Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Benzines motorokkal kapcsolatos kérdések


Qpack

Recommended Posts

Sajna a relék testje az az ECU-ban van.. :icon11:

találtam kapcsrajzot, ezeket mértem végig, a relék bent voltak, gyújtás off / on állapotoknál beírtam a mért feszeket..

http://prohardver.hu/dl/upc/2015-01/15123_relek_bent_gyujt_off.jpg

http://prohardver.hu/dl/upc/2015-01/15123_relek_bent_gyujt_on.jpg

szóval a K15-ös relé adja a tápot a K16-nak, ami indítaná az üzemanyagpumpát, amíg nincs gyújtás az ECU magasan tartja az A9-es lábát, hogy ne indulhasson el a K15-ös relé (befecskendező szelep), mikor megjön a gyújtás, kiad egy alacsony szintet, hogy elindulhasson, ellenben az A3-as lába az ECU-nak, valamitől amikor megjön a gyújtás magasba áll, olyan mintha egy tiltást kapna.. ez mitől lehet?

meglett a hiba!

visszaraktam az akku-t, +az immo részt sikerült tesztelnem, a pótkulcsból kivettem a transpondert, így adtam rá gyújtást, a MIL lámpa folyamatosan villogott, ha a hibátlan kulcsot raktam bele, akkor rövid villogás után abbahagyta ezt, magyarul elfogadta a kulcsot (így az immo-t már ki is zártam.)

nem maradt már hátra, direktbe kötöttem a pumpa reléjét, de így sem hallottam a hangját +persze hiába indítottam, nem indul a kocsi..

kivettem az átkötést, majd szétkaptam a ü.a.pumpa csatiját és megcseréltem tápjának a polarítását, utána visszaraktam a reléfoglalatba az átkötést, de a pumpa így sem indult el!!

no ekkor egy jó nagyot odacsaptam neki, amitől elindult! ;)

hagytam egy percet járni, majd újra kivettem az átkötést +helyreállítottam a polarítást. relét is visszaraktam eredmény:

pöcc-röff! :icon13: :vállonveregetemmagamatsmile:

köszi mindenkinek a segítséget!

üdv! helkis

ps.:

kérdések:

-érdemes mégis kicserélni a pumpát?

-mitől szorulhatott meg?

ezeknek az alján van egy szűrő, elvileg nem tud nagy koszt felszívni.., +ha vizes a benya, akkor annak meg a tank alján kell lennie, mivel amint pirosba megy a visszajelző általában tankolok is, így nem hiszem hogy bármikor is vizet szívhatna.. továbbá mindig shell-nél tankolok, +garázsban van tartva a kocsi, tehát a +15fokból indulva kb 30percet volt kint a szabadban ahol -2fok volt..

-szóval hogy történhetett ez, ill. hogy tudom megelőzni legközelebb?

köszi!

Módosítva : helkis
Link to comment
Megosztás:

meglett a hiba!

visszaraktam az akku-t, +az immo részt sikerült tesztelnem, a pótkulcsból kivettem a transpondert, így adtam rá gyújtást, a MIL lámpa folya......st +helyreállítottam a polarítást. relét is visszaraktam eredmény:

pöcc-röff! :icon13: :vállonveregetemmagamatsmile:

köszi mindenkinek a segítséget!

üdv! helkis

ps.:

kérdések:

-érdemes mégis kicserélni a pumpát?

-mitől szorulhatott m.....

köszi!

Vagy csere újra, vagy a motort kiszeded, szétkapni, kipucolni, wd40 vagy gépzsír és mehet vissza.

Link to comment
Megosztás:

meglett a hiba!

visszaraktam az akku-t, +az immo részt sikerült tesztelnem, a pótkulcsból kivettem a transpondert, így adtam rá gyújtást, a MIL lámpa folyamatosan villogott, ha a hibátlan kulcsot raktam bele, akkor rövid villogás után abbahagyta ezt, magyarul elfogadta a kulcsot (így az immo-t már ki is zártam.)

nem maradt már hátra, direktbe kötöttem a pumpa reléjét, de így sem hallottam a hangját +persze hiába indítottam, nem indul a kocsi..

kivettem az átkötést, majd szétkaptam a ü.a.pumpa csatiját és megcseréltem tápjának a polarítását, utána visszaraktam a reléfoglalatba az átkötést, de a pumpa így sem indult el!!

no ekkor egy jó nagyot odacsaptam neki, amitől elindult! ;)

hagytam egy percet járni, majd újra kivettem az átkötést +helyreállítottam a polarítást. relét is visszaraktam eredmény:

pöcc-röff! :icon13: :vállonveregetemmagamatsmile:

köszi mindenkinek a segítséget!

