Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa A - Általános -


tourist

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni, mert egy 1.4-es A Corsa-t szeretnék vásárolni. Pontosan nem vagyok vele tisztában hogy mettől meddig milyen motort gyártottak 1.3, 1.3Gt, 1.4? Hány paci? Katalizátor?

Mikortól új lámpás, új műszerfalas, mikre kell figyelni, +ilyesmi.

Köszi

Fabro :roll:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Pénteken megvettem az autómat, amihez Ákos és Bazs segített hozzá! Most meg is köszönném mindkettőjük segítségét!

a szomorú az, hogy a csomagtartóból hiányzik a szőnyeg és riasztóval hirdették, de nincs benne, de kiharcoltam, hogy szereljék be!

Ezektől függetlenül nagyon szeretem életem első autóját! És mégegyszer köszi!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Pénteken megvettem az autómat, amihez Ákos és Bazs segített hozzá! Most meg is köszönném mindkettőjük segítségét!

a szomorú az, hogy a csomagtartóból hiányzik a szőnyeg és riasztóval hirdették, de nincs benne, de kiharcoltam, hogy szereljék be!

Ezektől függetlenül nagyon szeretem életem első autóját! És mégegyszer köszi!

Tullcsi!

szivi :wink:

vigyázz rá!!! :wink:

biztos nincs benne a riaszto???

az nem ad hangot bekapcsoláskor!!! az reteszeléskor villog az elakadásjelző kapcsolód, és ennyi.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

A topik címéhez nagyon illik a story :)

Ma beálított 1 db hölgy kozmetikusom, kessnek már volt szerencséje hozzá és megemlített nekem egy koccot, melyben bal tükrét elhagyta... jó mondom simaa ügy megcsináljuk,de kb 1 óra keresés után rájöttem nincs a corsa tükröm... 2ségbeesés, bontók ilyenkor nincsenek, nincs naon a corsas haver se fel forum Uhuhuval beszéztem és negyed óra múlva már úton is voltunk a tükörért :) THX ÁKOS :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Na nézd mondtam meg lehet csinálni, gyári pontok mhol megvoltak, ameylek kellettek mind felfogatásra mind tartórészen :idea:

amit kaptam

tükör

a halott testből menthető szerv eltávolítása

DSCF0825.jpg

implantáció

DSCF0832.jpg

itt már a tükörlapra előre felerősített fülhöz való illesztés

DSCF0833.jpg

Link to comment
Megosztás:

Hemi!

Lehet nem vagyok nagy segitség de a féltengelyel sokat szivtam igaz ez C20XE de tudok adni pár tippet, meg ismerek olyan személyt aki segithet az átalakitásban.

Az 1.8 egyébként jó 5let én 1.5 évig raktam rakattam össze a gépet egy másik srác valami 0.5 év alatt hozta össze az 1.8at.

UHUHU a turbo még nagyobb szivás de ha érdekel lehet abban is tudok segiteni.

Link to comment
Megosztás:

Hemi!

Lehet nem vagyok nagy segitség de a féltengelyel sokat szivtam igaz ez C20XE de tudok adni pár tippet, meg ismerek olyan személyt aki segithet az átalakitásban.

Az 1.8 egyébként jó 5let én 1.5 évig raktam rakattam össze a gépet egy másik srác valami 0.5 év alatt hozta össze az 1.8at.

UHUHU a turbo még nagyobb szivás de ha érdekel lehet abban is tudok segiteni.

nem akarsz képeket feldobni valahova a vasadról? :roll:

Link to comment
Megosztás:

Félreértés ne essék az a kicsi fehér nem az enyé de en kocim is igy néz ki csak zöld. Ha érdekel valakit majd dobok fel képet is rólla.

És mellékesen ha tudna valaki kemény gátlót elöre és esetleg még hátra is az hivjon fel lécciléccilécci. Elég sürgös.

Meg új tipusú müszerfal is érdekel az nem olyan SOS.

06705878309

Ja és hogy lehet ide képet beszúrni? gyüjtöttem párat és feldobnám hátha tetszik nektek!

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Köszi a segítséget, bár párnapja már tisztában látom az átépítés rejtelmeit.

Nagyon örülök, ha van még1 itt fan aki tud majd segíteni, ha belekezdek.

A következőt tudom:

- A váltót ki kell cserélnem ,mert az Asconájé nem lesz ok, F13-as lehetőleg CR váltó kell.

- Féltengely, állítólag az 1.4i Corsájé már birja, szóval nem biztos, hogy kell GSI.

- Azt is tudom, hogy a motorbeszerelése után ferdén fog állni, mert a motortartóbakok nem igazán stim. De ez csak esztétika.

- Érdemes megerősíteni a kasztni. A fék az Ascona cucca lesz......

- Másik AC kell, mert gyenge lesz a benzinnyomás

- A kuplung szerkezet pedig az Opel motoros 1,7D Kadetté az igazi.... és még pár apróság.

......... Sokat segített nekem eddig Suszt Ákos és sok mindenben tegnap megerősített Kocséri László.

Link to comment
Megosztás:

Hali.

No hát én cseréltem váltót és pont asconáét.

De aztat nem tom hogy 1.8 hoz mi kell viszont az aki 2.0 8v-t csinált állitólag ö is F13-al hagyta és jól müxik. Az elég rövid id úgyhogy gyorsulni jó. Fogyasztásban nem tom.

A kasztnit igen nagyon habár ezekre az utakra a kis motorokkal is. Nekem majd szét szakad egy két gödörnél. Gyorsulásnál meg kicsit mintha nyúlna. De csö kerettel elég furcsán néznék a rendörbácsik :oops:

A kuplung nem jó az 1.8-é?

Link to comment
Megosztás:

Úgy tudom a féltengelyek miatt kell váltót cserélnem.

Az Ascona váltóba nem ok a Corsa féltengyel. Kokányolni nem szeretnék és drágán gyártatni egyedit sem....

Ezért gondoltam az F13-ra én is.

Neked C20XE van? Milyen féltengelyel? Befért rendsen? Nem kellett sokat mokolni?

Link to comment
Megosztás:

No hát igen a féltengely elég szivás volt.

Elösször esztergáltattam a gyárit kissebbre. Megedzettték, 3nap múlva eltört mint fogpiszka.

Most inkább a kerekeket tettük kiljebb 2 cm-el és a gyári van benne. Ez még birja elég jól.

A gyártás télleg sok piz, úgy 40/db.

Ezért én inkább a GSI féltengelyt ajánlom ha egy mód van rá. Az a biztos.

Na hajrá corsa meg, OPEL forever.

Ja viszont ha hagyod a kis váltót nem tom jó lessze hozzá a kuplung?

Hogy hogy fért be azt majd holnap meglátod feltéve hogy tudok képet feltenni :?:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.