Van, hogy egy hétig semmi probléma vele aztán megint produkálja a hibát. Csak hidegen, például reggeli indításnál van, hogy nem indul; csak többszöri indításra, hosszabb tekertetés árán DE beindul. Melegen már nincs vele gond; pöccre megy minden! Levegősödhet valahol de nem tudunk rájönni, hogy merre lehet a hiba.. A résolajcsöveket kicseréltük de az nem segített. A gázolajszűrő csak félig van mikor nem indul! Kicserélem most a gázolajszűrűbe a két gyorscsatlakozónál a 2-2 gumigyűrűt hátha.. A traverz gyűrűket megvettem de nem szívesen bolygatnám meg még nem muszáj, nem kétperces meló. Van e ötletetek, hol, mivel érdemes kezdeni, volt e már valakinél ilyen?

Előre is köszönöm!

Üdv!

Én egy X20DTL motorosnál vagyok hasonló helyzetben. A két gyors csatlakozóhoz hol lehet ilyen gumigyűrűket beszerezni vagy mi a neve, mert azokat még nem cseréltem ki és gyakorlatilag még az is hibaforrás lehet. Azért kérdezem, mert néztek már rám hülyén, amikor pl. üzemanyag szűrőház leeresztőcsavar tömítést kértem :)

Köszi: Attis

Link to comment
Megosztás:

Ilyesmiket általában csak gyáriban lehet beszerezni. Vagy használtan bontottban. Nemigen van helyettesítő utángyártott alkatrész.

Ezt én is tudom, de hogy egy mindenféle katalógussal ellátott üzlet ahol állítólag "szakemberek" ülnek ne tudjanak ilyet vagy ne tudják megnézni valahol... Egyből rávágja, hogy nincs és nem is tudnak ilyet beszerezni semmilyen formában sem.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy 96' 2.0 DI Vectra B(X20DTL) büszke tulaja vagyok.
A szerelőm szerint haldoklik az adagolóm, és jobb lenne ha felújittatnám. Csak ő sajna nem tudja megmondani, hogy mégis mennyibe kerülne.

Meg tudjátok esetleg mondani, hogy kb mennyibe kerülne nekem, ill mennyi ideig ünének az adagolón? Vagy esetleg olyan bolt/szerviz akármi ami garanciásan ad el ilyen felújított adagolókat?
És persze, hogy melyiket ajánlanátok. :)

Nagyon szeretem a kis gépet, és nem szívesen adnám el, de azt sem akarom, hogy lapáttal hányom bele a pénzt a semmire :)

A válaszokat előre is köszönöm!!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy 96' 2.0 DI Vectra B(X20DTL) büszke tulaja vagyok.

A szerelőm szerint haldoklik az adagolóm, és jobb lenne ha felújittatnám. Csak ő sajna nem tudja megmondani, hogy mégis mennyibe kerülne.

Meg tudjátok esetleg mondani, hogy kb mennyibe kerülne nekem, ill mennyi ideig ünének az adagolón? Vagy esetleg olyan bolt/szerviz akármi ami garanciásan ad el ilyen felújított adagolókat?

És persze, hogy melyiket ajánlanátok. :)

Nagyon szeretem a kis gépet, és nem szívesen adnám el, de azt sem akarom, hogy lapáttal hányom bele a pénzt a semmire :)

A válaszokat előre is köszönöm!!

Gödőllőn van egy diesel adagoló szerviz.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy 96' 2.0 DI Vectra B(X20DTL) büszke tulaja vagyok.

A szerelőm szerint haldoklik az adagolóm, és jobb lenne ha felújittatnám. Csak ő sajna nem tudja megmondani, hogy mégis mennyibe kerülne.

Meg tudjátok esetleg mondani, hogy kb mennyibe kerülne nekem, ill mennyi ideig ünének az adagolón? Vagy esetleg olyan bolt/szerviz akármi ami garanciásan ad el ilyen felújított adagolókat?

