Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák!


hemi

Recommended Posts

21 órája, Daniels írta:

Sziasztok! Lenne egy kérdésem, vettem egy B Vectrát, és nincs műszerfal világításom, és a km-t sem látom az lcdn, viszont a nagy TID kijelzőm az jó. Ötlet esetleg valakinek, hogy az  izzókat kell cserélnem, vagy máshol keressem a bajt. Előre is köszönöm!

Szia! Szerintem kezd az izzóknál! Fűtés box világít? Azzal van egy biztin és emlékeim szerint 31-es bizti

Üdv 

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok, az mitől lehet szerintetek ha menet közbe úgy érzem hogy megy az ABS, érzem hogy rezeg a pedál pedig nem is fékezek amikor egyszer-egyszer elkapom ezt a rezgest és rálépek a fékre csak hogy lassítsak (nem veszfekezek) ropog mint a fene, az ABS és hiba lámpa nem világít. A kocsi B2 2001 1,6 16V.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy 1.7TD Vectrám. Több gondom is van, de első és legzavaróbb, hogy alapjáraton az egész belső tér remeg, ráz. A motor egyébként szépen, hibátlanul jár.
Motortartó bakok cseréje megoldhatja vagy mi a gond?
Hány van benne és mennyire kritikus kicserélni?

Köszi.

Üdv. Peti

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Üdv Uraim.  A beteg 1,7 td b vectra

Ha bármely sebességi fokozatban gyorsítok füstöl a gép. Mindegy az mekkora gázzal. Nem túl szolidan

Erő ha lehet úgy hívni van benne szóval érzed mikor a pedálra lépsz hogy gyorsul. Mostanában pályázok vele. 100-as tempóval átlagban 5 lityi a fogyasztás. 

Semmi aggasztó jel nincs. Viz nem melegszik olaj nem fogy.  Ami még zavaró a füst mellet folyamatos 130 as tempóra nem képes. 120 feletti tempónál emelkedik a viz. (nem forr csak olyan 90 fok fölé lövi be magát... Gondolom itt kapcsol a termosztát.) 110 fölött erőteljesen erölködős hangja van. 130 folyamatosan nem bírható hosszab távon.

Gondoltam turbo-ra de akkor erőtlen lenne, (csak tipp) egy mondhatni szaki após.... volt autó szerelő. Szelephézagot mondogatja hogy ki kellene lapkázni. 

Nem teljesen probléma de kérdés. A 2.0 vagy 1.8 kombit érdemesebb venni. Városban szaladgálósnak nőnek kell. 

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Érdekelne, hogy létezik-e tökéletesen törlő hátsó kombi ablaktörlő?

Vagy a 4. típust próbálom, eddig ez a legjobb, de függőlegesen ez sem képes követni az ablak görbületét. Próbálok képet csatolni...

http://kepfeltoltes.hu/view/161030/IMG_20161030_122729_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Módosítva : Foghorn
Kép csatolása
Link to comment
Megosztás:

9 órája, tgabika76 írta:

Ezt a módszert én is próbáltam a bringám első villájára szerelhető kameratartónál. Jónak is tűnt, amíg fater bele nem rúgott a garázsban véletlenül, akkor megint eltört a ragasztásnál... szóval azért kemény fizikai behatást ez sem bírja.

Így van. Viszont ez az üvegszálas erősítésű műanyag nem igazán ragasztható önmagában. Emiatt nem választottam a régi szörfdeszka tuning megoldást, a két komponensű epoxi ragasztót szódabikarbóna erősítésével, mert az elválik erről. A pillanatragasztó legalább nem, de sok kell belőle hogy jól tartson. A baj az -mint a bringádnál is-, hogy nagyon rideg.

Ennek a "lumbar supportnak" az ára bowdenestül majdnem 60 ezer. Az ülés csere+kárpit szín+légzsák+beszerzés problematikáját most nem ecsetelném... Tehát marad ez, tekerhetés nélkül, közép állásban hátha jó lesz.

Link to comment
Megosztás:

On 2016. 11. 01. at 12:28, Foghorn írta:

Aki hasonló problémával küzd mint én, esetleg ez segíthet. A TC filléres neppertrükk rovatából merítve megragasztottam a deréktámasz merevítőjét.

http://totalcar.hu/magazin/technika/2016/03/27/ragasztotuning/

IMG_20161101_121744_www.kepfeltoltes.hu_

IMG_20161101_121722_www.kepfeltoltes.hu_

IMG_20161101_121800_www.kepfeltoltes.hu_

Szia.

 

Nekem is törött. Meg sem próbálkoztam a ragasztással. Találtam a kacatjaim között olyan H profilú alumínium lécet. A parketták vagy járólapok összeillesztéséhez való. egy kb húsz centis darabot tettem a törésnél a két eltört darab közé. A műanyag éleket a profilba dugtam alul felül. Kiesni nem tud, a bovden összetartja. Két éve tökéletesen működik.

 

 

 

On 2015. 11. 14. at 16:14, gabor060186 írta:

 

 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Nekem valahogy nem így néz ki a deréktámaszom. Nincs is benne bowden. Két tekerentyű van az ülésen.

Egyébként szerintem nem lesz ez a ragasztás tartós. Ha jól gondolom, annak a műanyagnak valamennyire rugalmasnak kell lennie. A pillanatragasztó pedig merev. A szódabikarbónás módszer egyébként jó, csak nem ide.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. 

