Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák


hemi

Recommended Posts

Mondjuk szervóson nem szeretnék az út szélén szíjat cserélni, mert hogy át van dugva rajta a motortartó bak. :D 

Zotya, 20-30? Én Éjjel veszprémből egy 72Ah-s akksival hazamentem Sopronba, igaz a sopron táblától a házig már csak helyzetjelzővel, mert tompítottal dadogott. :D 

Azért ezeknek nem olyan elbaszott a kormányzása hogy nagy meglepit okozzon a szervó kiesése. 

Módosítva : wookie
Link to comment
Megosztás:

9 perce, wookie írta:

Mondjuk szervóson nem szeretnék az út szélén szíjat cserélni, mert hogy át van dugva rajta a motortartó bak. :D 

Zotya, 20-30? Én Éjjel veszprémből egy 72Ah-s akksival hazamentem Sopronba, igaz a sopron táblától a házig már csak helyzetjelzővel, mert tompítottal dadogott. :D 

Azért ezeknek nem olyan elbaszott a kormányzása hogy nagy meglepit okozzon a szervó kiesése. 

Persze, de jobb ha nem tervez az ember hosszabb útra azért.

Igaz csak egy fordulattal van kevesebb a szervós kormányműben, de ha hozzászoktál és lazábban fogod a kormányt, mert nem kell izomból tekerni, meglepődsz, ha hirtelen elszáll, főleg ha kis sebességgel veszel be élesebb kanyart amikor jobban kell tekerni.

Link to comment
Megosztás:

14 órája, wookie írta:

Azért ezeknek nem olyan elbaszott a kormányzása hogy nagy meglepit okozzon a szervó kiesése. 

Nem a francokat. Mikor vontattak Újpestről Szilentszentmiklósra, a végére már egész kellemetlen volt a sok kereszteződés meg körforgalom. Namost ha menet közben megy el az assist, úgy hogy nem számítasz rá, aztse tudod hanyadikán lesz elseje :confused: 

Link to comment
Megosztás:

5 perce, Bundee írta:

Nem a francokat. Mikor vontattak Újpestről Szilentszentmiklósra, a végére már egész kellemetlen volt a sok kereszteződés meg körforgalom. Namost ha menet közben megy el az assist, úgy hogy nem számítasz rá, aztse tudod hanyadikán lesz elseje :confused: 

Ja céges pözsó boxer szokott olyat csinálni hogy kanyarban lefulladt. Mókás volt az elnehezült kormányt tekergetni főleg ha szűk forduló volt és állt egy autó az úttorkolatnál. 

Link to comment
Megosztás:

15 órája, wookie írta:

Mondjuk szervóson nem szeretnék az út szélén szíjat cserélni, mert hogy át van dugva rajta a motortartó bak. :D 

Zotya, 20-30? Én Éjjel veszprémből egy 72Ah-s akksival hazamentem Sopronba, igaz a sopron táblától a házig már csak helyzetjelzővel, mert tompítottal dadogott. :D 

Azért ezeknek nem olyan elbaszott a kormányzása hogy nagy meglepit okozzon a szervó kiesése. 

Én Bpről jöttem el döglött generátorral Törökszentmiklósig. Igaz, hogy az egyik tompított csatiját lehúztam, hogy ne fogyasszon... :D De nem dadogott! :D

 

Link to comment
Megosztás:

5 perce, pszilaj írta:

Én Bpről jöttem el döglött generátorral Törökszentmiklósig. Igaz, hogy az egyik tompított csatiját lehúztam, hogy ne fogyasszon... :D De nem dadogott! :D

 

A diesel még tovább bírja, konkrétan addig amig a mágnesszelep kap elég áramot. Hétfőn jöttek a kollégák Hartbergbe hogy világít a töltésjelző, se szíj, se tárcsa. ( a mai napig nem értem hogyan szakadt le a tárcsa külső fele)Egész héten mászkáltak vele a szállásig ami 20 kilóméterre volt, csütörtökön már be kellett tolni, de ment. Pénteken elindultak vele haza, félútról hívtak hogy megállt. Sacperkábé 150-200kilométert mentek vele töltés nélkül. 

Link to comment
Megosztás:

Befelé Győrbe, megint előjött a rángatás ami a múltkor ( de már elmúlt) félreálltam parkolóba, álló autónál húzva a gázt is lehetett érezni hogy akadozva jár. Úgy gondoltam halódó pumpára dobna hibakódot, így a gyújtásra tippeltem. Az után gyári trafónak elég laza az illeszkedése a pipához, így lehúztam be is volt zöldülve rendesen. Megpucoltam kissé hajtottam a pipa végén hogy szorosabban illeszkedjen, és a hiba megszűnt. Hazafelé még lemostam a tecsónál négyszázé' oszt hazajöttem. 

Link to comment
Megosztás:

9 órája, zotya975 írta:

Befelé Győrbe, megint előjött a rángatás ami a múltkor ( de már elmúlt) félreálltam parkolóba, álló autónál húzva a gázt is lehetett érezni hogy akadozva jár. Úgy gondoltam halódó pumpára dobna hibakódot, így a gyújtásra tippeltem. Az után gyári trafónak elég laza az illeszkedése a pipához, így lehúztam be is volt zöldülve rendesen. Megpucoltam kissé hajtottam a pipa végén hogy szorosabban illeszkedjen, és a hiba megszűnt. Hazafelé még lemostam a tecsónál négyszázé' oszt hazajöttem. 

