Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák


hemi

Recommended Posts

Halli Mindenki!

Nos itt a húsvét, gondoltam megszabaditom szegény kis ótóm motorját a sok dzsuvától. Gondoltam lemosom. Brigebigyo lötty beficcent. Leszedtem az sfi dobozkát is...ott láttam két pillangó szelepet? Azokat meg takaritottam..nem brigecol vagy hogy hivjákkal...kis kontaksprét kaptak zárt állapotban. a kisebb nagyon rötyis volt...

A kicsi tengelyén van vmi kis elektromos cucc is..annak befujtam kontaksprével a csatiját....az vmi jeladó amugy,vagy az az alapjárati moci? :shock:

Nah kb ennyit csináltam...jah meg kiszedtem a légtömeg méröt is..de azzal nem csináltam semmit. csak utban volt :) 8)

Aztán visszaraktam ezeket..utána betol mosóba...

akksi lekap....és nyomattam neki a vizet...

Aztán kitol....vár....eltelt x idö.fogalmam sincs mennyi...

kb fél óra....jah elötte azért áttörölgettem a dolgokat...

Aksi vissza, kocsi kicsit félve indit...

Beindúlt :o aztán látom, gáz van..."sárgába borult a müszerfal". pontosabban nem aludt el a Check engine :) a kocsi megy...viszont kicsit mintha fura lenne...

ugy 2ezerig(ford.szám) szinte mintha nem akarna menni, aztán meg ugy megindúl, mintha szárnyakat kapott volna...

ABS müködik...látszólag minden oké...

Bár nem mentem vele sokat, kb. 1km-ert, mig hazagurultam a kúttol.

5let hogy mi lehet a bibi? járt már vki igy? :)

Bár reménykedem,h csak valahol még an egy kis vizecske, és holnapra kiszárad...

Link to comment
Megosztás:

Én is valami hasonlóan jártam, csak kevésbé kritikus helyről jön a hibajelzés...

Szóval alapjárati problémák miatt ugyanaz a mosdatás mint Laci4-nél, akksisarut is leszedtük. Utána az alapjárat röfi lett, viszont az ablakemelő elfelejtette a kényelmi funkciót (hosszabban megnyomod a gombot, teljesen le- vagy felmegy). Mindkét ablaknál volt, most egyiknél sincs.

Ötletetek van? Esetleg "tanítani kell"? Hogyan?

Link to comment
Megosztás:

iqbéla vendég

A tiedre van megoldás! Egyszerü...legálabbis nálam müködik.

Fogod, nyomvatartod a le gombot,mig lemegy teljesen. Miután leért,még nyomvatartod kb.4-5másodpercig. Bár lehet nem kell annyi se. Ha csendes helyen vagy, lehet hallani egy kattanás. ugyanezt eljátszod felfelé is. utána a másik ablakkal. És Voálá.... :D

Visznt az én hibá nem múlt el :) söt.. ma hidegen inditottam, és pár percig szarakodott az alapjáratom :?

fel le... aztán beállt. Mentem vele pár kmert...mig bemelegedett. aztán kipróbáltam mi van ha nyomatok neki egy kicsit.

Hát nem megy...sööt...az alsó tartományban allig huz..

meg megfigyeltem, hogy pl. alapjáraton állok, adok egy gázfröccsöt, és ugy csinál mintha dobbana a sziv. ledadog és csak ugy kezd el felpörögni :)

söt..ahogy parkolni akartam,még le is állt :)

Lemegyek, leszedek mindent amit tegnap...átnézem, hátha vmi lemaradt..vagy rosszúl raktam vissza... de félek, "randiznom" kell Uhuhuval :wink: :o

Lehet drága motormosás lesz? :evil:

Link to comment
Megosztás:

hát ezt be**optam! :twisted: :twisted:

Minden lekap, visszarak átnéz, bekontatkspréz...

Elindit...da.da...da..da..da.da...da...leáll...

ujra...dettó..

aztán elkapta...alapjárat szorakozott... adtam neki egy kis gázt, elösször szinte nem is akart rá reagálni...

aztán mégis...

egy idö után az alapjárat megnyugodott...adtam neki finoman egy kis gázt, akkor elkezdett kis "gondolkodás" után felpörögni..

aztán vissza alapjáratra...gázfröcs..dadogás mintha állat..aztán dadogva felpörgött, bár inkább vánszorgott, aztán meg majdnem leállt alapjárat helyett....viszont mintha vmi szuszogást hallanék valahonnan az SFI doboz körynékéröl..de sztem mindent jól visszaraktam.meg néha vmi akkorát csattan!!uhh..

