Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

'94 Corsa B 1.4i - mit lehet kihozni belőle?


Guest

Recommended Posts

[

Nekem nem kifejezetten tetszik ez az autó. És nem is nagyon tudom hogy a lökösökön és a tetőspoileren kívül mi tenné GSI-vé.

Az antennán kívül a hátsó lámpa sem stimmel.

Jól tudom hogy a GSI-k lejjebb vannak egy kicsit ültetve? De ha nem is erre igencsak ráférne, de legalább egy küszöb.

irtam hogy álcázva

dobjál már egy képet a tiédről, had tanuljunk :twisted: :twisted: :twisted:

Link to comment
Megosztás:

irtam hogy álcázva

dobjál már egy képet a tiédről, had tanuljunk :twisted: :twisted: :twisted:

Nem azért írtam a véleményem mert úgy gondolom nekem jobb van, hanem mert valóban úgy gondolom.

Amúgy alapból nem tetszenek azok az autók amiken csak az úgymond "általános" tuning van rajta (gondolok itt: spoiler, felni, hátsó dob, neon stb...) és semmi egyediség. Nem azt mondom hogy ezek nem kellhetnek, de akinek csak ebből áll a fantáziája azt sajnálom. :wink:

Amíg nem vagyok készen az átalakításokkal addig nem szivesen mutogatom a nyilvánosság előtt. Tipikus példája a carstyling ahova nem tettem fel a kocsit pedig sok másik autó elé beférne. Az pedig hogy kész legyen eltart majd egy darabig. :)

Ha nagyon kíváncsi vagy akkor tehetek fel képet.

Link to comment
Megosztás:

Jöhet a kép, én minden ilyen csodára vevő vagyok!!!! :)

Egyébként meg nehogy má' összevesszetek azon, hogy kinek milyen a az egyedi elképzelése egy autóról! Nem lenne jó, ha vaszekedésbe torkollana az egyébként frankó beszélgetésünk!

Kellemes hétvégét mindenkinek!!!!!!! :wink:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...
Tápiószecső!

Neked hol az antennád?

Eltűnt. :)

Vagyis eltüntettem. A fényezésen kívül nagyon egyszerű művelet (anyagilag). Kiszedni akárki ki tudja, aztán be kell hegesztetni és utána fény. A hegesztés nekem nagyon szépre sikeredett, szerintem kívülről senki meg nem mondja hogy volt ott antenna valamikor.

Eddig az optika.

Rádiót azóta nem sokszor hallgatok, igaz van egy belső antennám, de néha zavars a vétel. Bár Bp-n elég jó.

Link to comment
Megosztás:

  • 5 months later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.