Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák/kérdések


tourist

Recommended Posts

Hello!

Én HD központit vettem Combo-ba, nagyon bevállt. Tavaly június óta van benne, de semmi baja eddig!

Berakni is egyszerű volt, kötni is és az ára is korrekt volt! Asszem 11e -ért vettem!

G.

Szia!

Erre gondolsz? HD

Tényleg nem rossz árban vannak, és a bicskakulcsos az miért jó, avagy miért nem ?

Link to comment
Megosztás:

Igen! Ez a márka! Az enyém amit szereltem nem teljesen ilyen, az még nem bicska kulcsos, de sztem ez jó márka!

Nekem a riasztóm bicskakulcsos a kis Corsa-mba!

Sztem jó dolog a bicskakulcs, mert modernebb, össze tudod csukni, jobban el tudod tenni mondjuk a zsebedbe!

Én nagyon szeretem, de egy dologra vigyázni kell vele: ha nem tudod magadnak áttenni a kulcso részét a bicska foglalatba, akkor elég húzós ára van! Nekem 8 e -ért akarták átrakni, és 8e- ért vettem a riasztót :S

Mocskos lehúzás megy!

Aztán fogtam és otthon kb 1 óra alatt szépen beleapplikáltam! Azóta is tökéletes! Kb 1 éve használaom.

Az átrakásnál egy dologra kell nagyon odafigyelni: amikor kiveszed a régi kulcsot a műanyag burkolatból, akkor a közepe lyukas lesz. Na ezt a lyukat kell beforrasztani (én ipari ezüsttel csináltam) és akkor nem lesz vele gond! Ha lyukasan hagyod, akkor el fog törni egy-két hónapon belül!

Bocs, kicsit hosszúra sikerült :)

G.

Link to comment
Megosztás:

Igen! Ez a márka! Az enyém amit szereltem nem teljesen ilyen, az még nem bicska kulcsos, de sztem ez jó márka!

Nekem a riasztóm bicskakulcsos a kis Corsa-mba!

Sztem jó dolog a bicskakulcs, mert modernebb, össze tudod csukni, jobban el tudod tenni mondjuk a zsebedbe!

Én nagyon szeretem, de egy dologra vigyázni kell vele: ha nem tudod magadnak áttenni a kulcso részét a bicska foglalatba, akkor elég húzós ára van! Nekem 8 e -ért akarták átrakni, és 8e- ért vettem a riasztót :S

Mocskos lehúzás megy!

Aztán fogtam és otthon kb 1 óra alatt szépen beleapplikáltam! Azóta is tökéletes! Kb 1 éve használaom.

Az átrakásnál egy dologra kell nagyon odafigyelni: amikor kiveszed a régi kulcsot a műanyag burkolatból, akkor a közepe lyukas lesz. Na ezt a lyukat kell beforrasztani (én ipari ezüsttel csináltam) és akkor nem lesz vele gond! Ha lyukasan hagyod, akkor el fog törni egy-két hónapon belül!

Bocs, kicsit hosszúra sikerült :)

G.

Köszönöm a választ. A bicskakulcson még gondolkozom, de az biztos hogy központit veszek bele mert nagyban megkönnyíti a mindennapi használatot. Örülök a segítségnek. Szép napot

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Sziasztok!

A kis Corsa-mon szeretném utánállítani a kéziféket, mert nagyon nem fog...

Hogyan kell ezt kivitelezni?

Köszi szépen a segítséget!

G.

asszem a hátsó híd fölött tudsz állítani rajta ,valami menetes vacakkal ami valószínűleg össze lesz rohadva.

Sok sikert, nekem most nyáron lett cserélve mert már rojtosodott.Nézd át Te is.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

A Corsások vagy bárki aki képben van ezügyben!

Ötletszinten: vajon az E Kadett hátsó lengéscsillapítói beférnek a Corsa A-ba? Csak mert az enyémek úgy tűnik cserések, és most pitiáner áron tudnék szerezni újakat, csak ez ugye Kadettba való. Érdemes belevágnom? Azt gondolom hogy sokkal keményebb lesz mert a Kadett ugye nehezebb és emiatt valószínűleg az autó hátulja is az égnek fog állni, ami érdekelne az elsősorban magának a lengéscsillapítónak a hossza, illetve hogy a felfogatásai a két végén megegyeznek-e a Corsáéval.

Link to comment
Megosztás:

A Corsások vagy bárki aki képben van ezügyben!

