Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

Hello!

Én most szeretnék A Corsa-t venni és érdeklődnék, hogy 1.4-sel, vagy 1.6 GSi-vel várhatóan milyen fogyasztással lehet városban, autópályán közlekedni?Milyen előnyei és hátrányai lehetnek egy 1.6 GSI-nek, megéri-e venni, milyen különbségek vannak a kettő között illetve előfordulnak-e típushibák stb.?

Egy nagyon szép, valóban jó állapotú (motor, kaszni)Corsa-t keresek max.500000-ig, 1990-es évjárattól.Ha tud segíteni valaki akkor kérem tegye meg. Köszi:Gábor

furfi@freemail.hu

0670-5625223

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Én most szeretnék A Corsa-t venni és érdeklődnék, hogy 1.4-sel, vagy 1.6 GSi-vel várhatóan milyen fogyasztással lehet városban, autópályán közlekedni?Milyen előnyei és hátrányai lehetnek egy 1.6 GSI-nek, megéri-e venni, milyen különbségek vannak a kettő között illetve előfordulnak-e típushibák stb.?

Egy nagyon szép, valóban jó állapotú (motor, kaszni)Corsa-t keresek max.500000-ig, 1990-es évjárattól.Ha tud segíteni valaki akkor kérem tegye meg. Köszi:Gábor

furfi@freemail.hu

0670-5625223

1.4i t kő venni.

a géjesííík mind kicsit szét vannakl esve, és a pici kasznit az 1.4 rettenetesen jól viszi.

fogyasztása, lábtól függ, 6-8 L között lehet számolni.

nekem az 1.3i ami szintén 60 LE, simán verem az 1.4 es asztrákat :)

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Sziasztok!

A nyárig tervezem egy "ákorza" vásárlását :) A rendelkezésre álló max. keret 500e HUF, ami remélem összejön addigra... Ebből ahogy néztem, még nem lehet 100%-os külsejű Corsát vásárolni. Szerintetek van értelme megvenni egy olcsóbb, kissé megviseltebb külsejű, de motorikusan tökéletes Corsát, kilakatoltatni, fényezni, sötöbö? A lakatosmunka és a fényezés szerintetek mennyibe kerülhet?

Segítségeteket előre is köszönöm! :D

Üdv: Paradoxx

Link to comment
Megosztás:

én nemvennék lepukkantat....inkább vegyél egyet papától garázsból....karoszériájuk olyannyira gagyi (szerintem),hogy a lepukkantabbat már visszase hozod a normális szintre.....ha igen,akkor meg neméri már meg...

ez persze csak az én véleményem :)

Link to comment
Megosztás:

1.4i t kő venni.

a géjesííík mind kicsit szét vannakl esve, és a pici kasznit az 1.4 rettenetesen jól viszi.

fogyasztása, lábtól függ, 6-8 L között lehet számolni.

nekem az 1.3i ami szintén 60 LE, simán verem az 1.4 es asztrákat :)

aláírom :D mivel astrak is 60lovasak,és párszáz kilóval hossazbbak,ezért ez logikus:))

az én corsam pont az említett 1,4i 60Le

télen városba 8-at megtud enni,de volt rá példa,hogy vegyesbe 5liter jött ki mongoose kipuffrendszerrel,és 185-ös puha tapadós yokohama gumikkal.....ah valaki nemhiszi,nemcsodálom,mert énse akartam,de induláskor is telitankoltam,meg érkezéskor is:)) (vegyesre értve 500km-ből kb 100km volt Bp-en)

nyáron városba kislábbal 7literrel is elmegy.

emellé 10sec/100km/h szerintem egész szép teljesítmény!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

1990-es C14NZ Corsámhoz szükségem lenne vmi részletesebb kezelési-javítási kézikönyvre (Pl. H.R. Etzold könyve az Így csináld sorozatból, esetleg Haynes manual) nyomtatott v. elektronikus formában magyar vagy angol nyelven. Tudna valaki segíteni?

Link to comment
Megosztás:

Szerintem határozottan neked

és az én autóm leírása mér kell a magazin oldalra?akkora különlegesség?:))))

szivesen adok róla leírást,meg minden,csak nemhiszem,hogy sok embert érdekelne......hétvége meg sajnos kizárt....mind anyagi okokból,meghát a hó is esik már szépen,és egy darabig ez ígyis lesz állítólag...

tavasszal meg karoszériáshoz megy a tütü,uh ha minden jólmegy majd egy késő tavaszi vagy nyári találkozón már szépen mutathatom meg a kis gépállatot:)))

Link to comment
Megosztás:

A Magazinon 2 fajta autó bemutató van.

"Én autóm" rovat, ez a klubtagok gépeit mutatja be. Ide csak klubtagok kerülnek fel, de mindegy mennyire egyszrű autóval is. Nem unalmas, mert így mi tagok bemutatjuk egymásnak a drága gépet:)))

A másik a "Tuning" - Magyar valóság. Ott bárki bemutathatja a gépét, ha egyedi és én a webmaster úgy itélem meg oda való:)))

Szóval az aláírásom nem biztos, hogy neked szól:)))

Link to comment
Megosztás:

A Magazinon 2 fajta autó bemutató van.

"Én autóm" rovat, ez a klubtagok gépeit mutatja be. Ide csak klubtagok kerülnek fel, de mindegy mennyire egyszrű autóval is. Nem unalmas, mert így mi tagok bemutatjuk egymásnak a drága gépet:)))

A másik a "Tuning" - Magyar valóság. Ott bárki bemutathatja a gépét, ha egyedi és én a webmaster úgy itélem meg oda való:)))

Szóval az aláírásom nem biztos, hogy neked szól:)))

őőőő,asszem ez biztos,hogy nem nekme szól:)))

tuning nincs,klubtagság nincs:)

nemtuttam,hoyg ez aláírás,aszittem nekemszól azis....:D

Link to comment
Megosztás:

Érdelkődnék milyen váltóval szerelték a Corsa A GSI-t .

Úgy nézki az Ascona váltoja nem lesz jó a féltengelyek miatt.....

F16? F13? F18?

szerintem váltó jó lesz, csak a 2 féltengelyt kell kicserélni........

holnayp megprobálok utánanézni.......

Link to comment
Megosztás:

Elvileg azt mondta a skac aki már csinált ilyet, hogy sajna nem volt jó az :)(

Lehet, hogy Ő az 1.4-es Corsa A féltengelyét probálta?

Lehet, hogy a Corsa A GSI féltengely mérete csak hoszban tér el az Ascona 1.8E-től?

Na hát itt tartok mandro, pondro:)

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy Ő az 1.4-es Corsa A féltengelyét probálta?

erre gondoltam én is, hogy a kis féltengelyt próbáélta összehozni a nagy váltóval. ez igy tény hogy nem megy.

Lehet, hogy a Corsa A GSI féltengely mérete csak hoszban tér el az Ascona 1.8E-től?

igy gondolom. csak hosszban.

ugyanis a féltengely csukló is csak 2 fajta van a kicsi, és a nagy.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.