Szal tönkrevágtam.... :oops: :evil:

Ákos!!! Holnapra van idöööpont? :) :?

Asszem ez lesz a legdrágább locsolkodásom :)

Link to comment
Megosztás:

Lac én meg nemrég vettem a gsit és még arra nem volt ídőm/pénzem,hoyg átnézzük... jelenségek: nem érezni,h 150 pacis lenne, amikor megyek néha baloldalról jön vmi kattogó hang, kinyomócsapágy kissé hangos (az mennyibe van kb?) a központi hol nyit hol nem, az elemek komolyzenét jáccanak mikor vezetek, a két ülés fos,stb... szóval ne aggódj jó helyzetben vagy :wink:

Link to comment
Megosztás:

Aztec!

Igen sok érdekességet produkált nekem is vétel után a kocsi, az a baj, hogy sok bal###### csak hajtja az autót, amikor gondozni kéne, eladja...

Azt nem tapasztaltátok, hogy ha zajvédőfal vagy korlát mellett mentek, és nyomtok egy kövéret, kurvaerős szívóhang jön a motor felől? Mintha a levegőt kezdené happolni, nektek is ilyen?

Amúgy minden király, perpillanat szavam sem lehet a kis drágámra (kopkopkop)

Viszont lejár a műszakim + zöldkártyám! A kocsi tök jó, csak le van ültetve. Tudtok valakit, aki kisebb dolgok felett hajlamos (olcsón) becsukni a szemét?

Link to comment
Megosztás:

Ja, amit még produkál a kocsi: vezetőülés kicsit szakadt, kissé laza, és nyisszorog mint a zállat! Tudtok esetleg "ülésszakit"?  

Köszi

:) belőlem szóllóttál ismételten :)

csak nekem bejáccik az eldurrant az övfeszítő rulz is, helyette van 4pontos... most mondtak nekem egy kisöreget újpesten a hetekben elmejek hozzá, ha van vmi használható megoldás azon kívül,h veszek másik 2t, akkor közzéteszem :!:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!

Remélem mindenkinek kellemessen telt a Húsvét!

Én egy kicsit nyugtalan voltam mert a mocim már megin rakoncátlankodik.

Már írtam, hogy egy 1.4 93-as Astram van.

Most olyan problémáim voltak vele, hogy elmúlt hét csütörtökén elkezdett rángatni az autó

ölég rendessen. Sőt állandóan leállt a moci. Próbáltam vele a szerelőhőz evickélni, ami sikerült is de ő azt mondta, hogy kedden lenne jó :twisted: .

Én megfogattam, hogy szakszervízbe nem viszem, de most kivételt tettem az ünnepek miatt.

Namost a szakibácsi :) 2 perc alatt megtalálta a hibát, az pedig a jeladó mondta.

Én elmentem 14 ezerért vettem egy jeladót, 4 ezerért berakta, és lőn elmult a rángatás...

Viszont most azt csinálta ( ugyan csak két napig ), hogy minden váltáskor kigyulladt az összes jelzőfény, és ha lejtőn üresbe tettem akkor leált a moci. Na ilyet még nem csinált elötte.

Lehet összefüggés a jeladó és e között????????????????

A szaki azt mondta, hogy az alapjárati mocim gáz ( ezt mérésekkel igazolta ), sőt 2 hónapja a maszek szerelőm ki is cserélte egy használtra, de eddig jó volt.

Ma viszem a szerelőhöz, de délután Pestre kellene mennem Pécsről és kicsit tartok az úttól. :)

Tud erre valaki valamit mondani?????? :roll: :roll:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!

Remélem mindenkinek kellemessen telt a Húsvét!

Én egy kicsit nyugtalan voltam mert a mocim már megin rakoncátlankodik.

Már írtam, hogy egy 1.4 93-as Astram van.

:

Látom neked jól telt a húsvét.

Hány éves az autód?Hány kilóméter van benne.

Iqbélát idézve:sok hülye csak hajtja az autót........! 8) (ez nem személyedre vonatkozik, olyanokra akiknek ki lehetne irva az autóra , hogy Sponsored by Fhater! :)

Én tegnap is az autó alatt voltam---nem rossz a hercegnő :wink: csak már 10. éves és megkivánja a gyakori törödést.