Nekem mikor eldugult az előszűrő és már leállt az autó, akkor sem volt hibakód :doze: 

Link to comment
Megosztás:

39 perce, Bundee írta:

Nekem mikor eldugult az előszűrő és már leállt az autó, akkor sem volt hibakód :doze: 

Hm...azt gondoltam ha kevés a benya akkor bedobja a szegény keverék hibakódot.  De mivel a trafó bazirgálásra megszűnt, nem hiszem hogy üanyag gond lehet. Meg amikor ki volt csúszva a visszafolyó ág teljesen máshogy fulladt, akkor rendesen torpant az autó most meg mintha csak kihagyna a motor pillanatokra. Ha lekapcsolom a pumpát akkor sem fullad azonnal pár másodpercig még simán jár. 

Link to comment
Megosztás:

51 perce, vago írta:

Sziasztok!

Hengerfej köszörűlést milyen árban végeznek kb.?

Nekem most csinálták sopronban 27-ért, ebben volt síkolás, nyomáspróba, 4 vezető csere, összes szelep köszörülve, fészkek marva, becsiszolva, összes szimering csere, kipu oldali szénnérohadt tőcsavarok kiimádkozása és újakra cserélése, veztengelyház sík ellenőrzés, és helicoilos menetjavítás. 

Link to comment
Megosztás:

Megint előjött a rángatás, félreálltam bacogattam a trafónál a gyujtókábelt amire gyanakszom, de maradt a hiba talán egy kicsit javult. Megálltam egy fél órára, akkor még nyomtam össze rajta fogóval, induláskor már nem volt gond. De azt nem tudom hogy ettől szűnt-e meg vagy csak úgy. 

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
2 perce, fatadaniel94 írta:

Daewoo racer- ben lévő 1,5 ös injektor milyen lehet? Ott 100ccm a különbség. Ilyen arany középútnak lehetne jó. 

Hát alapból ugye ha nagyobb többet nyom be, de egy idő után ha nagyon dús lesz a keverék a szonda úgyis észreveszi, és visszavesz a nyitási időből.  Mivel annyira nem okos még a motorvezérlőnk, azért egy kicsit lehet játszani a dúsítással. Az a jó ha nagyobb pillangó is van rátéve így több levegő is jut be Daykiller játszott ilyennel egy időben. 

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

6 perce, zotya975 írta:

Hát alapból ugye ha nagyobb többet nyom be, de egy idő után ha nagyon dús lesz a keverék a szonda úgyis észreveszi, és visszavesz a nyitási időből.  Mivel annyira nem okos még a motorvezérlőnk, azért egy kicsit lehet játszani a dúsítással. Az a jó ha nagyobb pillangó is van rátéve így több levegő is jut be Daykiller játszott ilyennel egy időben. 

Értem, köszi. Akkor majd kiderül, hogy muzsikál. A nagyobb pillangót én is próbáltam, de a menetteljesítmény sokat romlott az esetemben. Lehet ennek inkább nagyobb motornál van szerepe, föleg hogy 1,8- tól kapott nagyobb pillangót a többiehez képest :D . 

Módosítva : fatadaniel94
Link to comment
Megosztás:

6 órája, fatadaniel94 írta:

Értem, köszi. Akkor majd kiderül, hogy muzsikál. A nagyobb pillangót én is próbáltam, de a menetteljesítmény sokat romlott az esetemben. Lehet ennek inkább nagyobb motornál van szerepe, föleg hogy 1,8- tól kapott nagyobb pillangót a többiehez képest :D . 

Hát ugye a több levegőnek több benzin is kell, az injektor nyitási ideje meg véges hiszen az adott ütem nem tart örökké. Meg az áteresztő képessége is meg van határozva.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Ha jól sejtem akkor egy nagyobb gázadásnál nem figyeli végig a lambda szonda jelét, hanem egy beállított értékkel nyitja a befecskendező szelepet.

Aztán egy kis idő múlva már elkezdi figyelni a keveréket is, és akkor visszaszabályoz.

Ezért lehet, hogy nagyobb injektorral jobban húz, mert ugyanannyi idő alatt több benzin megy be a nagyobb átmérő miatt. Utána meg megy a szabályzás és már nincs különbség a mennyiségek között...

De ez nem biztos... :)

  • Like 2
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Mér van az hogy minden téli-nyári kerékcserekor találok valami csúnyaságot? (Költői kérdés volt. Az autó 21 éves.)

2017-010.jpg

Szóval. Hallottam én ezt múlt héten, amikor eltört ez a stabpálca, csak nem akartam hinni a fülemnek. Belenéztem a tükörbe de nem láttam a végét elpattogni... A cromaxnál amit találtam a honlapjukon, a pálca végén (ami nekem elgurult) nem 2 anya van, hanem 1db önzáró:

https://cromax.hu/futomu_kormanymu/elso_futomu_alkatreszek/elso_stabilizator_rud_gombfej/elso_stabilizator_rud_gombfej_opel_astra_f_gombfejes_62547

Jó lesz ez nekem, ugye? Alvázszám szerint jó (T betű van az alvázszámban).

Még annyit olvastam erről, hogy úgy kell feltenni, hogy ügyesen megmérve a szilenteket közrefogó 2 tányér között 38-39 mm legyen.

A stabrudat fogó nagyobbik anyára nem találtam meghúzási nyomatékot. Az is önzáró. Mennyire kell meghúzni?

Van még egyéb dolog, amire figyeljek? Köszi, Csaba

Módosítva : felhasznaaloo
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.