És persze, hogy melyiket ajánlanátok. :)

Nagyon szeretem a kis gépet, és nem szívesen adnám el, de azt sem akarom, hogy lapáttal hányom bele a pénzt a semmire :)

A válaszokat előre is köszönöm!!

Szia!

Nekem tavaly előtt volt 110 e az adagoló felújítás. + az egyéb munka költség. Szeged-Szőreg Huszti dízel csinálta. Nem reklámnak szántam, de korrekt embernek tartom nagyon.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Ezt én is tudom, de hogy egy mindenféle katalógussal ellátott üzlet ahol állítólag "szakemberek" ülnek ne tudjanak ilyet vagy ne tudják megnézni valahol... Egyből rávágja, hogy nincs és nem is tudnak ilyet beszerezni semmilyen formában sem.

Ilyen tömítéseket csapágy/szimmering boltban szereztem be és nem néztek rám hülyén :-)! A kis dobozkából előkereste nekem. Csak egy tipp!

Link to comment
Megosztás:

Ilyen tömítéseket csapágy/szimmering boltban szereztem be és nem néztek rám hülyén :-)! A kis dobozkából előkereste nekem. Csak egy tipp!

Annyit meg tudnál nekem mondani, hogy milyen méretű a 4 tömítés. Vagy hogyan kerted?? Vectra b szurohaz gyorscsatlakozojanak tomitese???

Köszi a választ.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok !

nekem van egy 1.6-os 16 szelepes vectra b autom olyan gondom volna hogy menetközben ledadok csak három henger megy egérszelep cserélve lambda szonda cserélve gyertyák cserélve gyújtáskábelek cserélve és mégis kormolja a gyertyákatt füstölni nem füstöl az autó a motorban 14.5-es kompresszió hibakód nincsen miokozhatja a hibát mert senki nemtud rájönni a hibára ha valaki tudna segítsen köszi

Link to comment
Megosztás:

Annyit meg tudnál nekem mondani, hogy milyen méretű a 4 tömítés. Vagy hogyan kerted?? Vectra b szurohaz gyorscsatlakozojanak tomitese???

Köszi a választ.

Bemész akármelyik értelmesebb autósboltba, adnak neked ilyen gumigyűrűt. Én bevittem egyet, az alapján adtak nekem. A méretét nem vágom, normálisan nem tudtam lemérni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A tulajdonomban van egy 99-es évjáratú Vectra B kombi (X18XE1) aminek volna egy műszaki problémája, és szeretnék kérni a megoldásában egy kis segítséget.

A probléma a következő: A motor fordulatszáma indítás után normálisan vissza áll a kb 800-1000 ford/min - re (nincsen semmilyen fogyasztó bekapcsolva) de akad olyan indítás amikor 1200-on marad és egy gáz adás kell, hogy ez visszaálljon a megszokott értékre. Nem tudom, hogy az előzőleg leírtak is fontosak de gondoltam leírom. A probléma nagyobb része most következik. Amikor az autóval közlekedek akkor a sebesség váltásoknál a fordulatszám mutató nagyon gyorsan „zuhan“ vissza és nem áll meg a 1000 környékén hanem leesik 500 vagy az alá, ekkor egy autómatikus (nem én) gázadás néha segít neki, hogy ne fulladjon le (de az is előfordul mostmár rendszeresen, hogy lefullad). Ugyan ez a jelenség van ha üresbe lököm ki menet közben. Alapjáraton ha rálépek a gázra akkor elsőnek inkább lefulladni szeretne a motor de ennél az 500 környékénél „megondolja“ magát és novekedni kezd a fordulatszám és ezután beáll a 800 környékére. A hiba elhárítására tettünk egy olyan kísérletet, hogy a szerelő kitísztította a folytószelepet de ez sem segített.

Szeretném kérdezni, hogy szerintetek minek a hibája okozza ezeket a problémákat.

