Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák/kérdések


tourist

Recommended Posts

Sziasztok!

Én most regisztráltam ide "közétek", én B Corsa C12NZ-t hajtok 7 éve, és csak áradozni tudnék ... :rolleyes:)) Faternak F Astra 1.6 16V ecotec van, arról nemigazán tudnék áradozni, bár feltűnösködni lehet ill. lehetett vele, amég nem tartunk ott a napokban, hogy az új 1.2-es benzines és dízel autók odavágnak lassan lámpánál :)

Nemrég vettem észre neten, hogy van olyan motorkód, hogy X12SZ és nem tudom mi a különbség e között és az NZ között. KÉrnék felvilágosítást ezügyben :)

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Én most regisztráltam ide "közétek", én B Corsa C12NZ-t hajtok 7 éve, és csak áradozni tudnék ... :rolleyes:)) Faternak F Astra 1.6 16V ecotec van, arról nemigazán tudnék áradozni, bár feltűnösködni lehet ill. lehetett vele, amég nem tartunk ott a napokban, hogy az új 1.2-es benzines és dízel autók odavágnak lassan lámpánál :)

Nemrég vettem észre neten, hogy van olyan motorkód, hogy X12SZ és nem tudom mi a különbség e között és az NZ között. KÉrnék felvilágosítást ezügyben :)

Köszi

Amit hirtelen találtam: nagyobb a sűrítése (10:1 a 9,1:1 helyett), valamivel alacsonyabb fordulaton adja le az egyébként ugyanakkora teljesítményét (C12NZ: 33kW 5000-es fordulaton, X12SZ: szintén 33kW 4600-as fordulaton), és kemény 2Nm-rel nagyobb a nyomatéka. Amúgy feltehetően az X12SZ a C12NZ javított/átdolgozott verziója, szóval valószínűleg a motorelektronikán is fejlesztettek valamit, bár mindkettő Multec vezérlésű. Ja és ez már Euro 2-es környezetvédelmi besorolású.

Link to comment
Megosztás:

Szia, köszi szépen válaszod :rolleyes: Remélem is,h Euro 2, mert holnap viszem zöldkártyára :)))

Olyan ötlet vagy tipp, B Corsa középkonzol izzók, amik kiégtek a fűtés-hűtés szabályozók mögött. Gondolom kicserélni nem oly nagy veszedelem, de speckó izzó kell bele v milyen pontosan? Típusát, teljesítményét tudjátok ?

Köszi, Kram

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok

Szeretnék segítséget kérni 92-es a corsa féknyereggel kapcsolatban!

A probléma gondolom ismerős már, kopott a féknyeregben a furat és a javító készlettel sem oldódik meg a probléma, miszerint a féknyereg befeszül és felforrósítja az egész kereket.

Halottam valamit arról, hogy más típus féknyergét, aminek nem ilyen vezetőoszlopos megoldása van, az felrakható erre a típusra, csak nem tudom, hogy mi a másik típus, újabb corsa nyereg megoldás?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Új vagyok ezen a fórumon! Azért léptem fel közétek, mert a segítségeteket szeretném kérni! Corsa B- m van, 2000- es kiadás, a napokban tölti be a 9. évét. 1.2- es, 16V- s. Motorkódja X12XE. Már 3 éve nálam van. Sajnos az elektronikával voltak már gondjaink! Lambdaszonda és légtömegmérő már volt cserélve. Most sem tökéletes, néha rángat, gondolkodik gázadáskor, hogy menjen vagy ne, majd egyszer csak nekilódul. De nem mindig csinálja.

A másik probléma pont egy éve jött elő. Ezen a gépen már nem spirálos, hanem jeladós km óra van. Tönkrement, s valószínűleg a jeladó rá van a tolatólámpák biztijére kötve, úgyhogy kivágta a biztosítékot. Vettem bele gyári jeladót, kicseréltettem.Nem Opelszervízben! Bár utólag én is ki tudtam volna cserélni, de addig azt sem tudtam, hogy hol van! Egy évig nem is volt gond vele! De pár napja megint elromlott az egy éves jeladó, s vele elmentek a tolatólámpáim is! Bizticsere, de kiégeti, mihelyt ráadom a gyújtást, és hátramenetbe teszem! Lehet, hogy a rossz jeladó miatt van zárlat?