Most akarok beszerezni egy F.-es astra kézikönyvet !Érdemes megvenni?

Link to comment
Megosztás:

Hello fehérgsi!

Az én verdám 93-as és az óra szerint 140.000 Km van benne.

A szerelőm szerint ehhez még legalább 60-at hozzá kell adni.Mármint 60 ezret...

Tavaly májúsban vettem 820.000 ft-ért. Hát mit mondjak az első opelom amivel jó megszivattam magam. Szerintem tudták mikor kell eladni...

Mióta megvettem kb. úgy 150.000 Ft-ot költöttem rá, és ez csak a szervizelés volt :oops: :oops: . AC pumpa, gyújtás elektronika, alapjárati motor ( használtat tettek bele), jeladó, kipufogó, féltengely gömbcsukló ( hajrá magyar utak..), stb, stb...

És rám tényleg nem lehet azt mondani, hogy hajtanám. Nálam jobban szerintem kevesen vigyáznak a verdára.

Most már nem akarom eladni mert, én is magyar emberből való vagyok és mért akarnék másnak jót :) :) :) :o

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok,

egy váltó (kuplung??) problémám lenne, remélem tud vki segíteni rajtam. A gép: 96-os 1.4-es 3 ajtós Astra 115e km. A gond: leginkább a váltó. Hidegen rohadt nehezen kapcsolható, melegen már-már majdnem tökéletes. Ha esik az esô, minden rendben... Vicces, de ez van. A váltó meg nem is recseg-ropog, hanem leginkább tompán koppan a kettes és a hármas végén. Az egyes érdekes módon simán megy. Visszakapcsolásnál semmi gond, olaj rendben.

A szakszerviz természetesen a komplett kiemelô-szerkezetet cserélne cca. 100.000-ért... A problémát persze ôk sem tudják, nincs rá gari, hogy ha kicserélik a kiemelôt, akkor megsz?nik a probléma. Tényleg feladom. Ha vkinek van vmi ötlete PLÍÍZ írjon!

Köszi, köszi, .:Vision:. :shock:

Link to comment
Megosztás:

Butragueno!

Ez annyit tesz, hogy széria-betegség??? Nem hiszem el, hogy nem tudják orvosolni. Rohadt mód idegesítô, ráadásul hamarosan megválnék tôle, így meg vadítóan nehéz lesz... :? Mindenki röhög rajtam, hogy ilyet még nem hallottak. Vicces is: ha esik az esô akkor semmi gond... :oops:

.:Vision:.

Link to comment
Megosztás:

Vision!

Az én személyes tanácsom az, hogy sz@rd le! Tanulj meg vele váltani (biztos van egy-két csel, pl: kétszernyomott kuplung, kicsit így vagy úgy tolt váltókar)!! Nekem (mint sokan a többiek közül) reccsen hátramenetbe tételnél. Amióta kicsit megtanultam egy-két trükköt, alig reccsen egyet egy hónapban. (kivéve ha más vezeti, azt nem szereti az ótó 8) )

Szét ne szedessed senkivel, ha melegen jó! LEhet, hogy onnantól ugyan a váltó jó lesz, de mondjuk három más dolog fog nyiszorogni...

Link to comment
Megosztás:

Ez annyit tesz, hogy széria-betegség??? Nem hiszem el, hogy nem tudják orvosolni. Rohadt mód idegesítô, ráadásul hamarosan megválnék tôle, így meg vadítóan nehéz lesz... :? Mindenki röhög rajtam, hogy ilyet még nem hallottak. Vicces is: ha esik az esô akkor semmi gond... :oops:

esetleg kérj kölcsön egy hasonló Astrát hidegben (bár ez most hálisten egyre nehezebb lesz -> itt a tavasz :)) valszeg ugyanezt fogod tapasztalni

télen nálam is ugyanez: indulásnál elég nehézkes, 2-3 km után a nem hajlo kisujjammal is tudnám használni (még nem próbálam mert a bal kezemen van ilyen félig működésképtelen kisujjam ballal meg gázos lenne váltani)

Link to comment
Megosztás:

Na re All!

Szóval váltó akadás. Télen hidegben, volt h szinte allig tudtam kapcsolni! :?

Mostanában mivel nincs hideg, nem csinálja...bár ameddig el nem éri az üzemit, nekem is nehezebb. Illetve néha nyöszörög is vmi a kuliszánál..és olyankor nehezebb is váltanom. De kezdem megszokni. Illetve sajna lötyög is a váltókar :) ki van vmi kopva? asszem opel16v emlitettél vmi müanyag pöcköt...az lehet a hibás? :shock:

Más.