Remélem tudtok segíteni és előre is köszönöm

Üdv :Péter

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A tulajdonomban van egy 99-es évjáratú Vectra B kombi (X18XE1) aminek volna egy műszaki problémája, és szeretnék kérni a megoldásában egy kis segítséget.

A probléma a következő: A motor fordulatszáma indítás után normálisan vissza áll a kb 800-1000 ford/min - re (nincsen semmilyen fogyasztó bekapcsolva) de akad olyan indítás amikor 1200-on marad és egy gáz adás kell, hogy ez visszaálljon a megszokott értékre. Nem tudom, hogy az előzőleg leírtak is fontosak de gondoltam leírom. A probléma nagyobb része most következik. Amikor az autóval közlekedek akkor a sebesség váltásoknál a fordulatszám mutató nagyon gyorsan „zuhan“ vissza és nem áll meg a 1000 környékén hanem leesik 500 vagy az alá, ekkor egy autómatikus (nem én) gázadás néha segít neki, hogy ne fulladjon le (de az is előfordul mostmár rendszeresen, hogy lefullad). Ugyan ez a jelenség van ha üresbe lököm ki menet közben. Alapjáraton ha rálépek a gázra akkor elsőnek inkább lefulladni szeretne a motor de ennél az 500 környékénél „megondolja“ magát és novekedni kezd a fordulatszám és ezután beáll a 800 környékére. A hiba elhárítására tettünk egy olyan kísérletet, hogy a szerelő kitísztította a folytószelepet de ez sem segített.

Szeretném kérdezni, hogy szerintetek minek a hibája okozza ezeket a problémákat.

Remélem tudtok segíteni és előre is köszönöm

Üdv :Péter

Két dolog lehet szerintem!

Az egyik a motorhőmérséklet érzékelő "vakerál" 2-3 ezres tétel, 2 perc a csere. ez általában a reggeli első indításkor okoz problémát a nap folyanán már nem.

Vagy

Ami most jön nekem is holnap: az üzemanyag elégtelenség dugulás miatt és vagy üza nyomás mérés.

Mostanában a kényszer nagyúr miatt sajnos csak mindíg keveset tankolunk és azt is rendszeresen világító üza kontroll lámpával 30-50 km után, ami segít a lerakódott koszok felszippantására.

Holnap kiderül

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A tulajdonomban van egy 99-es évjáratú Vectra B kombi (X18XE1) aminek volna egy műszaki problémája, és szeretnék kérni a megoldásában egy kis segítséget.

A probléma a következő: A motor fordulatszáma indítás után normálisan vissza áll a kb 800-1000 ford/min - re (nincsen semmilyen fogyasztó bekapcsolva) de akad olyan indítás amikor 1200-on marad és egy gáz adás kell, hogy ez visszaálljon a megszokott értékre. Nem tudom, hogy az előzőleg leírtak is fontosak de gondoltam leírom. A probléma nagyobb része most következik. Amikor az autóval közlekedek akkor a sebesség váltásoknál a fordulatszám mutató nagyon gyorsan „zuhan“ vissza és nem áll meg a 1000 környékén hanem leesik 500 vagy az alá, ekkor egy autómatikus (nem én) gázadás néha segít neki, hogy ne fulladjon le (de az is előfordul mostmár rendszeresen, hogy lefullad). Ugyan ez a jelenség van ha üresbe lököm ki menet közben. Alapjáraton ha rálépek a gázra akkor elsőnek inkább lefulladni szeretne a motor de ennél az 500 környékénél „megondolja“ magát és novekedni kezd a fordulatszám és ezután beáll a 800 környékére. A hiba elhárítására tettünk egy olyan kísérletet, hogy a szerelő kitísztította a folytószelepet de ez sem segített.

Szeretném kérdezni, hogy szerintetek minek a hibája okozza ezeket a problémákat.

