Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Eladó 1.9, ami tulképp 2.2 weber


NeedForSpeed

Recommended Posts

Hát igen! Megvettem ezt a csoda járgányt és MINDEN Mantára költeni kell! Erre is!:lol: :lol: :( :D Jó persze elég király a Cuccos azt meg kell hagyni! Van is csodálója bőven , de nem ez a lényeg!!!!! Ha nem kéne rá költeni akkor nem is lenne Manta!!!! 8) ;) Szóval csak szorgalmasan gyűjtögetni és aztán beleölni a Vasba!!!! :D ;) :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 years later...
  • Hozzászólások 71
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Beszéltem vele személyes is a mantatalin, balcsin. Megígérte hogy küld róla képeket, meg hogy fel fogja újítani. Úgylátszik belátta, hogy halott ügy. Illetve nem halott, csak sok munka lecsiszolni a fényezést. Én is ezért adtam el többek között, csak akkor még kinézett valahogy. Nekem a fényező öt évvel ezelőtt 600ért csiszolta volna le fémig és alapozta volna le rendesen. Eredetileg arany színű volt a gép, majd a küngösi (balaton) srác, akitől vettem lefújta kétféle kékkel, meg kaka lakkal. A kék is valami gagyi festék volt, a lakk miatt meg sohasem kötött meg a kék festék. Azóta is dolgozza le magáról a normális , drága dupont gyöngyházt. Azért repedezik mindenhol.

SANYI! Ezt vedd meg, mert szerintem nem rohadt és legalább megy. Csiszolni meg évekig el lehet. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én nagyon gondolkodom rajta, hogy meg kéne venni :lol: tudom, hogy az Attila gyakorlatilag mindent kiszedett a motoron kivül, ami érték (ráadásul aprópénzért vette meg a végén) - de ha igaz, hogy a motor jó (nem tudom, miért hittem eddig, hogy a weber még rajta van), és hogy a kaszni nem rohad nyúlványügyileg - akkor talán mi is elszórakoznánk vele egy pár évet.

Most azzal szórakozik, hogy eladhatóvá tegye (ülés, kis gitt az elejére, mert megtörték stb.). Igazából már ki is alkudtam vele (váltó nem kell, mert 4est akar beletenni, ülés sem kell stb.)... :lol: nem tudom... azért nekem nem jó ezt látni, szóval felébredt bennem az autómegmentési ösztön már megint...

Állítólag a szélesítések hibátlanul állnak, nem mozognak. Ha jól gondolom, akkor tényleg csak csiszolás van rajta, üvegszálmeló és fény... :lol:

Need! Akarod, hogy az enyém legyen az autód ? :D már meg is álmodtam, hogy milyen lesz (és innentől veszélyes a mutatvány, mert az álmodás után általlában nálam a tett jön)

Link to comment
Megosztás:

Sanyikám! :lol: Hát csak úgy... hogy legyen :lol: :lol:

Postd! Ez csak azért érdekes, mert mindig van valaki, aki ezért vagy azért megválna valamitől - ő ennyire tartja. AKi megveszi, azt tudja, hogy mit vesz, mit árulhat ki belőle és mennyiért - és azt is tudja, hogy a maradék mennyiért mehet el reális áron.

Én évekig nepperkedtem kocsikkal, és máshogy nézi az, aki ebből akar megélni. A nagy harcok akkor vannak, ha két nepper akad össze egy kocsin :D

Teljesen egyértelmű, hogy ez már csak talált pénz lesz az eladónak.

Link to comment
Megosztás:

Persze ebben igazad van teljesen ,csak az autód úgy volt egész azokkal a cuccokkal. De komolyan mondom ha tudnám előre,hogy az enyémből is ez lesz tutira nem adnám el. Az az érv meg főleg mellette szól ,hogy jelenleg ez a legmegbízhatóbb gép számomra a másik modernebb mellett is.

Üdv

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
A kasztni nem összegányolt, csak a sok fényezés, amit le kellene csiszolni róla, de mindenki megriad tőle. :lol: :lol:

Azt gondoltuk hogy a megoldás ami felé mi mennénk hogy az összes üvegszálat eltűntetni róla, gyári lökősök fel (a motorháztető még ok), csiszolás és matt.

De nem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szóval mi bátrak voltunk... mondtuk az Attilának, hogy a héten megyünk, megnézzük, telefonon már kialkudtunk, csak egy utolsó személyes csekkolás lett volna.

Ma fel is hívtuk, mire közölte, hogy már nem aktuális, bár az autó még eladó, de nem annyiért, amennyiért mi már megbeszéltük. :lol:

Köszönjük Attila! Tudom, hogy az adott szó már rég nem jelent semmit a mai világban, ahogy a becsületszó és a kézfogás szentsége sem üzletkötéskor, de azért én magam részéről makacsul ragaszkodnék hozzá.

Need! Szerettem volna integetni neked az egykori mantádból egy pár év múlva, amikor már helyrehoztuk, de bármilyen kegyetlenül hangzik: én nem kötök üzletet olyan emberrel, akinek a szava semmit sem ér. Szóval marad a vas ahol van, aztán talán lesz még olyan elvetemült, aki merő tiszteletből hajlandó lenne újraépíteni, és nem csak amortizálni tudja.

Most kicsit felháborodtam ám... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szóval mi bátrak voltunk... mondtuk az Attilának, hogy a héten megyünk, megnézzük, telefonon már kialkudtunk, csak egy utolsó személyes csekkolás lett volna.

Ma fel is hívtuk, mire közölte, hogy már nem aktuális, bár az autó még eladó, de nem annyiért, amennyiért mi már megbeszéltük. :lol:

Köszönjük Attila! Tudom, hogy az adott szó már rég nem jelent semmit a mai világban, ahogy a becsületszó és a kézfogás szentsége sem üzletkötéskor, de azért én magam részéről makacsul ragaszkodnék hozzá.

Need! Szerettem volna integetni neked az egykori mantádból egy pár év múlva, amikor már helyrehoztuk, de bármilyen kegyetlenül hangzik: én nem kötök üzletet olyan emberrel, akinek a szava semmit sem ér. Szóval marad a vas ahol van, aztán talán lesz még olyan elvetemült, aki merő tiszteletből hajlandó lenne újraépíteni, és nem csak amortizálni tudja.

Most kicsit felháborodtam ám... :lol:

teljesen megértelek.magam is jártam már hasonló cipőben,de én ki is fizettem az autót csak nem egyböl hoztam el.

a srác meg közben eladta másnak többért............

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.