Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Guest

Recommended Posts

21 perce, pimpa197403 írta:

és már el is felejtettek mindent nem segítenek nem beszélgetnek :( Hát az nagyon nem jó.

Kérdésem is volna Isuzus diesel astra blokknál a szívósor és egyéb köcöllékek csavarjai azok milyen csavarok torx ra hasónlít de még sem az :(

Mivel lehet őket ki lazítani??

Hát ha más autót vettek, akkor ugye abba a topicba járnak beszélgetni, aki meg ugye elment a fórumról az már nincs itt...van 12 szögű "torx" is...nem olyan? http://autokellek.hu/218-home_default/xzm-bit-m12x30mm-12-szog-.jpg  Vagy torx, csak nem belső hanem külső...pölö....https://cdn.pkwteile.de/thumb/?m=1&id=28186&lng=hu&n=0

Módosítva : zotya975
Link to comment
Megosztás:

40 perce, zotya975 írta:

Hát ha más autót vettek, akkor ugye abba a topicba járnak beszélgetni, aki meg ugye elment a fórumról az már nincs itt...van 12 szögű "torx" is...nem olyan? http://autokellek.hu/218-home_default/xzm-bit-m12x30mm-12-szog-.jpg  Vagy torx, csak nem belső hanem külső...pölö....https://cdn.pkwteile.de/thumb/?m=1&id=28186&lng=hu&n=0

A második képre hasonlít .

Link to comment
Megosztás:

50 perce, desire írta:

Sziasztok!

Olyan gondom lenne , hogy az adagolóból (x17dtl motorkód) valahol elkezdett csöpögni a gázolaj járó motornál.

Tudnátok segiteni abban hogy hol kezdjem a hiba keresését , esetleg mi lehet a gond?

Előre is köszönöm a segitséget!

Hali :)

Ez így elég tág meghatározás hogy valahol elkezdett csöpögni a gázolaj :)  így rettentő nehéz lesz.

Kicsit próbáld át bogarászni a motorteret hol olajosabb (gázolajosabb)

Mert ugye lehet a csövektől adagolótól porlasztótól gázolajszűrőtől.

Sok a lehet!

És még akár az is bent van hogy nem ott csepeg folyik ahol látod mert valamin végig folyik!

 

szóval kicsit szűkíteni kéne!

Link to comment
Megosztás:

Szép napot !!

 

Kéne kis segítség!!!!!

 

Astra F isuzu 1.7 Td  1996 os Lehet ebben az autóban computer????

 

Arra vagyok kíváncsi létezhet olyan hogy a biztosíték táblán lévő csatolóval hibakód ki olvasás a kocsiból???

 

Ha gyújtásra teszem a kocsit a műszerfalon nekem motor vissza jelzés nincs!!!

 

Mert fizikálisan meg lett nézve már minden :( De nem találtunk hibát.turbó nyomás:0,7-09. közt autó kompresszio: 24-25 bar. nagyjából egyformák voltak mind a 4 hengerben.

Porlasztók ki szedve adagolóshoz el vittük gyönyörű szépen porlaszt porlasztási nyomás jó! kb egyforma a 4. (152-155 Bar)Azt mondta az ember az tökéletes!

Adagolót nem tudtuk vizsgálni (mert ahhoz le kéne szedni elvinni az emberhez és ott hagyni. meg akkor valószínű új vezérműszíj is kéne!! kb 2 hónapja cseréltem nem akarnék ismét.)De arra is azt mondta at ember ha az elmondottaknak megfelelően tényleg úgy indul hidegen melegen valószínű jó az adagoló!

 

A jelenség még mindig az: hogy 1200-.2000 fordulat tartományban olyan jelet mutat a motor mint ha ki ki hagyna a befecskendezés! és be dadog kicsit.Alapjáraton sem hallani venni észre ezt. és magasabb fordulaton sem! az adagolós sem tudott rá mit mondani! :confused:  Azt mondta vigyem oda hagyjam ott aztán majd kisérletez vele (de én nem akarom hogy sok pénzért kisérletezzen és a végén azt mondja bocs de passz)

Szóval a lényeg Ha lehet hiba olvasás az lehet meg mondja mi a gond!

 

esetleg ha valaki tud benne nyilatkozni meg köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

6 perce, pimpa197403 írta:

Szép napot !!

 

Kéne kis segítség!!!!!

 

Astra F isuzu 1.7 Td  1996 os Lehet ebben az autóban computer????

 

Arra vagyok kíváncsi létezhet olyan hogy a biztosíték táblán lévő csatolóval hibakód ki olvasás a kocsiból???

 

Ha gyújtásra teszem a kocsit a műszerfalon nekem motor vissza jelzés nincs!!!

