Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kormánymű


lacikiru

Recommended Posts

Nem okoskodni akarok, bár épp azt teszem :) , de a gumi (bár nem természetes) de töltőanyaga a szilikát(vagyis angolul szilikon) magyarul szilícium liszt.

Ezt a jobbminőségű keverékekben a korom rész/teljes kiváltására alkalmazák tapadásjavító és öregedésgátló hatása van.

A szilikonspré igen jó kuszó, pórustömítő tulajdonságú olaj. A hiedelmekkel ellentétben kenésre csak igen korlátozottan alkalmas.

A gumi és műanyag felületét azért lehet felújítani vele, mert behatol a póruasaiba és elzárja azokat a nedvesség elől ezáltal javul a felület ellenállóképessége, illetve kúszó tulajdonsága miatt szép egyenletes réteget alkot a felületen, meglágyítja illetve visszaadja színét.

De az ékszíjra csak a szappan és a faggyú jó! :wink: :wink:

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok!

Van egy F astra-m és nincs benne szervó :) . Viszont én szeretnék bele. :D A kérdésem a következő lenne!

Lehet-e vagy éppen érdemes-e utolag beépíttetni szervót az autóba? És ha esetleg igen akkor egy kb-s árat is tudnátok mondani? Ja és persze azt is, h hol lehet ezt beszerezni és beépíttetni? Kösz előre is! Matt

matthew@primposta.com, mathiasben@freemail.hu

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy F astra-m és nincs benne szervó :) . Viszont én szeretnék bele. :D A kérdésem a következő lenne!

Lehet-e vagy éppen érdemes-e utolag beépíttetni szervót az autóba? És ha esetleg igen akkor egy kb-s árat is tudnátok mondani? Ja és persze azt is, h hol lehet ezt beszerezni és beépíttetni? Kösz előre is! Matt

matthew@primposta.com, mathiasben@freemail.hu

Helló!

lehet.

cserélni kell a kormánymüvet.

kell szerezni szervopumpát, csöveket, konzolt.

És kell egy 1-2 órás szerelés.

sajnos a kormánymü, és a pumpa baromi drága.

Én a kadettomat akartam szervositani, de anyagilah nem éri meg.

kormánymü minimum 50-es

szervopumpa szintén.

konzol + csövek párezer.

és a munka.

plusz lehet hogy kell ékszijtárcxsa, főtengej ékszijtárcsa, mert bordásékszijas lesz a paripa.

kell ékszij.

nem éri meg :D

ugy jó.., ha kompletten 1 autóból veszed meg ezeket a cuccokat, ugy biztosan olcsobb...

Link to comment
Megosztás:

A teljesen kitekerés felé közelit a kormány, akkor egyre erősödik a cuccból jővő hang.... az olaj szint jónak tünik agódjak?

vagy csak óvatosan nem tökig tekerni? Eddig nem volt ennyir ehangos a nyikanás....

-------------------------------------

meg kő fesziteni az ékszijat!

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Sziasztok!

Van egy 93-as Astrám (motorszáma C14SE), szeretnék bele szervót szereltetni, ugyanis a németeknél viszonylag olcsón lehet használt szettet kapni (kb. 70-90 EUR).

Utólag lehetséges a szervó beszerelése? Ha igen, mire kell figyelnem?

Tud valaki esetleg valami leírást?

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy 93-as Astrám (motorszáma C14SE), szeretnék bele szervót szereltetni, ugyanis a németeknél viszonylag olcsón lehet használt szettet kapni (kb. 70-90 EUR).

Utólag lehetséges a szervó beszerelése? Ha igen, mire kell figyelnem?

Tud valaki esetleg valami leírást?

Köszi!

Ha egy kicsit feljebbgördítesz meg is találod a választ kérdéseidre....

Leírás ilyenről biztos nincs sehol, ez nem egy általános dolog, meg ezt szerintem szerelőre kell bízni...

Link to comment
Megosztás:

Háát mostanság nekem is recseg ropog vmi amikor a végefelé jár a kormány kitekerés. álló helyzetben is... de nem mindig.. olyasmi hangja van mint, amikor a szilentek nyekeregnek.. a kormány"rendszernél" is van vmi ilyesmi, vagy vmi másra gyanakodjak inkább? Majd ha nem egyedül leszek, mondjuk holnap este :wink: akkor megpróbálo precizebben megtalálni a hang forrását, írányát... :shock:

Link to comment
Megosztás:

Gondoltam itt megkérdezem, hiszen hasonló a téma...

Úgy érzem, hogy túl nagy a holtjáték... Vagyis nem is a holtjáték nagy hanem mintha lötyögne is szabadon mindkét irányban...

Voltam már vele futóművesnél aki beállította a futóművet, de ugynúgy képes jobbra balra is elhúzni, néha nagyon... Az úttól függ, hogy merre.

Mi lehet a gáz??

Kikpott a kormánymű???

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Laci!

A szervónak nem tesz jót a végig kitekerve tartás, mert akkor igen

erősen dolgozik a szivattyú, és annak van olyan hülye hangja.

Előbb-utóbb tönkremegy, ha sokat használod így.

Thx, de nem erröl van szó. ezt még amikor megvettem, és elösször voltam Uhuéknál, mondta ö is, azóta nem is tekerem ütközésig.. vagy ha mégis, azonnal vissza is engedem, annyira, hogy ne lehessen hallani, hogy "dolgozik".

Nem ilyen hang.. hanem mint ahogy írtam, mintha vmi szilent vagy hasonló recsegne ropogna.. azt is megfiigyeltem, bár még nem biztos, hogy mintha hidegen jobban csinálná, melegen meg szinte mintha meg is szünne.. majd még figyelem....

Link to comment
Megosztás:

opel16v

toronycsapágy.. hm... az idén tavasszal lett cserélve, amikor a lengök... viszont érdekes, ma figyelgettem, már amennyire ebben a nagy esöben lehetett.. nem recseget ropogot.. csak amikor elindultam. Amugy lehet mégis az lesz, mert amikor indulok, fékezek is lehet kicsit hallani.. nah mindegy.. elösször jöjjön a hütöcsö, kuplungbowden.. aztán meglássuk.... jah meg a kipuf hegesztés... kezd kafa hangja lenni :oops: 8)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.