Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Eladó 1.9, ami tulképp 2.2 weber


NeedForSpeed

Recommended Posts

A mantázás kicsit olyan, mint egy álom... amíg benne vagy, nem érzed a ráköltött pénz súlyát, a szépet látod benne. Aztán, amikor felébredsz, rádöbbensz, hogy ennyiből már mást is vehettél volna. Kicsit sajnálod az ébredést, kicsit álmodnál tovább, de a valóság akkor már körbe vesz, tovább lépsz, és csak egy szép emlék marad

Ez egy hülye fanatikus szerelem :roll: nekünk ezt dobta a gép. Ez van.

Szívemből szóltál

teljesen el is érzékenyültem. :) :D :D

(ezér' nem is nagyon nézegettem a manta topicot :oops: )

azér senem jó eladni a gépedet, mer az nagyon rossz lenne, ha megvenné valami suttyó, és egy pár hónap után össze-vissznya törve meg amortizálva látnád viszont :roll:

én pont így jártam :D

FBalázs a megmondhatója, a régi fórumon vót is nagy bánat :P

Link to comment
Megosztás:

  • 4 months later...
  • Hozzászólások 71
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok Need for Speed és Manta!

Gyönyörű autót faragtál Te is Need.. mint Manta! Azt hiszem büszkén kihúzhatjátok magatokat!!!!

Ha tudtok akkor segítsetek nekem mert jövőre szeretnék venni egy MANTÁT!!!! Csak abszolút kezdő vagyok e téren!!!! Nem szeretnék csalódást okozni a jövendőbeli Mantámnak, meg magamnak sem! :D :P

Viszont azt szeretném, hogy Velem öregedjen azaz Vénüljön tovább a majd szerencsés kiválasztott! :) :lol: :lol:

Remélem tudtok segíteni! Mert mire oda jutok, hogy az autó a tulajdonomba lesz már valamennyire szeretnék az Ő "nyelvén" beszélni vele!:) értitek!:D

Link to comment
Megosztás:

Manta!!! 8) :) Hát tulajdonképpen, ami a "Gépsárkányt" illeti, hogy Téged idézzelek egy B-és Mantára gondoltam mindenképpen. Lehet 1.9-es de az új 2.0-ás is szerintem jó lenne!!!!

Egyenlöre ettól függ, hogy mennyi lét fogok tudni összekaparni Rá!:)

De ha beleszeretek, akkor mindegy mennyibe kerül! akár 800-900-at is megadnék azért amelyik megdobbantja a szívemet!!!! :D :P :lol:

Szóval valamiféle Sárkány érdekelne!:D

Tudnál olyan embereket mondani nekem, akik szívesen mesélnének Nekem a Mantákról és a tapasztalataikról???

Link to comment
Megosztás:

Szia Bazs!!!

Köszi a bíztatást!!!!

Mert akkor lehet hogy egyre ki fogok látogatni mert jó lenne a kapcsolatot felvenni hasonló érdeklQdésq emberekkel!!!

Mert még a barátnön Astráját is meg kell majd csinálnom ami egy 1.7-es Diesel! Ahhoz sem ártene valami jó tanács olyantól, aki törzsgyökeres Opeles!!!:) és még rímmel is! 8) :)

Ja még egy!!!!! MIÉRT vagy HITETLEN???? Az mit jelent Nálad???

Link to comment
Megosztás:

Öregem ez állati!!!!

Végignéztem a képeket amik ott vannak!!!!!

Szuper jó ez a Verda!!!!!!

Figyelj csak Need!!!! Olvastam hogy neked jön az új verda!!!

Ezt meg eladnád!!!! Fog sincs mikorra kapaok össze 700 pénzt!!!

200 már megvan de a többi az elég tetemes összeg ami még hiányzik úgyhogy ha Neked nagyon sürgős akkor add el ha viszi Valaki!!!

Én megpróbálok gyűjteni szorgalmasan tovább és ha még éppen meglesz akkor mindenképpen számíthatsz rám abban, hogy megveszem a Járgányt!!! De aztán és sohanem adom el senkinek úgyhogy jól gondold meg!!!!!!:) :) 8) Motorhibája van??? Valami ilyesmit is olvastam!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Hát képek alapján a kijelentéseddel teljesen egyet értek!!!!

Gyönyörü "GÉPSÁRKÁNY" !!!!!! :D :P :lol:

De sajnos nekem dec 24-re 700 pénz nem fog elövarázsolódni!!! :)

Ugyhogy egyenlQre csak türelemmel gyüjtögetek és hátha majd akad valami hasonló gépcsoda vagy tényleg olcsón veszek egyet és elkezdek belé életet lehelni!!!! :lol: :lol: De akkor itt minden mantást meg kell ismerjek hogy valami útmutatást kapjak töletek ha erre szánnám a fejemet, hogy roncsból gyönyörüséget faragjak!!!!!! :D :lol:

Egyébként vonz a dolog de csak egy fókszvágenes ismerösöm van, aki ilyen nagy autóépítgetös!!!! :D Szóval ha belekezdek akkor tuti zaklatni foglak TITEKET mantásokat!!! :lol: :P :D Mantácska, ha tudsz eladó olcsó mantát akkor nyugodtan szólj és majd legfeljebb megnézem de attól félek hogy bele is fogok szeretni és meg is veszem egyböl!!!! :) :D :D

Link to comment
Megosztás:

  • 8 months later...

Én két éve vettem az enyémet, költöttem rá feleslegesen egy kisseb vagyont (Kurgyiswerkz) és most kezdhetem újra az egészet előröl, Miután kidühöngtem magam, úgy döntöttem, hogy megpróbálom gatyába rázni a gépsárkányt. Szerintem kárpótolja valamelyest az embert amikor a 30 éves gépet körbecsodálják a vadiúj járgányok tulajai, és ehhez nem kell vele ezerrel menni, mint a tuning suzival. Azontúl meg amikor meg vettem mindig azon gondolkodtam, hogy mit kéne még elintézni, hogy vezethessem kicsit. Aztán idővel rájöttem, hogy autózni csak magáért az autózásért is lehet...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.