 

Mert fizikálisan meg lett nézve már minden :( De nem találtunk hibát.turbó nyomás:0,7-09. közt autó kompresszio: 24-25 bar. nagyjából egyformák voltak mind a 4 hengerben.

Porlasztók ki szedve adagolóshoz el vittük gyönyörű szépen porlaszt porlasztási nyomás jó! kb egyforma a 4. (152-155 Bar)Azt mondta az ember az tökéletes!

Adagolót nem tudtuk vizsgálni (mert ahhoz le kéne szedni elvinni az emberhez és ott hagyni. meg akkor valószínű új vezérműszíj is kéne!! kb 2 hónapja cseréltem nem akarnék ismét.)De arra is azt mondta at ember ha az elmondottaknak megfelelően tényleg úgy indul hidegen melegen valószínű jó az adagoló!

 

A jelenség még mindig az: hogy 1200-.2000 fordulat tartományban olyan jelet mutat a motor mint ha ki ki hagyna a befecskendezés! és be dadog kicsit.Alapjáraton sem hallani venni észre ezt. és magasabb fordulaton sem! az adagolós sem tudott rá mit mondani! :confused:  Azt mondta vigyem oda hagyjam ott aztán majd kisérletez vele (de én nem akarom hogy sok pénzért kisérletezzen és a végén azt mondja bocs de passz)

Szóval a lényeg Ha lehet hiba olvasás az lehet meg mondja mi a gond!

 

esetleg ha valaki tud benne nyilatkozni meg köszönöm!

Az isuzu motornak nincs szüksége ecu ra,  ezért nincs benne motorvezerlo,  hibakodot lehet hogy ki tudsz olvasni,  de a motorral kapcsolatos infókat nem tudsz kinyerni,  esetleg a karosszéria,  légzsákkal kapcsolatosakat, amennyiben vannak ilyenek az autóban. 

Az adagoló előtöltése jó helyen van? 

A leirtak alapján mást nem tudok mondani. Vagy már kissé kopott az adagoló. 

Szelephézagok jók? 

Link to comment
Megosztás:

11 perce, kadett17dforever írta:

Az isuzu motornak nincs szüksége ecu ra,  ezért nincs benne motorvezerlo,  hibakodot lehet hogy ki tudsz olvasni,  de a motorral kapcsolatos infókat nem tudsz kinyerni,  esetleg a karosszéria,  légzsákkal kapcsolatosakat, amennyiben vannak ilyenek az autóban. 

Az adagoló előtöltése jó helyen van? 

A leirtak alapján mást nem tudok mondani. Vagy már kissé kopott az adagoló. 

Szelephézagok jók? 

hali

Igen szelep hézagok is lettek mérve jók!

Adagoló előtöltés ?? passz nem próbáltuk állítani ne hogy el állítsuk és még rosszabb legyen és indulni se induljon!

Gondoltam hogy nincs ECU-ja :(  de nem voltam bent biztos .

 

teljesen tanácstalan vagyok hogy mi lehet a hiba :(

Az elő töltés miatt dadoghat ki hagyhat a befecskendezés? és az is csak bizonyos fordulaton? 1200-2000 közt.

Módosítva : pimpa197403
Link to comment
Megosztás:

3 perce, pimpa197403 írta:

hali

Igen szelep hézagok is lettek mérve jók!

Adagoló előtöltés ?? passz nem próbáltuk állítani ne hogy el állítsuk és még rosszabb legyen és indulni se induljon!

Gondoltam hogy nincs ECU-ja :(  de nem voltam bent biztos .

 

teljesen tanácstalan vagyok hogy mi lehet a hiba :(

Az elő töltés miatt dadoghat ki hagyhat a befecskendezés? és az is csak bizonyos fordulaton? 1200-2000 közt.

Hát kicsi elöltöltés miatt rángathat, illetve erőtlen lehet az alsó tartományban. Meg olyankor nagyon lágy a hangja a motornak is. 

Link to comment
Megosztás:

9 perce, kadett17dforever írta:

Hát kicsi elöltöltés miatt rángathat, illetve erőtlen lehet az alsó tartományban. Meg olyankor nagyon lágy a hangja a motornak is. 

Az adagolón 3 csavart fel lazítani és az adagolót a motor járásával ellentétes irányba picit mozdítani? jól gondolom?

És ha minden igaz 12 es kulcsos anya csavarok ugye?

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ez csak adagoló probléma lehet, ennek a motornak igazából más baja nem lehet. Előtöltés állítás nem fog segíteni, mert ha annyira rossz, akkor el sem indul a motor. Szerintem le kellene venni az adagolót, és beszabályoztatni. Gépen lehet tesztelni tobb fordulatszámon is, ott kiderül, ha valami nem jó. Vagy másik adagolóval kellene próbálkozni, hátha úgy kiszűrhető a hiba.

