Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

omega B szerelési könyv


ZsomegaB

Recommended Posts

  • 1 month later...

Kösz az önzetlen segítséget.!

most nem azé, de ha google-ba beírod a következőt: 'opel omega b kezelési', kereken a 7. találat egy szerelési kézikönyv (igaz hogy szkennelt, de hát istenem, örüljön az ember ha ilyet talál...)

a következő találat egy kezelési kézikönyv...

Link to comment
Megosztás:

most nem azé, de ha google-ba beírod a következőt: 'opel omega b kezelési', kereken a 7. találat egy szerelési kézikönyv (igaz hogy szkennelt, de hát istenem, örüljön az ember ha ilyet talál...)

a következő találat egy kezelési kézikönyv...

Most nem azért, de az angol nyelvű. Én sajna nem vagyok akkora ász, mint te angolból.

Link to comment
Megosztás:

Most nem azért, de az angol nyelvű. Én sajna nem vagyok akkora ász, mint te angolból.

ezt nem írtad hogy magyar kell...

de ahogy látom Fapad már linkelt is egy találatot...

sosem értettem az ilyet.

kér valaki valamit, az ember segít hogy hogyan kapja meg (ugye, volt valami öreg könyvben, hogy ne halat adj az éhezőnek, hanem tanítsd meg halászni....), erre a reakció, hogy áhh, ez nem is jó.

jah, először is a jó kérdést kell jól feltenni!

(az angol tudásomat meg nem a hangyák hordták össze, hanem olvastam. köztük szakirodalmat, dokumentációkat...)

Link to comment
Megosztás:

ezt nem írtad hogy magyar kell...

de ahogy látom Fapad már linkelt is egy találatot...

sosem értettem az ilyet.

kér valaki valamit, az ember segít hogy hogyan kapja meg (ugye, volt valami öreg könyvben, hogy ne halat adj az éhezőnek, hanem tanítsd meg halászni....), erre a reakció, hogy áhh, ez nem is jó.

jah, először is a jó kérdést kell jól feltenni!

(az angol tudásomat meg nem a hangyák hordták össze, hanem olvastam. köztük szakirodalmat, dokumentációkat...)

Érdekes! És mennyire igaz. Bár ha az angol tudása ilyen gyenge, akkor az autószerelési szakértelme milyen? Ajaj...

Link to comment
Megosztás:

ezt nem írtad hogy magyar kell...

de ahogy látom Fapad már linkelt is egy találatot...

sosem értettem az ilyet.

kér valaki valamit, az ember segít hogy hogyan kapja meg (ugye, volt valami öreg könyvben, hogy ne halat adj az éhezőnek, hanem tanítsd meg halászni....), erre a reakció, hogy áhh, ez nem is jó.

jah, először is a jó kérdést kell jól feltenni!

(az angol tudásomat meg nem a hangyák hordták össze, hanem olvastam. köztük szakirodalmat, dokumentációkat...)

Szakirodalmat én is olvasok, csak éppen német nyelven és építészetet, Én német nyelvű tervezőprogramokkal dolgozom.

Mellesleg, ha kell, tudok átküldeni portugál kézikönyvet, mert azt is találtam. Sőt lengyelt is.......

Link to comment
Megosztás:

Szakirodalmat én is olvasok, csak éppen német nyelven és építészetet, Én német nyelvű tervezőprogramokkal dolgozom.

Mellesleg, ha kell, tudok átküldeni portugál kézikönyvet, mert azt is találtam. Sőt lengyelt is.......

akkor úgy kellett volna keresni, hogy Opel Omega B handbuch (vagy Bedienungsanleitung) ... ;)

elvégre német autó, vagy miaszösz...

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...

Lehet sokaknak nem újdonság amit írok,de a nehézségek ellenére nekem sikerült egy teljesen új H.R. Etzold könyvet beszerezni.Nem egy online könyvárúházban elfekvő példányról beszélek,hanem a SIMÜFO kiadó által postai utánvéttel beszerzett könyvről.Ugyanis megannyi telefonálgatás és e-mail-ezés után sem sikerült könyvesboltokon keresztül hozzájutnom,ezért betámadtam a kiadónál,ahol egy kedves idős hölggyel sikerült beszélnem aki közölte,igen van náluk a keresett példányból és ha kérem postára is adja.Mivel én külföldön élek természetesem magyarországi címre kértem a szállítást.Mindezt 4930+postaköltség áron.

Nem tudom,hogy van-e még nekik,de ha kell érdemes megpróbálni.

Link to comment
Megosztás:

Lehet sokaknak nem ójdonság amit írok,de a nehézségek ellenére nekem sikerült egy teljesen új H.R. Etzold könyvet beszerezni.Nem egy online könyvárúházban elfekvő példányról beszélek,hanem a SIMÜFO kiadó által postai utánvéttel beszerzett könyvről.Ugyanis megannyi telefonálgatás és e-mail-ezés után sem sikerült könyvesboltokon keresztül hozzájutnom,ezért betámadtam a kiadónál,ahol egy kedves idős hölggyel sikerült beszélnem aki közölte,igen van náluk a keresett példányból és ha kérem postára is adja.Mivel én külföldön élek természetesem magyarországi címre kértem a szállítást.Mindezt 4930+postaköltség áron.

Nem tudom,hogy van-e még nekik,de ha kell érdemes megpróbálni.

Köszi az infot. Scanneld be, mert a lapozgatástól hamar széthullik...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.