Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Csaba

Recommended Posts

Németországból hozattam. Elméletileg gyári riasztós, de nem csinál semmit, nincs távirányító. Érdekelne milyen lehetőségek vannak, hogy működjön. Esetleg kapcsolási rajz, stb

a gyári riasztó akkor müködik, ha a bal első zárnál bezárod az autót, és a kulcsot továbbforditva retesz állásba teszed. ilyenkor az elakadásjelző kapcsolo alatti led világit.

nincs ezzel más tennivaló.

ütésre, elemlésre, akkufeszültségesésre, belső térvédelem, mindent tud.

jobb mint az utolagosan szerelt riasztó :)

másegyéb?

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

a gyári riasztó akkor müködik, ha a bal első zárnál bezárod az autót, és a kulcsot továbbforditva retesz állásba teszed. ilyenkor az elakadásjelző kapcsolo alatti led világit.

nincs ezzel más tennivaló.

ütésre, elemlésre, akkufeszültségesésre, belső térvédelem, mindent tud.

jobb mint az utolagosan szerelt riasztó :)

másegyéb?

Az honnan derül ki, hogy gyári, vagy nem? Nekem van távirányítóm hozzá, meg az utastérben mozgásérzékelő, de például az elakadásjelző alatt nincs led, hanem a kormány mellett balra lent van. Azért mégiscsak azt tippelem, hogy ez utólag lett beszerelve...

Link to comment
Megosztás:

Az honnan derül ki, hogy gyári, vagy nem? Nekem van távirányítóm hozzá, meg az utastérben mozgásérzékelő, de például az elakadásjelző alatt nincs led, hanem a kormány mellett balra lent van. Azért mégiscsak azt tippelem, hogy ez utólag lett beszerelve...

igen. az egy utolagosan beszerelt riasztó.

a gyári Astra F riasztonak nincs távirányitója.......

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Vagy az annyira fapad, hogy nem ?
hát nem igazán lehet fapad, ha uhuhu ezt írta:

a gyári riasztó akkor müködik, ha a bal első zárnál bezárod az autót, és a kulcsot továbbforditva retesz állásba teszed. ilyenkor az elakadásjelző kapcsolo alatti led világit.

nincs ezzel más tennivaló.

ütésre, elemlésre, akkufeszültségesésre, belső térvédelem, mindent tud.

jobb mint az utolagosan szerelt riasztó

Link to comment
Megosztás:

Én is most szeretnék a közeljövőben riasztót berakatni a kocsimba, ezért most dilemmában vagyok,hogy melyiket szeressem.

Ár/érték arány

Sok függ attól, hogy hogyan szerelik be. Főleg élettartamban. Merugye nem mindegy, hogy mennyi vizet, meleget stb kap élete során, meghát láttam már egy-két meglepő installt... A lényeg, hogy a mostani riasztók között nincs óriási minőségi különbség. A gyenge pont inkább a távirányító. Ha mindenképp márkákat akarsz hallani, akkor az egyik legjobb a GT, csak nem eccerű pénzekért mérik, kb feléért (30e körül) Clipper már van beszerelve is, de csak jót tudok mondani a magyar Eurocarról is. Ezeken kívül sok más, nagyon jófajta típus is van, nézz körül kicsit, aztán, ha találtál vmit, írd meg, hátha jól le tudom húzni! :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Sok függ attól, hogy hogyan szerelik be. Főleg élettartamban. Merugye nem mindegy, hogy mennyi vizet, meleget stb kap élete során, meghát láttam már egy-két meglepő installt... A lényeg, hogy a mostani riasztók között nincs óriási minőségi különbség. A gyenge pont inkább a távirányító. Ha mindenképp márkákat akarsz hallani, akkor az egyik legjobb a GT, csak nem eccerű pénzekért mérik, kb feléért (30e körül) Clipper már van beszerelve is, de csak jót tudok mondani a magyar Eurocarról is. Ezeken kívül sok más, nagyon jófajta típus is van, nézz körül kicsit, aztán, ha találtál vmit, írd meg, hátha jól le tudom húzni! :twisted:

Csak nem belegázoltam a lelkivilágodba :?:

Ne légy ilyen morc :) :) :)

A fapad kifejezés bánt, ugye?

Ne haragudj, de ezt általánosságban mondtam és nem bántásként.

Természetesen ha találok valamit, ami egyébként is jól lehurrogható, rögtön megírom.

...de most ez a magyar Eurocar berakta a bogarat a fülembe,alapcsomagban mit tud?

...mit lehet hozzárendelni opcióként :?:

Hol lehet ilyet kapni :?: Hol szerelik be?

Címeket, esetleg webet tudsz adni?

Link to comment
Megosztás:

Csak nem belegázoltam a lelkivilágodba :?:

Ne légy ilyen morc :) :) :)

A fapad kifejezés bánt, ugye?

Nem, félreértettél! Úgy gondoltam, hogyha majd írsz vmi konkrét riogatótípust, én majd jól megmondom, mi vele kapcsolatban a rossz tapasztalat - ha van ilyen! Majd mindjárt nézek mindenféle címeket, ahol riogatókat forgalmaznak!

Link to comment
Megosztás:

Húú rengeteg van...