2 csavar fogja az adagolót a tengelye mellett kétoldalt, meg egy hátul is. Mind a 3-at fel kell lazítani. Ha a motor forgásával ellentétesen fordítasz rajta, akkor növeled az előtöltést. Ha megegyezően, akkor csökkented. Viszont nem fogod tudni azt nagyon mozgatni, mert a magasnyomású fém csövek nem igazán engednek. Én már próbáltam. Plusz még hozzá sem lehet férni. Alapból alulról, aknából vagy csáposról lehet elérni a rögzítő csavarjat. Kb fél fokokat tekerve lehet lazítani, szorítani :)

Érdemben akkor lehet vele valamit kezdeni, ha le van véve a szívótorok. Na azt megint szép mutatvány levenni :)

Módosítva : Adam1
Link to comment
Megosztás:

22 órája, Adam1 írta:

Szerintem ez csak adagoló probléma lehet, ennek a motornak igazából más baja nem lehet. Előtöltés állítás nem fog segíteni, mert ha annyira rossz, akkor el sem indul a motor. Szerintem le kellene venni az adagolót, és beszabályoztatni. Gépen lehet tesztelni tobb fordulatszámon is, ott kiderül, ha valami nem jó. Vagy másik adagolóval kellene próbálkozni, hátha úgy kiszűrhető a hiba.

2 csavar fogja az adagolót a tengelye mellett kétoldalt, meg egy hátul is. Mind a 3-at fel kell lazítani. Ha a motor forgásával ellentétesen fordítasz rajta, akkor növeled az előtöltést. Ha megegyezően, akkor csökkented. Viszont nem fogod tudni azt nagyon mozgatni, mert a magasnyomású fém csövek nem igazán engednek. Én már próbáltam. Plusz még hozzá sem lehet férni. Alapból alulról, aknából vagy csáposról lehet elérni a rögzítő csavarjat. Kb fél fokokat tekerve lehet lazítani, szorítani :)

Érdemben akkor lehet vele valamit kezdeni, ha le van véve a szívótorok. Na azt megint szép mutatvány levenni :)

Hali

Először is kérdek : nekem válaszoltál ?? :) (mert nem tiszta )

Lehet bent valami amit mondasz még az előtöltést nem próbáltuk más elfoglaltság miatt ha lesz idő rá ki próbálom már sok veszteni való nincs!

A szívó csonkot ne is mond most volt bent részem mikor a porlasztókat ki szedtük elvinni bevizsgáltatni hát egy szopás, :) de meg oldottam :) le is vissza is.!

Most már csak az adagoló előtöltés állítás van ,ha az sem segít mese nem lesz adagoló le aztán viszem be vizsgáltatni!

de amíg egy ici pici esély van hogy ne kelljen szakműhelybe rengeteg pénzért menni javíttatni addig itthon meg teszek mindent ha nem sikerül na majd akkor!

ha jutottam valamire beszámolok a fórumon róla. :)

Addig is köszönöm!

 

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
7 órája, pszilaj írta:

Szerintem ilyen.

 

 

10 órája, zotya975 írta:

Légrugó milyen? Felpumpálható gyári? 

Pont most kezdtem el keresgélni ilyen légrugókat. Találtam Ø85 200 hosszú légrugót, de nem vagyok benne biztos hogy az a méret megfelelő, mivel az astra hátsó rugója jóval nagyobb Ø (nem tudom pontosan mekkora, Ø140?). Szerintetek mekkora Ø légrugót kellene venni az astrába? (Bocs az offért, tudom hogy a futómű topicban kellene ezt megtárgyalni :D)

Link to comment
Megosztás:

43 perce, joecockroach írta:

 

Pont most kezdtem el keresgélni ilyen légrugókat. Találtam Ø85 200 hosszú légrugót, de nem vagyok benne biztos hogy az a méret megfelelő, mivel az astra hátsó rugója jóval nagyobb Ø (nem tudom pontosan mekkora, Ø140?). Szerintetek mekkora Ø légrugót kellene venni az astrába? (Bocs az offért, tudom hogy a futómű topicban kellene ezt megtárgyalni :D)

OFF: Én inkább A Vectra GT rugóit raktam a kocsiba... :auto_20: OFFvége

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

22 órája, sk80 írta:

Csáóó milyen légrugó van neked hátul???  :blink: hogy lehet azt be szerezni és hova szereled be?? és gondolom jól szuperál rakottan, mert már ezen járatom az agyam hogy mit csináljak a kocsi hátuljával hogy ha pakolom ne üljön egyből olyan hamar (pedig új rugók vannak alatta hátul) :(

 

 

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.