Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

Szerintem 5L olaj kell bele, nekem isuzu td van 1.7td, abba 5L, tehát szerintem hasonló mennyiség kell (pontos adatokat megtalálod a szervízkönyben vagy egy autodata, stb. programban, de utánanézek és leírom..

Második kérdésedre a válasz: teljen normális (olaj felverés)

A zakatolás lehet, hogy a kopott hidrotőke okozza, persze hidegen ez is normális.

A susogó hang viszont a szervőszivattyútól jöhet, az olajos szervó pumpánál a kormány tekergetéskor ez is normális :)

Köszönöm a gyors válaszod!

Már megnéztem a szervó folyadékot és nincs is benne szinte semmi :blush: Ma gyorsan megyek és veszek bele:) Ez is lehetett a probléma???

Még egy kérdés a hosszbordás szíjjal kapcsolatban, ha néha szokott visítani a szíj, akkor csak meg kellene feszíteni, vagy csere is ráférne? (Egyébként meg jónak tűnik még, nem kopott és nem is laza)

A motor olajjal kapcsolatban pedig volt aolyan hely is ahol a 5,5 litert írtak, ha nem töltök bele csak 5-t az baj lehet?

Még 1x köszi mindent! :icon1:

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a gyors válaszod!

Már megnéztem a szervó folyadékot és nincs is benne szinte semmi :blush: Ma gyorsan megyek és veszek bele:) Ez is lehetett a probléma???

Még egy kérdés a hosszbordás szíjjal kapcsolatban, ha néha szokott visítani a szíj, akkor csak meg kellene feszíteni, vagy csere is ráférne? (Egyébként meg jónak tűnik még, nem kopott és nem is laza)

A motor olajjal kapcsolatban pedig volt aolyan hely is ahol a 5,5 litert írtak, ha nem töltök bele csak 5-t az baj lehet?

Még 1x köszi mindent! :icon1:

Hát szervóolaj nélkül nem igazán működik a hidraulika, sőt hosszú távon tönkre is megy kenés hiányában a szivattyú, tehát sürgősen pótold. A tartályba a szintet láthatod a kupakon lévő mércén, ott a felső mércéig kell lennie az olajnak.

Olaj nélkül simán lehet ilyen hangja :)

Figyelj, 5 litert beletöltesz és megnézed a Nivo pálcán a mennyiséget, de elképzelhető, hogy fél literrel több belemegy, mert 300 ccm-mel nagyobb a motor mint az 1.7td.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Peti

Opel vectra B (X20DTL)

Új vgyok az oldalon sé van egy pár gond az autómmal, ezért szeretnék segítséget kérni néhány kérdésben. Előre is köszönöm!

Szeretném lecserélni az olajat, de sajnos nem vagyok tisztában az olaj mennyiségével, ha esetleg meg tudná mondani valaki, hogy pontosan hány liter szükséges, annak nagyon örülnék:)

Helló!

Nekem X20DTL '97, 6 l a nívón min-max között félig, 6,5 l belemegy max. szintig.

****

Húúúú, bocs elírtam, 'asszem, mert a nagy kanna 4l-es, a kicsi pedig 1, így 5 l a nívón min-max között félig, 5,5 l max. szintig!

R.

Módosítva : fintarob
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Ezt a táblázatot találtam, de volt más is, gondolom az 5,5 a legkevesebb:)

jó sok kell bele:)

Vectra B 2.5 V6 (1995 - 2001) X25XE 4,5 + 0,25 liter Vectra B 2.6 V6 (2001 - 2002) Y26SE 4,75 + 0,25 liter Vectra B 1.7 TD (1995 - 1997) X17DT (TC4 EE 1) 5,5 + 0,35 liter Vectra B 2.0 Di 16V (1996 - 2000) X20DTL 5,5 liter Vectra B 2.0 DTi 16V (1997 - 2000) X20DTH 5,5 liter Vectra B 2.0 DTi 16V (2000 - 2002) Y20DTH 5,5 + 0,35 liter Vectra B 2.2 DTi 16V (2001 - 2002) Y22DTR 5,5 liter

Feltöltöttem és ellenőriztem egy kis idő után, de nem fogyott (még) :). Az az igazság, februárban vettem és ezt nem is néztem meg, hogy hogy ál az olaj szint:( lehet, hogy már így volt. Egyébként nem ment bele sok 2-3 dl, de maga a tartály az üres volt.

Februárban vettem az autót, mindig is tetszett a B Vectra, olcsón vettem, de volt is mit javítani rajta:) Egyébként meg nagyon jól megy. A múlt hónapban esett át egy turbó cserén, azóta, nagyon jól szedi a lábát.

