Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kinek ajánlható ez a típus?


manta

Recommended Posts

Nemtom kié lehet, de Veterán Opel Klubos matrica van az első szélvédőn.

Gyönyörűszép.

Az autó Dedeo Gyuláé aki a Magyar Veterán Opel Klub Elnöke.

:prayer: OPEL

OK, közben kiderült. Miután redline-tól megkaptam a magamét, gyorsan el is látogattam a MVOK honlapjára

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 200
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

nem cike ez... :roll: én egyfolytában kiabáltam, hogy 'nade kié már az a szép A manta???' aztán jól elbeszélgettem a Veteránosok elnökével, visszaültem a helyemre és közöletem: mostmár mindent tudok a veterán biztosításról, de mégis: kié lehet aza zöld A manta? :roll: ........ akkor mondták, hogy azé, akivel beszéletm :oops:

Link to comment
Megosztás:

ja. kiperkálod a regisztrációs adót (kb. 1,5milla) oszt már gurulhatsz is tova :)

Hát azért annyira nem drága. Csak 150-200 ezer HUF, feltéve, hogy elmúlt 30 éves. Mert annál fiatalabb nem hozható be. a www.vam.hu és a www.kff.hu oldalon vhol megvan, már linkeltem is anno a táblázatot. Szóval nosztalgiaautóra nem másfél millió. De a 200 is sok.

Link to comment
Megosztás:

Én hülye nem vettem meg az A Mantát, amit anno 10 évvel ezelőtt kínáltak...

Ha nincs itthon, akkor kintről kell hozni! Ez van... Amúgy szerintem ott reálisabb az ára is meg az állapota is, tehát a 2 kiló belefér. Bár jobb lenne ha nem kéne... talán eccer olyan is lesz.

Link to comment
Megosztás:

:?: :?: :?:

Ne már tőmondatokban.

És aakor jövőre káánaán?

Nemlesz regadó?

Nemlesz súlyadó?

De JAJ! Bilibe lóg a kezem! :shock:

Hát azt nem mondtam, de szerintem annyira eltolt pár dolgot mind a két legnagyobb párt, hogy szoros lesz a verseny. Ez az egyik fele, ami szerint előbb-utóbb eltörlik az egészet. Az emberek lázadnak, és ez az egyik legfájóbb pont amit ez a kormány tett. Használtautó kereskedők lázadnak. Én is lázadok. Marx is meghalt...

Tettestársam finn, és ott is ment ugyanez egy-két évig az ő EU kitörésük után (1995), de az EU leállította az egészet mindenféle szankció kilátásba helyezése mellett. Ezt egy finn mondta, de állítólag a hollandoknál ugyanez volt, tehát itt is valószínű, csak idő kérdése. Az EU-nak meg már így is tele van a hócipője a magyar recesszióval, így is büntetés vár ránk, ha nem fejlődünk gyorsabban. Tehát ha mindezt (és még sok apró dolgot) figyelembe veszel, akkor szerintem nem fog örökké tartani a regadó-age. A választások pedig kitűnően alkalmasak arra, hogy ez meglegyen, mert ha most tennék meg, akkor nem lenne mivel kampányolni.

De sajna semmi sem biztos. A pofánkat meg ennek ellenére járatni kell, ha van lehetőség, mert így is birkák sokszor a magyarok.

Na elég az offból. Bocs...

Link to comment
Megosztás:

Most emelték a súlyadót a duplájára!!!!! :evil:

Egy kicsit nevetséges!!!!!

Az autóinknak meg féltengelytörése és felnicseréje van mert elnézész a kifejezésért de 10 méterenként botlok bele egy .urva kátyúba és úgy kacsázom az úton mint egy részeges hülye!!!! :evil:

Sajnos ez az ami egyáltalán nem vicces szóval erre nagyon ki vagyok akadva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bocsánat a DÜH kitörésemért!!! :smt013

most már lehetek vidám! :) :) :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.