Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák/kérdések


tourist

Recommended Posts

Sziasztok!

Egy ismerős Corsa C-jében kellene kitörölnöm a InSP jelzést, de nem sikerült azzal a módszerrel, amiben az Astrában kell.

Tudja esetleg valaki, hogy hogyan kell?

Előre is kösz!

Helló!

Keresd meg pü-ben Uhuhu-t (Ákos), szerintem Ő tud neked segíteni :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

A jövőhéten fogom megkapni az új lámpát a Corsa B-m be. Ez egy angel eyes.os első lámpa, amiben már külön lesz a tompított, és a távolsági fényszóró. Hogy tudnám megoldani, azt, hogy a távolsági felkapcsolásakor ne kapcsolja le a tompítottat? A leírtak szerint H1, és H7 izzók kellenek majd bele.

Segítségeteket előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

A jövőhéten fogom megkapni az új lámpát a Corsa B-m be. Ez egy angel eyes.os első lámpa, amiben már külön lesz a tompított, és a távolsági fényszóró. Hogy tudnám megoldani, azt, hogy a távolsági felkapcsolásakor ne kapcsolja le a tompítottat? A leírtak szerint H1, és H7 izzók kellenek majd bele.

Segítségeteket előre is köszönöm.

Szeritem, eleve úgy lesz kialakítva a csatlakozó a lámpába, hogy a két izzót külön vezérli... :sowwy:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy ismerős Corsa C-jében kellene kitörölnöm a InSP jelzést, de nem sikerült azzal a módszerrel, amiben az Astrában kell.

Tudja esetleg valaki, hogy hogyan kell?

Előre is kösz!

Ugyanúgy, csak hoszabb ideig tartsd nyomva ráadott gyújtás mellett, vagy ismételd újra!

El fog tünni az "Insp" , nekem is így sikerült.... B)

Link to comment
Megosztás:

Szeritem, eleve úgy lesz kialakítva a csatlakozó a lámpába, hogy a két izzót külön vezérli... B)

Sajna nem úgy van. Mit tudnék vele csinálni, mert így eléggé érdekesen világít számomra a távolsági.

Valaki tudna segíteni, aki ért egy kicsit az autóvillamossághoz?

Nagyon megköszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Régi Opelos , de új fórumozó vagyok. Lehet hogy már volt erről szó, de megkérdezném, hogy miért csikorog az ékszíj az autóban?

Ez egy '97es B Corsa 1.2 45Le-s motorral. Párás, esős este után reggel indításkor sikít rendesen úgy 5-6 másodpercig, aztán többet nem. 122.000 van benne 120nál volt szíj, feszítő,görgö,vízpumpa cserélve márkaszervzízben, elvileg gyári alkatrészekel. 2ezret ment az autó és megint csinálja. Első autóm egy 0 km-es '96os F Astra 1.4 8v volt az is csinálta, aztán egy B Corsa 1.4 Si néha az is. Utcán közlekedve hallottam már más márkatársak autóit is csikorogni :-)

Mitől van ez és van-e valami ellenszer?

Előre is köszi a választ.

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Corsa C Easytronicom van! Tudnátok 1-2 dologban segíteni információval ?!

-Érdekelne, hogy milyen váltóolaj kell az Easytronichoz, mert le szeretném cserélni benne az olajat.

- Továbbá: milyen fékolajat vegyek ( jó a Lavina féle "maszek", vagy keressek vmi "ócsó" Opel jelzéssel ellátottat ?)

- Megtenné valaki, hogy leírja nekem röviden, hogy miképpen tudom az "InSp" jelet eltűntetni a kijelzőmről ?! Feljebb olvastam, hogy ugyanúgy kell, mint az F Astrában, de nekem nem volt F Astrám, így nem tudom... B)

Köszönöm előre is !

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Corsa C Easytronicom van! Tudnátok 1-2 dologban segíteni információval ?!

-Érdekelne, hogy milyen váltóolaj kell az Easytronichoz, mert le szeretném cserélni benne az olajat.

- Továbbá: milyen fékolajat vegyek ( jó a Lavina féle "maszek", vagy keressek vmi "ócsó" Opel jelzéssel ellátottat ?)

- Megtenné valaki, hogy leírja nekem röviden, hogy miképpen tudom az "InSp" jelet eltűntetni a kijelzőmről ?! Feljebb olvastam, hogy ugyanúgy kell, mint az F Astrában, de nekem nem volt F Astrám, így nem tudom... B)

Köszönöm előre is !

-GM automata váltó+szervó olaj

-DOT4 vagy DOT5.1 valami normális márka,ne noname gagyi lehetőleg

...és google használatával

CORSA C INSP RESET PROCEDURE>

-2003

press and hold the mileage reset button (center/left side of instrument cluster)

switch ignition on

the display will flash for 2 seconds

keep button A depressed until '---' appears in the display

release button A

switch ignition off.

2003-

press and hold the mileage reset button (center/left side of instrument cluster. approx after 3 seconds the letters 'INSP 0' will appear in the display.

continue holding button A, depress the brake pedal and switch the ignition on.

the letters 'insp ---' will start flashing in the display to be replaced after approx 10 seconds with the message 'INSP xxxxx m'

release button A, brake pedal and switch off the ignition.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Régi Opelos , de új fórumozó vagyok. Lehet hogy már volt erről szó, de megkérdezném, hogy miért csikorog az ékszíj az autóban?

Ez egy '97es B Corsa 1.2 45Le-s motorral. Párás, esős este után reggel indításkor sikít rendesen úgy 5-6 másodpercig, aztán többet nem. 122.000 van benne 120nál volt szíj, feszítő,görgö,vízpumpa cserélve márkaszervzízben, elvileg gyári alkatrészekel. 2ezret ment az autó és megint csinálja. Első autóm egy 0 km-es '96os F Astra 1.4 8v volt az is csinálta, aztán egy B Corsa 1.4 Si néha az is. Utcán közlekedve hallottam már más márkatársak autóit is csikorogni :-)

Mitől van ez és van-e valami ellenszer?