Vectra b x16xel következő hibajelenséget produkálja:

Meleg időben(kb15 fok kinti hőm felett) az autó lusta nem gyorsul, mikor gázt adok olyan érzés mintha behúzott kézifékkel mennék, majd egy idő után engine lámpa elkezd világítani s mintha hátba rugnának megindul a kocsi. Hibakód p0325(kopogásérzékelő). Cseréltem kopogásérzékelőt, lambda szondát, beszívott levegő hőm jeladót, légtömegmérőt, eredménytelenül. Több szerelőnél is voltam nem tudták produkálni a hibát.

Szerintetek hol lehet tovább kutakodni?

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok,

Váltó oldali főtengely szimering csere miatt szét lett szedve az autó, egy úttal olajat cseréltem az automata váltóban is. (X20XEV + AF20) A régi olaj le lett engedve a váltóból, hűtőből és a citromból is. Összerakás után a motor szépen jár, viszont a váltó semmit sem csinál. Akárhová kapcsolok csak egy helyben áll a Vectra. A TID-en lévő visszajelző lámpa gyujtás ráadásakor nem világít, viszont pár perc után kigyullad. OpCom szerint nincs kimenő fordulatszám jel... Erre van valakinek valami ötlete? Segítségeteket köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Üdv fanok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy van egy Vectra B 1996-os X18XE verdám.Világít a légzsák visszajelző indítás után is. Mi lehet a hiba mert az összes stekker jó rajta megnéztem. hibakód olvasó kiírja mi a baj? Melyik hibakód olvasó jó hozzá OBD vagy OBD2? esetleg ha valaki tudja hogyan lehet kódolvasó nélkül törölni a hibát az kérem írja meg 

Link to comment
Megosztás:

15 órája, astramen írta:

Üdv fanok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy van egy Vectra B 1996-os X18XE verdám.Világít a légzsák visszajelző indítás után is. Mi lehet a hiba mert az összes stekker jó rajta megnéztem. hibakód olvasó kiírja mi a baj? Melyik hibakód olvasó jó hozzá OBD vagy OBD2? esetleg ha valaki tudja hogyan lehet kódolvasó nélkül törölni a hibát az kérem írja meg 

Szia,  99% hogy az ülés alatti ovfeszitő vezetékeknel lesz a gond. Sajna csak hibaolvasas,  javítás és hibatorles után szűnik meg a hibajelzes. Tehát kell egy opcom vagy cdp interfész hozzá,  lehet kínai is ahogy Adam1 kolléga javasolta. A javaslatom az lenne,  ha megbízonyosodtal róla,  hogy ott a hiba,  tedd rendbe a védekezést.  Én is megcsináltam,  levagtam a csatlakozás után és betoldottam vezetékeket rahagyassal igy az ülés mozgatás során sem alakul ki pillanatnyi szakadás,  ami azonnal bedobja a hibakodot.  Sajna gyárilag nem egy jó,  stabil megoldás van.  Azóta nincs gondom vele.  Én cinezest és vezeték összenyomhatot toldot használtam. 

Sok sikert,  jó munkát hozzá! 

Üdv, 

Péter

Link to comment
Megosztás:

11 órája, Adam1 írta:

OP COM interfész kell minimum hozá, amivel a hibát törölni lehet. Jó a kínai is.

Általában  az övfeszítő ülés alatti csatija okoz gondot - kontakthiba, ha megmozdítod az üléseket. Magtól nem törlődik, OP-COM-mal lehet törölni, de előtte a hiba forrását meg kell szüntetni mert újra visszajöhet. egy-két hibakiolvasás / törlés árából már megvan egy kínai klón, teljesen jól használható.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok! 

Tulaja vagyok egy '99-es G astrának. (1,6 16V X16XEL) 

Sok keresgélés után jutottam a Vectra fórumba de remélem tudtok segíteni. Bemásolom a problémát amire a másik fórumban nem kaptam választ. Köszönöm

 

"Mai nap szétszedtem a váltókar környékét, mert van egy kis holtjátéka. Olvastam erről a zsugorcsöves megoldásról, ami remélem megoldja ezt a dolgot. A képen láthatjátok, hogy igen csak meg van kopva. 

https://postimg.org/image/m1hzgqudv/

https://postimg.org/image/msapmiwr7/

Viszont! Van a váltónak egy igen erőteljes hallható és a váltókaron érezhető koppanása. Körforgalomban, kátyús úton, éles kanyarban

szokott előjönni, mikor az autó is billen. minden fokozatban tapasztalható. A szerelőm már cserélte a váltótartó bakot, átnézte a váltórudazatot de nem találta meg egyértelműen a hibát. 

Valakinek tapasztalata volt már hasonlóval?"

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Sziasztok, 

Az alábbi probléma adódott, B vectra isuzu bal alsó motortartó bakot cseréltem, és sajna a konzolt váltóhazra felfogatonal 2 csavarnal megszakadt a menet az alumínium öntvényben(váltó) a kérdésem az lenne hogyan tudnám helyre tenni, mi lenne a célszerű, lehetőleg olyan megoldás kellene, amihez nem kellene a váltót levenni, helyén megoldani? 

Tippeket előre is köszi. 

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.