Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kormánymű


lacikiru

Recommended Posts

Semmi baj!

Név módosítást megtörtént a régit lehet törölni...

Remélem majd 1x én is 100 éves barát leszek. :wink:

Addig is zaklatlak titeket az esetleges kérdéseimmel. :D

Akkor először is vegyél egy jobbkormányos Omegát, és sűrűn látogasd meg Uhut, és igyatok KV-t! :( :D :D :D

Ja, de elég az is, ha majd belépsz a klubba! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Warwolf!

Sikerült a szervó olajcsere? Tippek trükkök tanácsok?

Jövő nyáron lehet én is lecserélem. Kezd feketedni.

Megszültett a szervóolaj csere.

A művelet csak 70%-os, mert 3dl olaj benne maradt valszeg a kormányműben, és összekente a szééép új és tiszta olajamat.A művelet úgy zajlott, mint azt már korábban Tobiás cartárs említette volt, én a szivattyú alsó csövét szedtem le, mert az bilincses volt, és úgy ítéltem meg, hogy az a legalsó pontja a rendszernek, olaj lereszt, cső vissza, aztán feltölt, aztán szárazon indítás nélkül kormány tekerget jobbra, és balra is 2X, aztán beindít, leállít, kormány újra tekerget jobbra és balra 2X, aztán utána járó motornál ugyanez, aztán szint ellenőriz, feltölt, és kész.Kb. olyan 20sec volt max, de lényeges változás állt be, mert újra van normális rásegítése a kormánynak.

Link to comment
Megosztás:

Udi !

Nem okozott gondot a plussz lemezvastagság a meghajtószíjnál?

Egyébbként nagyon profi munkát végeztetek !! Gratula!!

(a leírást nem találtam csak a képeket,de bizti megint béna vagyok és azér)

A plussz lemezvastagságot természetesen lemartuk a feszítő aljából és így pontosan síkban van. A leírás az oldal alján található a hozzászólásoknál. Mégegyszer köszönöm Warwolf-nak, hogy figyelmembe ajánlotta a kecskeméti Opel bontót (Csóka utca), ott sikerült találni olyan motorblokkot amiről mintát tudtunk venni a furatok elhelyezkedéséről. :headbang:

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Sziasztok!

Összejött a szervó beépítés a C14NZ-be.

Szerencsémre találtam egy komplett cuccot, kormánymű nélkül, de meglett az is.

Egyedül nem kis kihívás a kormányművet feltenni,Hardy-tárcsát összeakasztani, de kb 1.5 órás tökölés alatt meglett, rámesteledett.

Este ezzel a csupasz kormányművel jártam, nagyjából olyan, mint a sima,legfeljebb a hidraulika miatt érezhető némi ellenállás.

Ma befejeztem és MŰKÖDIK.

A bontóból megkaptam a generátor hosszbordás tárcsáját, a főtengelyre a tárcsát, a szivattyút,tartályt,csöveket,csőtartók,szíj,meg egy másik gépről a kormányművet.Jelen voltam a szétszedésnél.

A generátorral volt gond, mert a én generátoromra(bosch made in spain) felment ugyan a kapott tárcsa, de kb 5mm-rel kijjebb állt, így leszedtem belőle a hasznos fútófelületen kívüli 5 mm-t. Mindenkit bíztatok rá,megéri.

Olajjal együtt 36.5eFt-ból megvolt, így, hogy én szereltem 2délután.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Összejött a szervó beépítés a C14NZ-be.

Szerencsémre találtam egy komplett cuccot, kormánymű nélkül, de meglett az is.

Egyedül nem kis kihívás a kormányművet feltenni,Hardy-tárcsát összeakasztani, de kb 1.5 órás tökölés alatt meglett, rámesteledett.

Este ezzel a csupasz kormányművel jártam, nagyjából olyan, mint a sima,legfeljebb a hidraulika miatt érezhető némi ellenállás.

Ma befejeztem és MŰKÖDIK.

A bontóból megkaptam a generátor hosszbordás tárcsáját, a főtengelyre a tárcsát, a szivattyút,tartályt,csöveket,csőtartók,szíj,meg egy másik gépről a kormányművet.Jelen voltam a szétszedésnél.

A generátorral volt gond, mert a én generátoromra(bosch made in spain) felment ugyan a kapott tárcsa, de kb 5mm-rel kijjebb állt, így leszedtem belőle a hasznos fútófelületen kívüli 5 mm-t. Mindenkit bíztatok rá,megéri.

Olajjal együtt 36.5eFt-ból megvolt, így, hogy én szereltem 2délután.

Nekem 20ba volt genrátorral tárcsákkal minden szarral de tényleg nagyon megérte.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Összejött a szervó beépítés a C14NZ-be.

Szerencsémre találtam egy komplett cuccot, kormánymű nélkül, de meglett az is.

Egyedül nem kis kihívás a kormányművet feltenni,Hardy-tárcsát összeakasztani, de kb 1.5 órás tökölés alatt meglett, rámesteledett.

Este ezzel a csupasz kormányművel jártam, nagyjából olyan, mint a sima,legfeljebb a hidraulika miatt érezhető némi ellenállás.

Ma befejeztem és MŰKÖDIK.

A bontóból megkaptam a generátor hosszbordás tárcsáját, a főtengelyre a tárcsát, a szivattyút,tartályt,csöveket,csőtartók,szíj,meg egy másik gépről a kormányművet.Jelen voltam a szétszedésnél.

A generátorral volt gond, mert a én generátoromra(bosch made in spain) felment ugyan a kapott tárcsa, de kb 5mm-rel kijjebb állt, így leszedtem belőle a hasznos fútófelületen kívüli 5 mm-t. Mindenkit bíztatok rá,megéri.

Olajjal együtt 36.5eFt-ból megvolt, így, hogy én szereltem 2délután.

most lehet nagy faxság amit kérdezek, de a szervósitástól változik a direktsége a kormánynak(faltól falig neked mennyit lehet tekerni előtte/utána?)

Link to comment
Megosztás:

4előtte 3 utána.

:D :D :P :D :D

akkor nekem is kell ilyen! még direktebbre nem lehet venni? :P

leirnád, hogy milyen alkatrész kell hozzá(lista), meg hogy kb mennyiből jön ki. és a szerelés milyen bonyolult!? jöhet privátban is.

és amúgy mennyit segit rá a szervó? mondjuk Gastrához viszonyitva. az nekem már túl könnyü.

esetleg meg lehet oldani máshogy is hogy kevesebbet forduljon a kormány faltól falig szervó beszerelés nélkül is?

Link to comment
Megosztás:

Ahogy "16DA" leírásából és néhány oldallal előbbi "UDI" képeinek láttán arra gondoltam, hogy Ők nem az eredeti, rávaló szervórendszert találták meg, ezért kellett a sok átalakítás.

Ahol nekik a feszítőjük van , nekem ott van a szivattyúm, az eredeti helyén(csak a menetek voltak bepunnyadva a blokkon).

Természetesen nekem is váltanom kellett a v-szíjról a hosszbordásra, a tárcsáival együtt.

Így nem kellett motortartó bakkal,feszítővel bíbelődni, hiszen a feszíthető generátor megoldotta a kérdést.

.A tárcsa futófelület mögötti Kb 8mm-ét le kellet szednem, mert annyival kijjebb állt a generátoromon a szíj futási síkjától.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.