Remélem tudtok segíteni és előre is köszönöm

Üdv :Péter

Amiket még el lehet végezni ilyenkor, és nem kerülnek sokba: Alapjárati motor tisztítás, EGR tisztítás vagy lefalazás

Link to comment
Megosztás:

Amiket még el lehet végezni ilyenkor, és nem kerülnek sokba: Alapjárati motor tisztítás, EGR tisztítás vagy lefalazás

Köszönöm a vàlaszokat mindkettőtöknek.

Nemrégen volt egy motordiagnosztika is amit a pokoli nagy üzemanyag fogyasztàs miatt csinàltunk (12l/100km) az 3 hibàt dobott ki 1: EGR szelep (megtisztìtàs utàn jò lett) 2: folytòszelep (tisztìtàs utàn jò lett) 3: a befecskendezés ideje és mennyisége lett àllìtva. Ennek köszönhetően visszaàllt a 7, 5 l/100, igaz most a hidegben felkùszott 9 re.

Az volna a kérdésem ha az EGR szelep haldoklik az okozhatta , hogy 1 hònapja főtengelyszimeringet kellett cserélni "vàratlanul".

Valamint vannak olyan szituàciòk is, hirtelen indulàs utàn elveszti a motor a teljesìtmènyt és elég nehezen tèr èszhez ekkor elkezd vilàgìtani az ell. a motort visszajelző és miutàn èszheztèr a motor a làmpa is kialszik. Előfordult olyan is 100-130 km/h sebességnél emelkedőnek elkezdett ràngatni az autò "finoman" , de ezt egy gyertya csere òta nem tapasztaltam.

A szerelőnk szerint lehet , hogy az alapjàrati szabàlyozò szelep döglődik

Szerintetek melyiknek van nagyobb lehetősège , hogy csere èrett mert nèztem mindkèk alkatrész kb 50 ezer magyar valutàba fàjna.

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a vàlaszokat mindkettőtöknek.

Nemrégen volt egy motordiagnosztika is amit a pokoli nagy üzemanyag fogyasztàs miatt csinàltunk (12l/100km) az 3 hibàt dobott ki 1: EGR szelep (megtisztìtàs utàn jò lett) 2: folytòszelep (tisztìtàs utàn jò lett) 3: a befecskendezés ideje és mennyisége lett àllìtva. Ennek köszönhetően visszaàllt a 7, 5 l/100, igaz most a hidegben felkùszott 9 re.

Az volna a kérdésem ha az EGR szelep haldoklik az okozhatta , hogy 1 hònapja főtengelyszimeringet kellett cserélni "vàratlanul".

Valamint vannak olyan szituàciòk is, hirtelen indulàs utàn elveszti a motor a teljesìtmènyt és elég nehezen tèr èszhez ekkor elkezd vilàgìtani az ell. a motort visszajelző és miutàn èszheztèr a motor a làmpa is kialszik. Előfordult olyan is 100-130 km/h sebességnél emelkedőnek elkezdett ràngatni az autò "finoman" , de ezt egy gyertya csere òta nem tapasztaltam.

A szerelőnk szerint lehet , hogy az alapjàrati szabàlyozò szelep döglődik

Szerintetek melyiknek van nagyobb lehetősège , hogy csere èrett mert nèztem mindkèk alkatrész kb 50 ezer magyar valutàba fàjna.

Csak annyit tudok mondani, amit előtte. Alapjárati motor+EGR. Nem kell egyből az üzletbe rohanni új alkatrészért vaktában. Az EGR-t falazzátok le először, aztán próba. Ha nem javul a helyzet akkor nem az a baj. Ha megvetted volna az újat, akkor kidobott pénz. Az alapjárati motort tisztítsátok ki, majd próba. Aztán ha nem segít, akkor ismerős, haver alapjárati motorjával próba. Kiszerelt alapjárati motornál, csatlakozó legyen rajta, gyújtást ráadod, akkor mozognia kell, majd beáll egy pozícióba. Ez már annyit jelent, hogy működik, persze nem garancia rá, hogy rendesen ellátja a feladatát.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.