Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyebek


amadeus

Recommended Posts

  • 4 months later...

Tegnap kitakarítottam az autómat (de most jó alaposan), és mit találtam a kesztyütartó csúszásgátló lapja mögé becsúszva: az autó eredeti svájci forgalmijának másolatát, a tulaj jogsijának másolatát, valamint a volt tulaj nemzetközi jogsiját (ez utóbbi eredeti).

Nem valami megnyugtató, hogy az eredeti tulaj valami jugoszláv származású terroristaképü mohamedán volt, viszont legalább megtudtam a kocsim svájci rendszámát (ZH 544659), meg benne van a tulaj címe is, söt még az is, hogy melyik biztosítónál volt biztosítva. Érdekes módon viszont a külföldi forgalmiban nem szerepel a motorszám. Valaki tudja miért? Én mongyuk hallottam már olyat is, hogy idehaza is megszünik a motorszám intézménye, lehet hogy van ennek valami alapja?

Link to comment
Megosztás:

Akkor ott ér csereberélni a motorokat össze-vissza, és nincs vele semmiféle adminisztrációs probléma? Mennyország...

Ez Magyarországon is így van, de csak a mostanában forgalomba helyezettekre igaz. Viszont ha a motorkód utáni rész "olvashatatlan", és nem állapítható meg szándékos rongálás, akkor eredetvizsga esetén a tiédből is kihúzzák a motorszámot, csak a motorkód marad...

Link to comment
Megosztás:

Akkor ott ér csereberélni a motorokat össze-vissza, és nincs vele semmiféle adminisztrációs probléma? Mennyország...

Az angolok bejegyzik a motorszámot, de nem nézik a műszaki vizsgán. Rá van bízva a tulajra. Az átírás pedig úgy néz ki, hogy a forgalmi kitölthető részén bármilyen változás kézzel beírható, majd postán elküldhető. Ők pedig visszaküldik a vadi új forgalmit (ingyen, kiv ha elvesztés miatt kell új). Ez a változás lehet tulaj, motorszám szín stb változás. Nagyon emberbarát, itt egyelőre csak álom...

Link to comment
Megosztás:

Németo. ban azért nem szerepel a motorszám a forgalmiban mert az adatbázisukból rendszám alapján akár igazoltatásnál is elő tudják hívni az autó adatait a bejelentett módosításokkal együtt. Meg van diagnosztikai műszerük is, úgyhogy hamar le lehet bukni...

Link to comment
Megosztás:

Pontosan. És gondolom náluk nem kell köbcentinként 10-20 forintot fizetni egy motorátírásért.

Sőt, nem is a pénz a gond (bár az is horror), hanem hogy kell 3 nap szabi, 3 napi hideg élelem, ingázni többezer forintos üzemanygköltségen különböző irodákba, majd elvinni egy "szakértőhöz", aki néhány óra kávézás után akár alá is mászik, hogy megnézze, nem-e csónakmotort építettél véletlen a bonyolultan szerelhető Trabantodba, ami ráadásul veszélyt is rejthet magában, mert ugye egy motorcsere biztonsági okoból szakmai ellenőrzésre szorul. (Nemúgy, mint egy TK-s autó esetleges ismételt forgalomba helyezése... az nem gond, nem kell vizsgálni semmit rajta még akkor sem, ha 5 darabból varrják össze)

Hú ez már off. Elöntötte az agyamat a kaki. Mehet az anyázós topikba.

Link to comment
Megosztás:

Ha már motorcserénél vagyunk (vállalom az offolás következményeit :) ), nálunk beépíthetsz olyan mocit, amivel nem gyártották az adott típust ? Vagy nem nézik, csak bírd fizetni a reg.adót ?

Szvsz hivatalosan nem. Ha már egy C20XE --> C25XE upgrade-hez is átalakítási engedély kell, egy típusidegen motort szerintem nem fognak engedélyezni. Olyasmi, mint ami a mostani Opel-Tuning magazinban van (kompresszoros Manta A, 4 hengeres Volvo B230 motorblokkal, valamint BMW váltóval) nálunk majdnem kivitelezhetetlen, legalábbis hivatalosan

Link to comment
Megosztás:

Szvsz hivatalosan nem. Ha már egy C20XE --> C25XE upgrade-hez is átalakítási engedély kell, egy típusidegen motort szerintem nem fognak engedélyezni. Olyasmi, mint ami a mostani Opel-Tuning magazinban van (kompresszoros Manta A, 4 hengeres Volvo B230 motorblokkal, valamint BMW váltóval) nálunk majdnem kivitelezhetetlen, legalábbis hivatalosan

Én márkán belül gondoltam a típusidegen dolgot, tehát pl. C20XE helyett egy 3.0 V6 24 beépítése, mert ilyen mocival nem gyártották a Calibrát.

Link to comment
Megosztás:

nyálcsorgatásnak...

a négy új felnim:

25_1_b.JPG

d0_1_b.JPG

RH Porsche Tubo Look, 8x17, 5x130, 4x100-as H&R átalakítóval, Dunlop SP9000 205/40R17-es gumival

ez mind új, az astrán csak a kép erejéig volt

az ára elég vicces volt, egyelőre nem publikálnám, majd ha már nálam lesz

Link to comment
Megosztás:

január végén felrakom (legkésőbb 23-án már nálam lesz, 24-én már azon gurul 8) )

ha még lesz utána tél, akkor max nem megyek vele

kijárok én mindenhova, ahogy időm, kedvem engedi

most pénteken is kint voltam, a szokásos, éjfél utáni időpontban :wink:

az ára tényleg jó volt, bár ez nézőpont kérdése

igazából azért inkább ez és nem 18, mert ez szerintem nagyobb kuriózum, 18ast meg nem találtam igazán olyat, ami tetszett volna

és azért meg nem kell 18, hogy legyen egy nagy kerék a verda alatt, ami csúnya

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.