üdv! helkis

ps.:

kérdések:

-érdemes mégis kicserélni a pumpát?

-mitől szorulhatott meg?

ezeknek az alján van egy szűrő, elvileg nem tud nagy koszt felszívni.., +ha vizes a benya, akkor annak meg a tank alján kell lennie, mivel amint pirosba megy a visszajelző általában tankolok is, így nem hiszem hogy bármikor is vizet szívhatna.. továbbá mindig shell-nél tankolok, +garázsban van tartva a kocsi, tehát a +15fokból indulva kb 30percet volt kint a szabadban ahol -2fok volt..

-szóval hogy történhetett ez, ill. hogy tudom megelőzni legközelebb?

köszi!

Van egy talpszűrő.

Éppenséggel az el lehet dugulva...

Én cserélném a helyedben a szivattyút...

Link to comment
Megosztás:

Vedd le az akksit, várj 15 percet, és próbálkozz újra.

Akksi, generátor milyen állapotban van? Töltés van rendesen?

A P1231 az valami üa. szivattyú másodlagos áramkör hiba.

Nem k#rtak el valamit beszereléskor?

Nézzetek élő adatokat, de egy olyan szerelővel, aki tudja hogy mit nézzen a képernyőn...

Az AC-hoz hogy jutottatok el korábban a MAP szenzor hibától?

Üa. rendszer nyomás lett mérve?

Külföldi fórumokon olyasmit is találtam így hirtelen, hogy a P1231 üa. szivattyú relé hibára is utalhat...

Nah meglett a hiba, az új AC pumpa nem mindig indult, valószínűleg felvett valami koszt, ezért volt, hogy a fogaskerekek közé pont beragadva nem tudta szívni az üzemanyagot. Egyébként ezt az AC pumpa tank közötti csövet mindenki nézze meg, nekem most úgy megy az autó, hogy el sem hiszem, szóval valószínűleg már rég elkezdte enni a csövet az idő vasfoga. Gondolkodtam, hogy eladom, de a szerelőm azt mondta, hogy eszembe se jusson, mert annyira jó a motorja az autónak, hogy Astra-ban ilyet még nem látott (nyilván ennyi időset, ugye '98-as).

Köszi a sok segítséget!

helkis-nek:

mindenképp cseréld a pumpát, mert másodjára engem is az borított ki...

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Nah meglett a hiba, az új AC pumpa nem mindig indult, valószínűleg felvett valami koszt, ezért volt, hogy a fogaskerekek közé pont beragadva nem tudta szívni az üzemanyagot. Egyébként ezt az AC pumpa tank közötti csövet mindenki nézze meg, nekem most úgy megy az autó, hogy el sem hiszem, szóval valószínűleg már rég elkezdte enni a csövet az idő vasfoga. Gondolkodtam, hogy eladom, de a szerelőm azt mondta, hogy eszembe se jusson, mert annyira jó a motorja az autónak, hogy Astra-ban ilyet még nem látott (nyilván ennyi időset, ugye '98-as).

Köszi a sok segítséget!

helkis-nek:

mindenképp cseréld a pumpát, mert másodjára engem is az borított ki...

Milyen szivattyú ment bele?

Nekem is nemrég lett cserélve (Delphi-re).

Nekem nem mondta a szerelő, hogy sz*r a cső.

Én is ott voltam amikor cserélte, nem láttam rajta semmi különöset.

Látszott rajta kívülről hogy valami gond van vele?

Link to comment
Megosztás:

Milyen szivattyú ment bele?

Nekem is nemrég lett cserélve (Delphi-re).

Nekem nem mondta a szerelő, hogy sz*r a cső.

Én is ott voltam amikor cserélte, nem láttam rajta semmi különöset.

Látszott rajta kívülről hogy valami gond van vele?

Szia,

gyári szivattyú ment bele, de bontott volt (egy 20.000-et futott autóból lett kivéve), viszont visszakerült az eredeti, mert ugye a bontott bizonytalanul működik. A benzincső nagyon becsapós, mert van rajta egy fém háló, ami miatt nem látszódtak az enyémen sem a törések, apró lyukak, így érdemes ezt a hálót levenni és végignézegetni a csövet (mert az enyémről is így derült ki, hogy kuka). Csőből is gyári került bele, Cromax-nál 3800,- Forint volt.