Vigyem el Pécsre valamelyik Opelszervízbe, bár egyikben sem vagyok ismerős, s nézessem meg?

Árra már nem emlékszem, de valamivel 10ezer fölött volt a jeladó.

Nem igazán szeretek km óra nélkül autózni, mert könnyen kaphat ma már az ember 30 ezres csekket!

Előre is köszönöm a hozzászólásokat, segítségeteket!

atikonyves

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Új vagyok ezen a fórumon! Azért léptem fel közétek, mert a segítségeteket szeretném kérni! Corsa B- m van, 2000- es kiadás, a napokban tölti be a 9. évét. 1.2- es, 16V- s. Motorkódja X12XE. Már 3 éve nálam van. Sajnos az elektronikával voltak már gondjaink! Lambdaszonda és légtömegmérő már volt cserélve. Most sem tökéletes, néha rángat, gondolkodik gázadáskor, hogy menjen vagy ne, majd egyszer csak nekilódul. De nem mindig csinálja.

A másik probléma pont egy éve jött elő. Ezen a gépen már nem spirálos, hanem jeladós km óra van. Tönkrement, s valószínűleg a jeladó rá van a tolatólámpák biztijére kötve, úgyhogy kivágta a biztosítékot. Vettem bele gyári jeladót, kicseréltettem.Nem Opelszervízben! Bár utólag én is ki tudtam volna cserélni, de addig azt sem tudtam, hogy hol van! Egy évig nem is volt gond vele! De pár napja megint elromlott az egy éves jeladó, s vele elmentek a tolatólámpáim is! Bizticsere, de kiégeti, mihelyt ráadom a gyújtást, és hátramenetbe teszem! Lehet, hogy a rossz jeladó miatt van zárlat?

Vigyem el Pécsre valamelyik Opelszervízbe, bár egyikben sem vagyok ismerős, s nézessem meg?

Árra már nem emlékszem, de valamivel 10ezer fölött volt a jeladó.

Nem igazán szeretek km óra nélkül autózni, mert könnyen kaphat ma már az ember 30 ezres csekket!

Előre is köszönöm a hozzászólásokat, segítségeteket!

atikonyves

A tolató lámpa biztijén a kesztyűtartó és a szivargyujtó van még rejta.Nincs köze az útjeladóhoz.Valami más lesz ott a gond.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy A Corsám(C14NZ,1.4i,1991-es évjárat).

A probléma úgy kezdődött,hogy menet közbe elment az alapjárat és furcsa kattogás/kopogás(mintha nem kapott volna üzemanyagot) hallatszott a motortérből.Kivettük a karburátort,az üzemanyagot pumpálta.Kivettük a gyertyákat,szikrák voltak.Másnap indításnál,hangos kopogás mellet hirtelen leállt a motor.Megnéztem és el volt szakadva a vezérműszíjam,és lógott a feszítőgörgő is.

Kérdésem a következő:

Vezérműszíj szakadásnál ennél a típusú motornál sérülhet-e valami a motorban?(szelepek,hengerfej,stb.)

Segítségeteket előre is köszönöm:zotyapapa117

U.i:Nagyon fontos számomra ez a kis Corsa,mert szeretem nagyon :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Mielőtt mindent szétszedsz, azért feltennék esetleg egy új szíjat próbára és kézzel átforgatnám.

Ha érzed, hogy van kompresszió a motorban, akkor lehet jó, ha viszont könnyű tekerni, vagy megakad, akkor drága lesz.

Én úgy tudom ezek nem akadnak össze, hacsak nem volt már sokat síkolva a hengerfej.

C16NZ tuti nem akad össze, olyant már láttam.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!

Van egy kis problémám a kilóméterórával amit igazából nem tudok hova tenni.

Az óra mutatja a sebességet a vízhőfokot és az üzemanyag szintet is.

Viszont a kilóméter számláló egyike sem működik.

Valaki eltudná magyarázni miért van ez és mit lehet vele tenni?

99es Corsa 1.2 16v x12xe motor

Másik kérdésem nem jártas valaki Alsónémediben?

Állítólag van ott egy figura aki foglalkozik bontással

többekközt robogókkal és autókkal is.