Köszönöm mindenkinek a jó tanácsokat! Még biztos lesznek kérdéseim:D

Módosítva : x20dtl-peti
Link to comment
Megosztás:

Vigyázz hogy mit tankolsz bele. Ezeknek az dieselek nagyon kényes az adagolójuk, ás kb 200 000-be kerül a javítása.

Ezt a táblázatot találtam, de volt más is, gondolom az 5,5 a legkevesebb:)

jó sok kell bele:)

Vectra B 2.5 V6 (1995 - 2001) X25XE 4,5 + 0,25 liter Vectra B 2.6 V6 (2001 - 2002) Y26SE 4,75 + 0,25 liter Vectra B 1.7 TD (1995 - 1997) X17DT (TC4 EE 1) 5,5 + 0,35 liter Vectra B 2.0 Di 16V (1996 - 2000) X20DTL 5,5 liter Vectra B 2.0 DTi 16V (1997 - 2000) X20DTH 5,5 liter Vectra B 2.0 DTi 16V (2000 - 2002) Y20DTH 5,5 + 0,35 liter Vectra B 2.2 DTi 16V (2001 - 2002) Y22DTR 5,5 liter

Feltöltöttem és ellenőriztem egy kis idő után, de nem fogyott (még) :). Az az igazság, februárban vettem és ezt nem is néztem meg, hogy hogy ál az olaj szint:( lehet, hogy már így volt. Egyébként nem ment bele sok 2-3 dl, de maga a tartály az üres volt.

Februárban vettem az autót, mindig is tetszett a B Vectra, olcsón vettem, de volt is mit javítani rajta:) Egyébként meg nagyon jól megy. A múlt hónapban esett át egy turbó cserén, azóta, nagyon jól szedi a lábát.

Köszönöm mindenkinek a jó tanácsokat! Még biztos lesznek kérdéseim:D

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Van még egy problémám, mégpedig a hűtő folyadékkal, mindig elmegy, de nincs tócsa, ami arra utal, hogy nem elfojik:( Van úgy, hogy sokáig megvan és hirtelen elfogy, de már a második flakont használtam el februártól:( Az az érdekes, hogy az autó egyáltalán nem füstöl. Ha hengerfejes lenne akkor nem füstölne nagyon?

Link to comment
Megosztás:

Van még egy problémám, mégpedig a hűtő folyadékkal, mindig elmegy, de nincs tócsa, ami arra utal, hogy nem elfojik:( Van úgy, hogy sokáig megvan és hirtelen elfogy, de már a második flakont használtam el februártól:( Az az érdekes, hogy az autó egyáltalán nem füstöl. Ha hengerfejes lenne akkor nem füstölne nagyon?

Egy megtörtént eset, a hűtőfolyadék az utastérben lévő radiátornál távozott a rendszerből. Erre akkor döbbentem, mikor fel kellett vennem a kárpitot és alatta sok folyadék volt.

R.

Link to comment
Megosztás:

Van még egy problémám, mégpedig a hűtő folyadékkal, mindig elmegy, de nincs tócsa, ami arra utal, hogy nem elfojik:( Van úgy, hogy sokáig megvan és hirtelen elfogy, de már a második flakont használtam el februártól:( Az az érdekes, hogy az autó egyáltalán nem füstöl. Ha hengerfejes lenne akkor nem füstölne nagyon?

Nem feltétlenül füstöl, ha hengerfejes. Ha kevés víz jut be az égéstérbe, akkor nemnagyon venni észre a kipuffogógázon. Csak azt veszed észre, hogy fogy a víz.

Egyébként ez a motor nemnagyon hajlamos hengerfej problémára, de ami el tud romlani, az el is fog romlani :)

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Nekem X20DTL '97, 6 l a nívón min-max között félig, 6,5 l belemegy max. szintig.

****

Húúúú, bocs elírtam, 'asszem, mert a nagy kanna 4l-es, a kicsi pedig 1, így 5 l a nívón min-max között félig, 5,5 l max. szintig!

R.

Akartam is írni, hogy a 6,5l kicsit sok bele- nívópálcán min-max között 1 liter van.

Vigyázz hogy mit tankolsz bele. Ezeknek az dieselek nagyon kényes az adagolójuk, ás kb 200 000-be kerül a javítása.