Üdv,

Balukapitány

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Szia,

gyári szivattyú ment bele, de bontott volt (egy 20.000-et futott autóból lett kivéve), viszont visszakerült az eredeti, mert ugye a bontott bizonytalanul működik. A benzincső nagyon becsapós, mert van rajta egy fém háló, ami miatt nem látszódtak az enyémen sem a törések, apró lyukak, így érdemes ezt a hálót levenni és végignézegetni a csövet (mert az enyémről is így derült ki, hogy kuka). Csőből is gyári került bele, Cromax-nál 3800,- Forint volt.

Üdv,

Balukapitány

Üa. rendszer nyomást mértetek?

Link to comment
Megosztás:

jó csővel 3,6, rossz csővel a maximum volt 2,6 (amikor még 70%-osan jó volt), mikor teljesen befosott, akkor 1 bar (nem vagyok biztos benne, hogy bar volt a mértékegység, de remélem nem írok teljes baromságot).

üdv,

balu

Jól írod, úgy tudom a gyári érték is 6 bar.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok.Gyertya csere előtt állok de nem tudom hogy milyet vegyek.Egy pólusú,két pólusú,NGK,GM, BOSCH?Ki milyet használ?Autóm 2006-os Z16XEP. Köszönöm a válaszokat.

Attól függ, hogy mi az alvázszámod 10. karaktere:

https://cromax.hu/40000000-elektromos-rendszer/40600000-gyujtasrendszer/40600190-gyujtogyertya/141188-gyujtogyertya-opel-fqr8leu2-egypolusu

https://cromax.hu/40000000-elektromos-rendszer/40600000-gyujtasrendszer/40600190-gyujtogyertya/141189-gyujtogyertya-opel-fgr8kql0

Kattints rá, hogy mihez jó és keresd meg a G Astrát, ez alapján válassz.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Astra Coupe, Z22SE motorról van szó, most cseréltünk motort (az előző gyűrűzés és szimmeringezés után is 400km alatt befalt 1L olajat) egy bontottra és úgy kaptuk vissza a szerelőtől, hogy visít. A fordulatszám emelkedésével párhuzamban emelkedik a visítás magassága is, hidegen-melegen egyformán, kinyomott kuplunggal üresben/sebességben is és mintha a jobb oldalról jönne a visítás. Vízpumpa cserélve lett a motorcserével együtt. A láncokra azt mondta a szerelő, hogy szerinte jók, nem kell cserélni őket. De őszintén szólva nem bízom 100%-ig a véleményében...

Szerintetek mi lehet a gond? Felhívtam egy sokat dícsért szerelőt, aki telefonban kapásból 250e-es gyári alkatrészárral vette el a kedvemet az élettől és a vízpumpát és a vezérlést említette, 2db láncot kell cserélni, vagy valami ilyesmi (nem vagyok hozzáértő)... A mostani motorban - elvileg - kb. 80e km van és egy Zafirából származik.

Előre is hálásan köszönöm a hozzászólásokat, tippket!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Astra Coupe, Z22SE motorról van szó, most cseréltünk motort (az előző gyűrűzés és szimmeringezés után is 400km alatt befalt 1L olajat) egy bontottra és úgy kaptuk vissza a szerelőtől, hogy visít. A fordulatszám emelkedésével párhuzamban emelkedik a visítás magassága is, hidegen-melegen egyformán, kinyomott kuplunggal üresben/sebességben is és mintha a jobb oldalról jönne a visítás. Vízpumpa cserélve lett a motorcserével együtt. A láncokra azt mondta a szerelő, hogy szerinte jók, nem kell cserélni őket. De őszintén szólva nem bízom 100%-ig a véleményében...

Szerintetek mi lehet a gond? Felhívtam egy sokat dícsért szerelőt, aki telefonban kapásból 250e-es gyári alkatrészárral vette el a kedvemet az élettől és a vízpumpát és a vezérlést említette, 2db láncot kell cserélni, vagy valami ilyesmi (nem vagyok hozzáértő)... A mostani motorban - elvileg - kb. 80e km van és egy Zafirából származik.

Előre is hálásan köszönöm a hozzászólásokat, tippket!

Már az ciki, hogy visítósan 'visszaadja'...

Szerintem már a gyűrűzés, szimeringezés eredménytelensége után (már ha azt ő követte el) el kellett volna hajtani...