Megjöttem a Sztrádából. :?

Már kimenni allig bíííírtam. Beinditom a drágám, erre leáll..ezt jópárszor eljátszotta. :evil: Nagynehezen elindulok. Adok neki egy kis gázt, elkezd fulladozni, majd leáll. aztán idövel..jópár inditás és kb 1kmer megtétele után kezdett menni.... de csak ugy, h nagyon finoman nyomtam neki a gázt, és ha elkezdett fulladozni visszábbvettem.. de sajna még igy is sokszor leállt :? :)

Ugyhogy újpeströl mire kiértem eltelt vagy fél óra..

Nah kint a tech szerint (a szokásos balszerencsém szerint) a légtömeg mérö fesz. a bibi. Szaki kiszedte, megnézte befujta vmi löttyel, és mi törpént...kiderült hogy le van törve egy darab az érzékelö "panelböl" :? :)

Már én is nézegettem tegnap,h mintha egy darabb kicsit lejebb lenne hajolva a többi sikjától :o (asszem talán három "darabbol" áll a panel).

Ugyhogy kuka :evil:

Összerakta a srác, és be se akart indúlni a verda...szinte azonnal leállt.

Levette a csatit. Akkor is u.ez a szitu. Kitolták én meg hivtam egy havert,h vontasson már haza, mert 1: drága a légtömegmérö, 2: nem is lett volna most Ákoséknak.

Ülök kint a kocsiban és elfilozok. Add1: anno amikor elkezdet sokat enni, és nem menni a kocsi(valszeg már akkor is döglödött a cucc), akkor én fogtam a csatiját a légtömegnek, és lehúztam... fordszám kicsit ingadozott, majd beállt kb. normálra...ment az autó. add2:Ahogy ha jól emlékszem sonique irta, vészprogram szerint.

Nah mondom, akkor most mééért nem? "Gyogyi" kis agyammal mit sütöttem ki? Aksisaru le, légtömeg csati le.....vár..

Aztán kb. 10perc után, de lehet még annyi se volt, akkusaru vissza. Pont ekkor jött haver. Mondom egy pill. vmit kipróbálok.

Beülök, indit...pindurka játék után szépen beállt alapjáratra. Onnantól kezdve saját lábán hoztam haza. Kicsit bizonytalan szegény, dehát érthetö, hisz nem tudja mennyi levegöt kap is...gondolom.

De vész esetére megteszi.. :?

Szóval most itt tartok.

És kérném a segítségeteket. Nemtud vki segíteni abban, h ne aranyárban kapjam meg azt a szerencsétlen légtömeg méröt?

Bárminemü megoldás érdekel. Igaz, bontottat nem ajánlottak, de ha azt tud vki...

esetleg vkinek opel flottája? szolgálati kocsija? :wink:

A cucc Bosch Száma : 0 280 217 106

és igyen néz ki: http://laci4.uw.hu/GSI/legtomeg.jpg

a verda meg egy 96 végi c20xe mocis gsi

ui: bocs a kisregényért, de gondoltam hátha vkinek vmikor hasonlo galibája történik...bár nem kívánom senkinek :!: :!:

Link to comment
Megosztás:

Everibádi,

köszike a hozzászólásokat, majd nyáron, esôben próbálok meg túladni rajta... :) Na de most komolyan. Ha a váltóban lenne vmi hiba, akkor nem javulna meg a víztôl. Ha meg megjavul a víztôl, akkor vmi kenési probléma lehet, nem?? Vagy rosszul gondolom?? Az olaj viszont rendben, lehet, hogy csak elfáradt?? Passz, feladom. Kösz mindenkinek mégeccer a javaslatokat.

Ciao, .:Vision:.

Link to comment
Megosztás:

Laci!

Váltórudazatban vannak az áttételeknél műanyag stiftek, amik kikopnak

idővel. Azokat viszonylag olcsón lehet cserélni, de ha a váltóval is baj van,

akkor az csak kicsit fog segíteni.

Nem valami vidám a történeted. De az ilyen légtömegmérőt olcsóbban

kapod, és jobban beszerezhető bontóban, mint a csappantyús.

Úgyhogy érdeklődd körbe a bontókat! Ákos szerintem meg tudja mondani,

hogy melyik Opelekben van biztosan ugyanilyen.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.