Na nézd meg ezeket:

:arrow: [url=http://www.eurocar.hu]Eurocar

:arrow: [url=http://www.laserline.hu]Laserline

Valaki kitörölte a kedvencekből az összes riasztós címemet, baxameg!

Fejből csak ennyi jut most eszembe, de nézd még meg [url=http://www.riaszto.lap.hu] ezt!

Biztos találsz rajta vmi érdekeset!

Óhh...

köszönöm szépen a címeket, rögtön neki is ugrok és átnézem.

Az eurocar oldalt még akkor megnéztem, amikor írtad,hogy az is egy jó döntés lehet.

Sajnálatomra viszont nem találtam árakat az oldalon és ugye az sem mindegy. :)

Link to comment
Megosztás:

Óhh...

köszönöm szépen a címeket, rögtön neki is ugrok és átnézem.

Az eurocar oldalt még akkor megnéztem, amikor írtad,hogy az is egy jó döntés lehet.

Sajnálatomra viszont nem találtam árakat az oldalon és ugye az sem mindegy. :)

Igen, azt már én is megfigyeltem, hogy nem nagyon szeretnek árakat írni, de lehet, hogy ez a félreértések elkerülésére van. Viszont már láttam vhol olyat is, hogy tök jó árak voltak beírkálva, csak az az apróság maradt ki, hogy ÁFA nélkül értendőek, valamint csak akkor annyi, ha ott szerelteted be. Ha elviszed, már több, ha ott szerelik akkor még rászámolják a beépítést. Ez is egyfajta üzletpolitika...

Link to comment
Megosztás:

Igen, azt már én is megfigyeltem, hogy nem nagyon szeretnek árakat írni, de lehet, hogy ez a félreértések elkerülésére van. Viszont már láttam vhol olyat is, hogy tök jó árak voltak beírkálva, csak az az apróság maradt ki, hogy ÁFA nélkül értendőek, valamint csak akkor annyi, ha ott szerelteted be. Ha elviszed, már több, ha ott szerelik akkor még rászámolják a beépítést. Ez is egyfajta üzletpolitika...

Ez egy gusztustalan üzletpolitika.

Hála istennek sok riasztós van és sok olyan service aki baráti áron szerel be riasztót/kiegészítőket.

Eurocar-os árakat tudsz :?:

Hozzávetőlegesre gondoltam, mint pl. adott típus milyen áron van beszerelve, ha végeznek olyat, illetve anélkül.

Link to comment
Megosztás:

Eurocar-os árakat tudsz :?:

Hozzávetőlegesre gondoltam, mint pl. adott típus milyen áron van beszerelve, ha végeznek olyat, illetve anélkül.

Szvsz 30 környékén kezdődik + szerelés, de megpróbálok utánanézni!

Mi a Clippert, ami mindent tud, ami egy átlag autótulajnak kell, 32-ért szoktuk szerelni. Az is kb a EC 25-ös kategóriája.

Link to comment
Megosztás:

Fekosz!

Mar regebben valahol beszeltunk ilyesmirol es ott is megemlitettem az embert aki nekem a riasztomat javitotta.

O foglalkozik uj riasztok beepitesevel javitasaval stb.

Velem nagyon korrekt volt, most is ajanlom hogy esetleg erdeklodj nala.

Ugy hivjak hogy Miklos Sandor, van neki weboldala www.miklossanyi.hu, ott sok minden van arak is pl.

De lehet neki emailt is irni hogy mit szeretnel stb es mi az ajanlata.

Ennyit meger szerintem...

Link to comment
Megosztás:

Fekosz!

Mar regebben valahol beszeltunk ilyesmirol es ott is megemlitettem az embert aki nekem a riasztomat javitotta.

O foglalkozik uj riasztok beepitesevel javitasaval stb.

Velem nagyon korrekt volt, most is ajanlom hogy esetleg erdeklodj nala.

Ugy hivjak hogy Miklos Sandor, van neki weboldala www.miklossanyi.hu, ott sok minden van arak is pl.

De lehet neki emailt is irni hogy mit szeretnel stb es mi az ajanlata.

Ennyit meger szerintem...

Igazad van, mindenképp ránézek, mert egyre közelebb a nap,mikor rászánom magam és lehetőségem is engedi.

Link to comment
Megosztás:

Igazad van, mindenképp ránézek, mert egyre közelebb a nap,mikor rászánom magam és lehetőségem is engedi.

Menéztem az oldalt, nagyon jó dolgok vannak, de úgygondolom kicsit drágák nem?

Természetesen az mindenképp mellette beszél, hogy örök garancia van a termékekre.

A GSM modul TMG+ tetszik a legjobban :)

Már előre látom, hogy ez a riasztós motyi nem lesz egy olcsó mulatság :oops:

Link to comment
Megosztás:

Szvsz 30 környékén kezdődik + szerelés, de megpróbálok utánanézni!

Mi a Clippert, ami mindent tud, ami egy átlag autótulajnak kell, 32-ért szoktuk szerelni. Az is kb a EC 25-ös kategóriája.

Help, hol találok részletes leírást az EC 25-ről?

...a SZvsz-ről tudsz leírást feltenni? Esetleg mailben küldeni?

Az eurocar oldalon csak annyi van, hogy ec 25, 25j, 25p, stb...

leírás kapcsolóra nem reagál :)

HELP :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.