Szerintem mindenképp keress másik szerelőt...

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

notoriusbg, on 05 Mar 2015 - 8:21 PM, said:

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Astra Coupe, Z22SE motorról van szó, most cseréltünk motort (az előző gyűrűzés és szimmeringezés után is 400km alatt befalt 1L olajat) egy bontottra és úgy kaptuk vissza a szerelőtől, hogy visít. A fordulatszám emelkedésével párhuzamban emelkedik a visítás magassága is, hidegen-melegen egyformán, kinyomott kuplunggal üresben/sebességben is és mintha a jobb oldalról jönne a visítás. Vízpumpa cserélve lett a motorcserével együtt. A láncokra azt mondta a szerelő, hogy szerinte jók, nem kell cserélni őket. De őszintén szólva nem bízom 100%-ig a véleményében...

Szerintetek mi lehet a gond? Felhívtam egy sokat dícsért szerelőt, aki telefonban kapásból 250e-es gyári alkatrészárral vette el a kedvemet az élettől és a vízpumpát és a vezérlést említette, 2db láncot kell cserélni, vagy valami ilyesmi (nem vagyok hozzáértő)... A mostani motorban - elvileg - kb. 80e km van és egy Zafirából származik.

Előre is hálásan köszönöm a hozzászólásokat, tippket!

80-ezernél aligha kell láncot cserélni, persze ha valós. A vezérlés nem visít, viszont hidegen eléggé tud kerregni a lánc. Sajnos a csere valóban drága, én nem gyári alkatrészeket néztem, úgyis lenne vagy 140-150 ezer. Nagyjából 200 ezer km.-nél aktuális a cseréje. Hogy mi visíthat? Generátor? Ékszíj feszítő? Amit lehet, le kell kötni róla, úgy elindítani.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Már az ciki, hogy visítósan 'visszaadja'...

Szerintem már a gyűrűzés, szimeringezés eredménytelensége után (már ha azt ő követte el) el kellett volna hajtani...

Szerintem mindenképp keress másik szerelőt...

Hát igen, én is így gondolom, mostanra megérett cserére...köszi a megerősítést! :icon1: Azt mondta, nem tudja, mitől lehet ez a hang, ő megnézett mindent... :omg:

Tudsz esetleg ajánlani Pesten valakit, aki hozzáértő (esetleg kimondottan Opelekkel foglalkozik) és normális árakon dolgozik?

Link to comment
Megosztás:

80-ezernél aligha kell láncot cserélni, persze ha valós. A vezérlés nem visít, viszont hidegen eléggé tud kerregni a lánc. Sajnos a csere valóban drága, én nem gyári alkatrészeket néztem, úgyis lenne vagy 140-150 ezer. Nagyjából 200 ezer km.-nél aktuális a cseréje. Hogy mi visíthat? Generátor? Ékszíj feszítő? Amit lehet, le kell kötni róla, úgy elindítani.

Köszi, ez nagyon hasznos infó, hogy a vezérlés nem adhatja ezt a hangot! :icon1: Ettől most egy kicsit megnyugodtam, én is úgy tudtam, a vezérlésnek nem kéne, hogy baja legyen (egyelőre még tartja magát a feltételezés, hogy valós a futásteljesítmény)... És köszi szépen a tippeket is, amint találok egy épkézláb szerelőt, ezen a vonalon fogom elindítani!

Link to comment
Megosztás:

Én egyébként azt gondolom, hogy az előző motornál is meg kellett volna szűnni az olajfogyásnak a gyűrűk illetve szelepszárszimeringek (szakszerű) cseréje esetén.

Több verzió lehetséges:

  • nem volt szakszerű a csere, javítás
  • nem az volt az olajfogyás oka...

Mindkettő a szerelő (alkatrészcserélő) alapvető hibája...

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Köszi, ez nagyon hasznos infó, hogy a vezérlés nem adhatja ezt a hangot! :icon1: Ettől most egy kicsit megnyugodtam, én is úgy tudtam, a vezérlésnek nem kéne, hogy baja legyen (egyelőre még tartja magát a feltételezés, hogy valós a futásteljesítmény)... És köszi szépen a tippeket is, amint találok egy épkézláb szerelőt, ezen a vonalon fogom elindítani!

korrekt szerviz!

nekem cserléték a vezérlést. ott álltam a szerelő mögött, kérdezgettem nézelődtem.

minden nyűggel ide hordom, igaz, én a mellettük lévő panelházban lakom :D

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.