Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

400as manta épülése


manta

Recommended Posts

Ja! Tőle jön a hasonlat:

Ezzel szerintem úgy van az emberek többsége,mint egy szibériai tigrissel.Szép-szép,de azért otthonra nem kéne.

Jól sikerült darab,a nehézségekért leginkább az általános csóróság,meg a csillagászati üzemanyagárak okolhatóak.......... ;)

;)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 409
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

ő és én biztosan

nemrég még rólam is ezt mondtad... ;) ;)

nem csak a 400as, de rólam is most derült ki, hogy olyan vagyok, mint valami szibériai vagy bengáli vagy milyen tigris: tök jó, de otthonra, állandóra nem kéne :lol:

LIKE :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

de azert :lol::hug:

Link to comment
Megosztás:

nemrég még rólam is ezt mondtad... ;) ;)

LIKE :lol: :lol: :lol: :lol: :D

de azert :lol::hug:

Kezdetben volt J0hnny, a túlkvalifikált.

Látta isten, hogy ez jó.

Majd megállapította, hogy nem jó túlkvalifikált J0hnnynak egyedül úgy, hogy azt hiszi, csak ő a túlkvalifikált.

Intézte hát Isten, hogy állatkertjében - mely Moténak neveztetik - Hajni és J0hnny együtt ismerjék fel, hogy legalább már ketten vannak túlkvalifikálva ezen a bolygón.

És látta Isten, hogy ez jó!

Majd hozá Isten az Első Túlkvalifikált Férfi és Első Túlkvalifikált Nő szent, eszmei és szexmentes kapcsolatába Mocskot.

Túlkvalifikált J0hnny felismeri vala, hogy Mocsok szintén túlkvalifikált, és pecsételi ezt meg cinkos mosollyal arcán a Szent CSBCS-vel. :lol:

Nem nagyon akaram leírni a Titkos Genesis első könyvét telibe - de most így már megnyugodtál? :lol:

Tudod az a baj, hogy az emberek azt hiszik, hogy véletlenül történnek a dolgok. De a dolgok sosem véletlenül történnek :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Kezdetben volt J0hnny, a túlkvalifikált.

Látta isten, hogy ez jó.

Majd megállapította, hogy nem jó túlkvalifikált J0hnnynak egyedül úgy, hogy azt hiszi, csak ő a túlkvalifikált.

Intézte hát Isten, hogy állatkertjében - mely Moténak neveztetik - Hajni és J0hnny együtt ismerjék fel, hogy legalább már ketten vannak túlkvalifikálva ezen a bolygón.

És látta Isten, hogy ez jó!

Majd hozá Isten az Első Túlkvalifikált Férfi és Első Túlkvalifikált Nő szent, eszmei és szexmentes kapcsolatába Mocskot.

Túlkvalifikált J0hnny felismeri vala, hogy Mocsok szintén túlkvalifikált, és pecsételi ezt meg cinkos mosollyal arcán a Szent CSBCS-vel. :lol:

Nem nagyon akaram leírni a Titkos Genesis első könyvét telibe - de most így már megnyugodtál? :lol:

Tudod az a baj, hogy az emberek azt hiszik, hogy véletlenül történnek a dolgok. De a dolgok sosem véletlenül történnek :lol:

Erre iszunk!!! ;) Te komplett hülye vagy!!! ;) Mondjuk én sem vagyok jobb, egy pálinkafokkal sem! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.