Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

omega B szerelési könyv


ZsomegaB

Recommended Posts

:) Mivel ISO fájl Daemon Tools kell hozzá,vagy kiírod lemezre...ja és mégegy dolog, 3GB :rolleyes:

Csak az töltse le,aki tudja értelmezni, és kezelni a programot !

És mégegy dolog,egy köszönömöt szívesen fogadnék minden letöltőtől

Valaki segít abban hogy milyen nyelveket tud ez? - még mindig itt vagyok leragadva, nem töltöttem még le, de ha olasz vagy német akkor nem is kísérlezek vele. A korongon valami olasz jampi duma van....

Ha magyar vagy angol akkor töltök és meg is köszönöm.

TIS200-em van...németül...számomra értelmezhetetlen....

Link to comment
Megosztás:

Valaki segít abban hogy milyen nyelveket tud ez? - még mindig itt vagyok leragadva, nem töltöttem még le, de ha olasz vagy német akkor nem is kísérlezek vele. A korongon valami olasz jampi duma van....

Ha magyar vagy angol akkor töltök és meg is köszönöm.

TIS200-em van...németül...számomra értelmezhetetlen....

Csak semmi izgalom,magyarul is tud telepítésnél beállítható, de eleve magyarul van feltéve :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

hogy jól kezdődjön az új év de Az oldal tiszteletben tartja a szerzői és szomszédos jogokat. Elítéli mindazokat, akik ezeket a jogokat megsértik. A semmilyen formában nem támogatjuk a különféle magyar és idegen nyelvű kiadványok letölthetőségét. Folyamatosan figyeljük és törölni fogjuk honlapunkról az esetleges jogsértésre vonatkozó minden információt.

Egymástól eltudjátok már kérni remélem!? :rolleyes:

Hello!

!BÚÉK!

Most csak én nem látom, hogy honnan tölti mindenki??!! :)

Link to comment
Megosztás:

Ezekszerint nem jól néztétek vissza mi van helyette írva....

Sajna ez van írva>Az oldal tiszteletben tartja a szerzői és szomszédos jogokat. Elítéli mindazokat, akik ezeket a jogokat megsértik. A semmilyen formában nem támogatjuk a különféle magyar és idegen nyelvű kiadványok letölthetőségét. Folyamatosan figyeljük és törölni fogjuk honlapunkról az esetleges jogsértésre vonatkozó minden információt.

Link to comment
Megosztás:

Ezekszerint nem jól néztétek vissza mi van helyette írva....

Sajna ez van írva>Az oldal tiszteletben tartja a szerzői és szomszédos jogokat. Elítéli mindazokat, akik ezeket a jogokat megsértik. A semmilyen formában nem támogatjuk a különféle magyar és idegen nyelvű kiadványok letölthetőségét. Folyamatosan figyeljük és törölni fogjuk honlapunkról az esetleges jogsértésre vonatkozó minden információt.

Azt hittem viccelsz....

Valaki leszedte aki XI ker környékén mozog?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Én még új vagyok, tudnátok segíteni? kellene egy opel omega b szerelési kézikönyv, 96'os TD-hez. Vki tudja hol lehet letölteni, v vmi segítséged adni?előre is köszi(várom a pm-eket :blush: )

2 oldalt, ha visszaolvasol több lehetőséget is találsz ;) B)

Link to comment
Megosztás:

És honnan írsz? Mert a személyesedben van szó Dújvárosról. Ha valóban onnan, akkor esetleg Xray-el vedd fel a kapcsolatot, mert neki adtam német nyelvű szerelési útmutatót CD-n. Sajnos nekem nincs magyar.

Igen ott lakom, köszi az infót, majd megkeresem Xrayt. (csak sajna német tudásom nem valmi fényes B) )

Link to comment
Megosztás:

ti az avatáromról beszéltek? hát sajna én vaok rajta

Jah, ne vedd magadra, egy korábban ide beregelt leányzóról volt szó, aki bőszen osztotta az

észt, és ezzel kivívta sok ember ellenszenvét B) Kori barátom azt fejtette ki, reméli nem megint

ő van itt más profillal ;)

Link to comment
Megosztás:

hát most tévedtek. még észt se tok osztani, mert még jogsim sincs, csak apumnak kellene egy szerelési könyv, magyarul. csak azért regeltem be

értjük mi, nem kell magyarázkodni B)

remélem nem vetted magadra a dolgot ;)

egyébként meg ha konkrét kérdés van, feltehetitek ide az omega b egyéb csevegés topicba, biztos lesz aki válaszol :blush:

Link to comment
Megosztás:

értjük mi, nem kell magyarázkodni B)

remélem nem vetted magadra a dolgot ;)

egyébként meg ha konkrét kérdés van, feltehetitek ide az omega b egyéb csevegés topicba, biztos lesz aki válaszol :blush:

ok, majd keresek hátha tud vki központi zárral kapcsolatbn vmit

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.