Előre is köszi a választ.

Tisztázzunk valamit.

Melyik szíj ad hangot?

A vezérléshez tartozó szíj(vizpumpa,feszítő stb) adja a hangot,akkor ott már baj van.

Ha a generátoré,akkor éredemes lenne először szíjcserével kezdeni és normálisan(nem tökig) megfeszíteni,ha ez nem segít,akkor a generátoron tárcsa csere és ellenőrizni,hogy egy síkban fut-e a két tárcsa.

Link to comment
Megosztás:

2003-

press and hold the mileage reset button (center/left side of instrument cluster. approx after 3 seconds the letters 'INSP 0' will appear in the display.

continue holding button A, depress the brake pedal and switch the ignition on.

the letters 'insp ---' will start flashing in the display to be replaced after approx 10 seconds with the message 'INSP xxxxx m'

release button A, brake pedal and switch off the ignition.

Km számláló gombaj nyomva tart,kb 3mp az insp 0 felirat jelenik meg,tartsd a gombot nyomva és lépj a gáz és fékpedálra,az insp felirat villogni kezd,10mp múlva insp xxxxx jelenik meg.

Nagyjából ennyi aszem.

Link to comment
Megosztás:

Tisztázzunk valamit.

Melyik szíj ad hangot?

A vezérléshez tartozó szíj(vizpumpa,feszítő stb) adja a hangot,akkor ott már baj van.

Ha a generátoré,akkor éredemes lenne először szíjcserével kezdeni és normálisan(nem tökig) megfeszíteni,ha ez nem segít,akkor a generátoron tárcsa csere és ellenőrizni,hogy egy síkban fut-e a két tárcsa.

A vezérléshez tartozó szíj, vízpumpa, feszítő, görgő 2000km-re ez elött, 120.000-nél lett cserélve márkaszervízben. Remélem igaz, hogy gyári cuccokkal. Hogy generátor részről miújság, azt nem tudom. 120.000km-es szervízen cserélték-e? Passz. Utánna nézek. De gyanítom, hogy ez a generátortárcsa dolog lesz a ludas.

köszi a tippet

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Üdv mindenkinek!!! Remélem tud valaki segíteni. Van egy 1.3 cdti Corsám. Olyan problémám van vele hogy ha bármilyen fordulatnál megtartom a gázt bármilyen seb fokozatban úgy haladok egy darabig és pl. előzni szeretnék és gyorsítok megtorpan vagy megremeg a motor és utána kezd csak el gyorsítani. Nem tudja valaki hogy mi lehet a baja?? Mostanában elég sűrűn elkezdte csinálni. Segítségeteket előre is köszönöm!!!

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!!! Remélem tud valaki segíteni. Van egy 1.3 cdti Corsám. Olyan problémám van vele hogy ha bármilyen fordulatnál megtartom a gázt bármilyen seb fokozatban úgy haladok egy darabig és pl. előzni szeretnék és gyorsítok megtorpan vagy megremeg a motor és utána kezd csak el gyorsítani. Nem tudja valaki hogy mi lehet a baja?? Mostanában elég sűrűn elkezdte csinálni. Segítségeteket előre is köszönöm!!!

Helló!

1 kérdést elég ám beírni 1 topikba! :D

Ha valaki tud segíteni,úgyis választ fogsz kapni.. :D

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Tigrában merre lehet a klíma reléje? esetleg valaki tudja?

motortérben keresd egy hosszukás rellés doboz 4 rellé 2 bizti van benne"ha diesel akkor 4 bizti van a végében."

A rellédoboz legelső relléje a kompresszor-é.

ha esetleg tudja valaki hogy lehet képet beszurni ide akkor tudok küldeni róla hogy pontosan hol és melyik az.

Link to comment
Megosztás:

ha esetleg tudja valaki hogy lehet képet beszurni ide akkor tudok küldeni róla hogy pontosan hol és melyik az.

Csak akkor tudsz képet feltenni ide, ha előtte felteszed valahova a netre( képfeltőltés.hu vagy hasonló oldalra)... és onnan tudod a linkjét ide beszúrni,vagy a kép címét beillesztve felrakni ide (kép beszúrása ikon) :D

(remélem elég érthetően le tudtam írni) :D

Link to comment
Megosztás:

motortérben keresd egy hosszukás rellés doboz 4 rellé 2 bizti van benne"ha diesel akkor 4 bizti van a végében."

A rellédoboz legelső relléje a kompresszor-é.

ha esetleg tudja valaki hogy lehet képet beszurni ide akkor tudok küldeni róla hogy pontosan hol és melyik az.

Köszi! de abban nekem nincs bizti. tigra A

Link to comment
Megosztás:

Olyan kérdésem volna, hogy mivel lehet a kifakult kerékjárati ív díszműanyagjait a sárvédőkön (biztos van rövidebb neve is) újra feketére varázsolni egy '97es B Corsa-n? Van erre valami vegyszer-kegyszer? Vagy marad az újra cserélés? :D

Link to comment
Megosztás:

Olyan kérdésem volna, hogy mivel lehet a kifakult kerékjárati ív díszműanyagjait a sárvédőkön (biztos van rövidebb neve is) újra feketére varázsolni egy '97es B Corsa-n? Van erre valami vegyszer-kegyszer? Vagy marad az újra cserélés? :D

Autósboltban lehet kapni fekete műa.ápoló stiftet spec. lököshöz, azzal át kell kenni, és olyan lesz mint az új.Ezt időnként meg kell ismételni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.