Így igaz, ne tegyél bele kannás-ismeretlent, nem fogja díjazni. Nem olcsó az adagolójavítás. Meg hiába turbós, amíg nem melegszik be, ne nagyon pörgesd, hosszabb/erőltetett menet után kicsit hagyd alapjáraton visszahűlni a turbót. Nem kellenek percek, a lényeg, hogy ne egyből megállás után állítsd le, picit várj vele. ;)

Link to comment
Megosztás:

Lecsökkentheted a megállás utáni járatás idelyét ha az utolsó kilométereket kisebb fordulatszámon teszed meg. :omg:

Akartam is írni, hogy a 6,5l kicsit sok bele- nívópálcán min-max között 1 liter van.

Így igaz, ne tegyél bele kannás-ismeretlent, nem fogja díjazni. Nem olcsó az adagolójavítás. Meg hiába turbós, amíg nem melegszik be, ne nagyon pörgesd, hosszabb/erőltetett menet után kicsit hagyd alapjáraton visszahűlni a turbót. Nem kellenek percek, a lényeg, hogy ne egyből megállás után állítsd le, picit várj vele. ;)

Link to comment
Megosztás:

Akartam is írni, hogy a 6,5l kicsit sok bele- nívópálcán min-max között 1 liter van.

Így igaz, ne tegyél bele kannás-ismeretlent, nem fogja díjazni. Nem olcsó az adagolójavítás. Meg hiába turbós, amíg nem melegszik be, ne nagyon pörgesd, hosszabb/erőltetett menet után kicsit hagyd alapjáraton visszahűlni a turbót. Nem kellenek percek, a lényeg, hogy ne egyből megállás után állítsd le, picit várj vele. ;)

Az az igazság, hogy pont azt töltök bele, mert kamionos van a családban és így nagyon jól kijövünk. Az eredetét viszont ismerem, mert tudjuk, hol tankolnak:)

" ...amíg nem melegszik be, ne nagyon pörgesd, hosszabb/erőltetett menet után kicsit hagyd alapjáraton visszahűlni a turbót." Ezt már hallottam sokaktól, azóta így is teszek. Elég ramaty állapotban vettem a kocsit, de lassan rendbeszedjük:) Meg igyekszek oda figyelni rá, nem úgy mint az előző gazdája:(

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma szédszedtem a középkonbzolt és véletlen a hamuzó is szátcsűszott, külön a rugó meg a müanyag cuccok. Sajna nem jöttem rá, hogyan kell összerakni. Tudvalaki segíteni egy leírással?

Előre is köszönöm.

TC

Link to comment
Megosztás:

Üdv. Egy olyan problémám lenne hogy le vettema vezető oldali ajtó kárpitot mert gond volt az ablak emelővel és volt egy kis dobozka amiről le vettem a csatit es ki vettem azt a dobozt h lássak be rendesen és mikor mindent vissza szereltem indítás után világít a légzsák lámpa. Mi okozhatja ezt? A segítségeteket előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Oldallégzsákos az autód? Mert akkor az a kis dobozka az oldallégzsák vezérlője, és ha nem vetted le az akkusarut amikor lehúztad róla a csatlakozót, akkor hibakódot tárolt el, ezért világít a lámpa. És így is fog maradni, hacsak nem mész el szervizbe kiüttetni, mert a légzsák hibakód nem törlődik magától. Ja és amíg világít, addig nem működik az oldallégzsákod.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

sziasztok segítségeteket szeretném kérni napokban vásároltam egy vectra b 2.5 v6 gépjárművet olyan bajom van vele hogy 4500 -nál jobban nem pörög ki mikor odalépek neki olyan mintha valami letiltana mikor gondol egyet akkor kipörög 5500 ig de tovább nem

és semmi hibát nem ir ki. tudtok ebben segíteni valaki járt már igy?

Link to comment
Megosztás:

Igen van oldal légzsák. Akkor biztos az lesz a baj mert nem volt le véve a saru. Köszönöm a gyors válaszod.

Gondolom ráadtad a gyújtást is, ezért jelzett be a légzsák. Egyébként ha nem adsz gyújtást, akkor nem jelez be, emiatt nem kell áramtalanítani az autót. Csak gyújtást nem szabad adni, amíg nincs összedugva minden légzsák csatlakozó.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Elakadtam az ajtókárpit leszerelése közben. Már majdnem mindent leszedtem, de a felső részen tart még valami. A kárpit alá nézve 4 db fém csipeszt látok, ami a kárpitot fogja, de nem tudom hogy csak a felső takaróprofilhoz vagy magához az ajtóhoz. Ezt kell valahogy leműteni vagy más tart?

A felső műanyag takaróprofil semerre nem akar megmozdulni. Hogyan kell leszedni?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.