Szóval ha valaki tudná az elérhetőségét vagy a címét hálásan megköszönném

Válaszotokat előrre is Köszönöm

Üdv Lázár

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!

Van egy kis problémám a kilóméterórával amit igazából nem tudok hova tenni.

Az óra mutatja a sebességet a vízhőfokot és az üzemanyag szintet is.

Viszont a kilóméter számláló egyike sem működik.

Valaki eltudná magyarázni miért van ez és mit lehet vele tenni?

99es Corsa 1.2 16v x12xe motor

Nekem volt egyszer hasonló problémám OFF autóval, abban a kilóméterszámlálók meghajtása ilyen kis műanyag fogaskerekekkel történt amik nekem eltörtek, nálad ha szerencséd van csak szétugrott valami. A javításhoz mindenképp óracsoport ki, ha nincs szerencséd akkor venned kell másikat. Óracsoportot, nem autót B)

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenkinek!

Sos- ben kérnék segítséget. Corsa B-nek nem lehet elforditani a gyújtás kulcsot a kormányzár még kijön.(igy haza tudtak vontatni). Most próbálnám kiszedni ehez kérnék segítséget.Már eleve a müanyag burkolatnál megakadtam, a kormánykerék takar két csavart amit ki kéne csavarni ahoz hogy ketté lehessen választani a müanyag bukolatot.A kormánykereket is lekell szedni?

Link to comment
Megosztás:

Üdv Mindenkinek!

Sos- ben kérnék segítséget. Corsa B-nek nem lehet elforditani a gyújtás kulcsot a kormányzár még kijön.(igy haza tudtak vontatni). Most próbálnám kiszedni ehez kérnék segítséget.Már eleve a müanyag burkolatnál megakadtam, a kormánykerék takar két csavart amit ki kéne csavarni ahoz hogy ketté lehessen választani a müanyag bukolatot.A kormánykereket is lekell szedni?

Szia!

Ha minden úgy működik, mint B vectra-ban, akkor nem kell leszedni a kormányt. Amúgy elég gáz lenne, ha a németek ilyen hülyén oldották volna meg. Szóval szerintem elég 90 fokot elforgatni jobbra, illetve balra akkor látod a csavarokat.

Itt találsz képet vectra szétszedés estére:

http://www.aty.hu/kek/

menüben: vectra->szétszedés

Sok sikert!

Üdv: Peti

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Ha minden úgy működik, mint B vectra-ban, akkor nem kell leszedni a kormányt. Amúgy elég gáz lenne, ha a németek ilyen hülyén oldották volna meg. Szóval szerintem elég 90 fokot elforgatni jobbra, illetve balra akkor látod a csavarokat.

Itt találsz képet vectra szétszedés estére:

http://www.aty.hu/kek/

menüben: vectra->szétszedés

Sok sikert!

Üdv: Peti

Köszi! lejött a burkolatt, a zárat hogy lehet kiszedni?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szóval, én leginkább a babakocsikban vagyok jártas, ígyhát kérdésem van:) Adott egy B Corsa, 97es, 1,2es. Meg a váltója.... Nyáron kaptam a kocsit, már akkor is nehéz volt váltani, mintha ellenállna az egész, be kell lökni rendesen. Mondjuk az esetek 90%ban. De! Most úgy döntött az édes, hha rükibe teszem, akkor recseg is. A kuplungot padlóig kell kinyomni, különben nem csinál semmit. Tippek? Váltócsere sanszos, vagy nem annyira gáz vajh??

Köszönöm előre is:)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szóval, én leginkább a babakocsikban vagyok jártas, ígyhát kérdésem van:) Adott egy B Corsa, 97es, 1,2es. Meg a váltója.... Nyáron kaptam a kocsit, már akkor is nehéz volt váltani, mintha ellenállna az egész, be kell lökni rendesen. Mondjuk az esetek 90%ban. De! Most úgy döntött az édes, hha rükibe teszem, akkor recseg is. A kuplungot padlóig kell kinyomni, különben nem csinál semmit. Tippek? Váltócsere sanszos, vagy nem annyira gáz vajh??

Köszönöm előre is:)

Rá kellene állítani a kuplungra.

Bowden végén van egy csavar,azt kell fentebb tekerni pár fordulattal és ok lesz!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.