Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

omega B szerelési könyv


ZsomegaB

Recommended Posts

  • 6 months later...
Remélem innen letudod tölteni mert mailba nem megy ,mert 171mb de ha nem akkor ha tudsz valami hejet ahova fel lehet tolni akkor szolj.Elküldtem.

Hali a www.data.hu -ra fel lehet tenni és onnan bárki letöltheti! :rolleyes:

Adatfeltöltés a Data.hu-ra:

Oszd meg adataid a Data.hu segítségével INGYEN!!

1. Válaszd ki a feltöltendő fájlt, majd kattints a Feltöltés gombra

2. A kapott letöltőlinket már bátran megoszthatod bárkivel[/size]

Link to comment
Megosztás:

Én meg sajnálatomra nem tudom visszarakni a TIS2000-ret, csak egy régit, azon pedig nincs magyar nyelv. Berakom a lemezt, és üres cd-nek látja, de írni nem enged rá. A vicc, hogy már volt fenn a gépemen, csak újraraktam mindent, és azóta nem megy. Pedig sokszor jól jönne :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Én meg sajnálatomra nem tudom visszarakni a TIS2000-ret, csak egy régit, azon pedig nincs magyar nyelv. Berakom a lemezt, és üres cd-nek látja, de írni nem enged rá. A vicc, hogy már volt fenn a gépemen, csak újraraktam mindent, és azóta nem megy. Pedig sokszor jól jönne :)

hogy jól kezdődjön az új év de Az oldal tiszteletben tartja a szerzői és szomszédos jogokat. Elítéli mindazokat, akik ezeket a jogokat megsértik. A semmilyen formában nem támogatjuk a különféle magyar és idegen nyelvű kiadványok letölthetőségét. Folyamatosan figyeljük és törölni fogjuk honlapunkról az esetleges jogsértésre vonatkozó minden információt.

Egymástól eltudjátok már kérni remélem!? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

letöltenem már sikerült de egyszerüen nem tudom megnyitni! az explorer ikonjával jelzi de mikor rá klikkelek nem akarja megnyitni es beadja h az internet explorer hibát észlel ezért leáll. tud valaki vmi okosat?

BUÉK! Nekem csak 30kb val jön, de már 12 darab meg van, nagyon jol fog ez nekem jönni a héten, átt kell nézek sok mindent az auton.
Link to comment
Megosztás:

letöltenem már sikerült de egyszerüen nem tudom megnyitni! az explorer ikonjával jelzi de mikor rá klikkelek nem akarja megnyitni es beadja h az internet explorer hibát észlel ezért leáll. tud valaki vmi okosat?

:) Mivel ISO fájl Daemon Tools kell hozzá,vagy kiírod lemezre...ja és mégegy dolog, 3GB :rolleyes:

Csak az töltse le,aki tudja értelmezni, és kezelni a programot !

És mégegy dolog,egy köszönömöt szívesen fogadnék minden letöltőtől

Link to comment
Megosztás:

a kérdés megoldodott kösz! a winrar megbirkozott vele. KÖSZÖNÖM! :)

:) Mivel ISO fájl Daemon Tools kell hozzá,vagy kiírod lemezre...ja és mégegy dolog, 3GB :rolleyes:

Csak az töltse le,aki tudja értelmezni, és kezelni a programot !

És mégegy dolog,egy köszönömöt szívesen fogadnék minden letöltőtől

Link to comment
Megosztás:

:) Mivel ISO fájl Daemon Tools kell hozzá,vagy kiírod lemezre...ja és mégegy dolog, 3GB :rolleyes:

Csak az töltse le,aki tudja értelmezni, és kezelni a programot !

És mégegy dolog,egy köszönömöt szívesen fogadnék minden letöltőtől

Még kettőt is.

KÖSZ

KÖSZ :)

Link to comment
Megosztás:

:) Mivel ISO fájl Daemon Tools kell hozzá,vagy kiírod lemezre...ja és mégegy dolog, 3GB :rolleyes:

Csak az töltse le,aki tudja értelmezni, és kezelni a programot !

És mégegy dolog,egy köszönömöt szívesen fogadnék minden letöltőtől

Jo regelt, Köszönyük Köszönyük, örök hála érte, azért még van 16 darabom.

ÜDV

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.