Ötletszinten: vajon az E Kadett hátsó lengéscsillapítói beférnek a Corsa A-ba? Csak mert az enyémek úgy tűnik cserések, és most pitiáner áron tudnék szerezni újakat, csak ez ugye Kadettba való. Érdemes belevágnom? Azt gondolom hogy sokkal keményebb lesz mert a Kadett ugye nehezebb és emiatt valószínűleg az autó hátulja is az égnek fog állni, ami érdekelne az elsősorban magának a lengéscsillapítónak a hossza, illetve hogy a felfogatásai a két végén megegyeznek-e a Corsáéval.

Mi az a jó ár?

Csak azért hogy érdemes-e barkácsolni. ft/db?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy olyan problémám, hogy a km-órám vacakol.

A hibajelenség:

GYÁRI km spirállal megszorul az óramutató, viszont nem zörög, nem remeg a mutató, hanem csendes

UTÁNGYÁRTOTT km spirállal nem akad meg, de nagyon ugrál a mutató és kegyetlen hangja van.

Érdemes KM ÓRÁT cserélnem??

Kérlek segítsetek!

Köszönöm szépen.

G.

Link to comment
Megosztás:

A Corsások vagy bárki aki képben van ezügyben!

Ötletszinten: vajon az E Kadett hátsó lengéscsillapítói beférnek a Corsa A-ba? Csak mert az enyémek úgy tűnik cserések, és most pitiáner áron tudnék szerezni újakat, csak ez ugye Kadettba való. Érdemes belevágnom? Azt gondolom hogy sokkal keményebb lesz mert a Kadett ugye nehezebb és emiatt valószínűleg az autó hátulja is az égnek fog állni, ami érdekelne az elsősorban magának a lengéscsillapítónak a hossza, illetve hogy a felfogatásai a két végén megegyeznek-e a Corsáéval.

Mivel senki nem válaszolt, úgy döntöttem mégiscsak belevágok. Jelentem a Kadett lengéscsillapítója simán belemegy a Corsába, egyetlen különbség hogy előbbinek a porvédője hosszabb, amiből le is kell vágni pár centit mert beleér a Corsa doblemezébe.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tegnap történt, hogy menet közben indexeltem és egyszer csak furcsán kezdett villogni a műszerfalon a zöld kis nyíl azután pedig már nem is villogott. Megálltam a géppel, kiszálltam és lám az index villogott, de belül nem mindig. Aztán próbáltam nyomkodni a km órát és annak hatására változott a villogás! Hol csinálta hol nem.

Mi lehet a gond vele?

Érintkezési hibás lenne a km óra?

Eddig semmi baj nem volt. Kialakulhat csak így érintkezési hiba?

Nekem spirálos a km órám. Már régóta ki szeretném cserélni elektromosra, mert néha meg-meg szorul, meg mindig gond van vele.

Ki lehet valahogy cserélni ELEKTROMOSRA?

Köszönöm szépen.

G.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!! olyan problémám a következő. Olyat csinál az autó, hogy megyek 5. sebességbe olyan 70-80 km/h val elengedem a gázpedált, elkezd rángatni utánna kivillan a check lámpa benyomom a kuplungot és egyböl leáll de ha nem akarom hogy leáljon akkor ki kell pörgetni a motort teljesen. Ja és ha leállt akkor csak ugy indul ujra ha sebességbe inditom és beugratja magát. eg szelep lambda szonda és az ac pumpa cserélve lett. a hiba egy baleset megelozése után érkezett, nagy fékezés a kuplungot nem volt ido benyomni a motor lefulladt és ez után jelentkezett a probléma!!! Remélem értheto amit irtam. a válaszokat elore is koszonom...

a motorkodom: x14xe

ui: gondolkoztam a légtömegmérőn, hogy hátha az de az a baj azt meg nem tudom hogy néz ki és hogy hol találom a kocsibaé és hogy mi kell hozzá ha az a probléma egyáltalán

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tegnap történt, hogy menet közben indexeltem és egyszer csak furcsán kezdett villogni a műszerfalon a zöld kis nyíl azután pedig már nem is villogott. Megálltam a géppel, kiszálltam és lám az index villogott, de belül nem mindig. Aztán próbáltam nyomkodni a km órát és annak hatására változott a villogás! Hol csinálta hol nem.

Mi lehet a gond vele?

Érintkezési hibás lenne a km óra?

Eddig semmi baj nem volt. Kialakulhat csak így érintkezési hiba?

Nekem spirálos a km órám. Már régóta ki szeretném cserélni elektromosra, mert néha meg-meg szorul, meg mindig gond van vele.

Ki lehet valahogy cserélni ELEKTROMOSRA?

Köszönöm szépen.

G.

Hali!!!

A váltóba kell szerezni egy jeladót amit a spirál helyére kell berakni. Behúzol egy-két vezetéket, csinálsz valami csatit az új óra hátuljára és már kész is.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.