Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák/kérdések


tourist

Recommended Posts

Mielőtt esztelenül nekiállok vásárolgatni, azelőtt mit nézzek (nézessek) meg?

Van egy lehetőség még, hogy kiáztatod féktisztítóval, meg ilyen nyalánkságokkal, de néhány 1000km múlva újra elő fog jönni ez a hibakód.Magyarul akkor hasal meg végérvényesen az AGR.Ha van kedved vele mókolni, akkor csináld, de a cserét majd íccse/úccse úszod meg...............

Link to comment
Megosztás:

Van egy lehetőség még, hogy kiáztatod féktisztítóval, meg ilyen nyalánkságokkal, de néhány 1000km múlva újra elő fog jönni ez a hibakód.Magyarul akkor hasal meg végérvényesen az AGR.Ha van kedved vele mókolni, akkor csináld, de a cserét majd íccse/úccse úszod meg...............

Kész. A hiba megszűnt és gyűjtöm a pénzt az újra. Most már tudom a trükkjét, hogy miként kell ki-beszerelni, szal nem félek a cseréjétől. :lol:

Mindenkinek köszönöm a segítséget!

Link to comment
Megosztás:

  • 4 months later...
Sziasztok!

Ismét bajom volna. Péntek du óta világít a motorkontroll lámpa. :rolleyes: A hibakód: 1405. A fogyasztásom nem nőtt meg, az autó jól húz, jól megy, viszont alacsony fordulaton rángat és szinte semmi alapjárat nincs.

Az Autofit szerint ez lambdaszonda, de egy Opeles ismerősömnél ugyanez a jelenség alapjárati moci volt.

Tanácsokat szeretnék kérni tőletek a holnapi hibakereséshez.

Előre is köszönöm!

UI: A C16NZ alapjárati mocija jó az X14XE-hez?

Bár a probléma egyelőre megoldódott, de azért elmondom az én esetemet. Hátha még hasznos lehet.

Szóval, ahogy már közreadtam nekem C14NZ motorom van. Már a kocsiban. Nekem is égett a kontrol lámpám. Az alapjárati herkentyüt jelezte hibásnak. Kicseréltem. Újra. A lámpa tovább égett. Ismét az alapjáratit jelezte hibásnak. Gondoltam egyet és vissza tettem az úgy egy-másféléve lecserélt (gyárira) szondámat. Azóta hibátlanul megy, a fogyasztása is csökkent.

Ez van!

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
Sziasztok! Meg tudná mondani valaki hogy a tigrában hogy kell a középsö panelben izzót cserélni?

Nézz szét itt, mert a Corsa B és a Tigra A műszerfala ugyanaz. A SzaboT és a középkonzol és a SzaboT és a BC cikkekben találsz leírást/képet a bontásról.

Viszont Johnny-nak igaza van: Durván szét kell borítani 2db rizsszem izzó miatt...

Link to comment
Megosztás:

Volna egy kis problémám a drágámmal. Tegnapig sem alapjáraton, sem motorfékkor nem volt gond, hanem csak amikor egy pici gázt adtam, akkor kezdett el rángatni az autó. Azért írom, hogy tegnapig, mert tegnap, amikor nyitottam ki a kaput, hogy beálljak, akkor vettem észre, hogy alapjáratkor is csinált egy-két fordulatszám leesést.

Tudom, hogy ezt látni kellene, de van valami, amit én is meg tudok nézni itthon esetleg ki tudok pucolni? Ja, motorkód X14XE.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
sziasztok!egy olyan problémám volna, egy 1.2 bcorsával,hogy ha nagy tempónál hirtelen kell fékeznem akkor kigyulad a sárga motor jel melyben egy kis feszültség jel van.Ez mitől lehet?Fontos volna...Elöre is köszi

Villogtasd ki a (vagy olvastasd ki) a hibakódot amit ilyenkor eltárol, az valószínűleg megmondja hogy mi a hiba. A "sárga motor jel a kis feszültség jellel" egyébként a check engine avagy motorkontroll lámpa, és olyankor gyullad ki, ha a motorvezérlő komputer hibát tárolt.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Üdv!

93-as A corsám van és az lenne a kérdésem hogy miért van az hogy ha egy kicsit megkergetem, akkor kigyullad az EC lámpa, aztán a következő elindulásnál rángat egyet az autó és kialszik a lámpa?

Ha kigyullad a Check Engine lámpa akkor hibakódot is tárol el a computer, azt meg ki lehet olvasni és mindjárt kiderül hogy mi a baja.

Link to comment
Megosztás:

És honnan lehet ilyen tech műszert szermányolni és mennyiért?

Hát én úgy tudom, hogy elég húzós ára van egy TECH műszernek... azt viszont nem tudom, hogy be lehet-e szerezni ilyen műszert valahonnan... Esetleg 1 opel szervizben, megnézetni a hibakódot. Ott biztos van TECH... :)

Link to comment
Megosztás:

Hát én úgy tudom, hogy elég húzós ára van egy TECH műszernek... azt viszont nem tudom, hogy be lehet-e szerezni ilyen műszert valahonnan... Esetleg 1 opel szervizben, megnézetni a hibakódot. Ott biztos van TECH... :)

Vagy mivel asszem abban a Corsában 10es kiosztású a diagcsati, így össze kell dugni a jobb oldali felső kettő kivezetést, aztán ráadni a gyújtást, és írni, hogy mit, vagyis mennyit villog.Elvileg úgy kezdi majd, hogy 1-2 1-2 1-2, aztán jön a hibakód, és újra 1-2stb....

Aztán van itt a honalpon is egy Így csináld......dolog, és ott asszem ki lehet keresni a hibakód mikéntjét, vagy ha nem, akkor csak írd be ide, hogy mit villogtál ki, aztán megaszondjuk! B)

Remélem érthető voltam! :)

Link to comment
Megosztás:

Vagy mivel asszem abban a Corsában 10es kiosztású a diagcsati, így össze kell dugni a jobb oldali felső kettő kivezetést, aztán ráadni a gyújtást, és írni, hogy mit, vagyis mennyit villog.Elvileg úgy kezdi majd, hogy 1-2 1-2 1-2, aztán jön a hibakód, és újra 1-2stb....

Aztán van itt a honalpon is egy Így csináld......dolog, és ott asszem ki lehet keresni a hibakód mikéntjét, vagy ha nem, akkor csak írd be ide, hogy mit villogtál ki, aztán megaszondjuk! B)

Remélem érthető voltam! :)

A hibakódok megvannak nekem is hogy mit jelentenek csak azt nem tudom hogy kell kivillogtatni őket :) De akkor majd megpróbálom ezzel a módszerrel, köszi a helpet :omg:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.