Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kadett D


wizard

Recommended Posts

ha 1.6S akkor valószínűleg karbis és Varajet II karbi van rajta ami nagyon jó ha jól van beállítva...

nekem az ilyen motor az asconában jól fogyasztott...autópálya akár 7liter alatt városban meg 10 alatt...persze ha tolod neki akkor +2 liter:)

nagyon állapotfüggő, de alapvetően az egy nagyon jó motor...

Hmm az tökéletes.... őszintén megmondva sajnos egy opel corsa b 1.6 16v re gondoltam így első nekifutásból , csak sajnos azt nemnaon találni 500.000 alatt.... egy kadett D t már megkapok 100.000 ért is amin olyan hibák vannak amit akár itthon is megtudok csinálni és elég szép autót lehet belőle kihozni.... csak attól félek hogy rárakok egy webert (ha rálehet) mert tudom hogy ne mfogom kibírni hogy ne tuningoljam és megeszi majd a hajamat is :D Ha esetleg tudtok valami ismerősnél olyan D kadett et ami 1.6 os és van forgalmia és természetessen eladó is :D :D akkor szóljatok nekem.

Egy utsó kérdés :D Szerintetek belemegy az 1.6 16v es dohc motor?

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Helló mindenki!

Tudna valaki linkelni szervízkönyvet egy 1980-as 1.2-es D Kadetthoz?

És egy másik kérdés: kell fizetni ahoz hogy veterán autó váljon a kadettunkból két év múlva, mert úgy hallotam hogy ha eléri a 30 évet akkor már lehet, ja és mennyit kérnek majd érte? :D

Előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

És egy másik kérdés: kell fizetni ahoz hogy veterán autó váljon a kadettunkból két év múlva, mert úgy hallotam hogy ha eléri a 30 évet akkor már lehet, ja és mennyit kérnek majd érte? :D

Előre is köszönöm!

ha oldtimer minősítést akarsz akkor az sokba kerül..az autónak kell nagyon szép eredeti állapotban lennie...

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
Az merre van?

Kollégám voolt nyaralni Tapolca körnékén és a panzió szomszédjában ey udvarban is áll egy piros D klasse cabrió.

Lehet,hogy az az?

Le is fotózta.

Határeset.

Aszófő a 71-es úton van Tihany után Keszthely irányába, onnan Tapolca még légvonalban is vagy 30 kilóméter, de nem is gondoltam volna hogy ilyen népszerű a D Kadett Cabrio a megyében...

Link to comment
Megosztás:

Az merre van?

Kollégám voolt nyaralni Tapolca körnékén és a panzió szomszédjában ey udvarban is áll egy piros D klasse cabrió.

Lehet,hogy az az?

Le is fotózta.

sztem az lesz mert ahogy elhagyja Tihanyt, jön Aszófő...lehet h Tapolcára a 71esen ment egy darabig...szerdán láttam elöször, most meg szombat vasárnap is ott állt. kb 3-4 sorban állnak ott autók és ez a jobb első

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.