Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kadett D


wizard

Recommended Posts

Sziasztok!

Egy 83-as Kadett D-m van és szükségem lenne segítségre.

A csaomag tartó kárpitok hiányoznak, minden ami a kalaptartó alatt van. Alsó, oldalsó kárpitra lenne szükségem.

Az autó szinte teljesen gyári állapotban van kivül belül és szeretném ha a csomagtartó is az lenne.

Ha tudtok bontót ill. iűegyéb más megoldást kérlek iűírjatok.

Előre is köszönöm!

Szia, Üdv itt. Nem írtad hogy caravan vagy normál D-d van. Szerintem alulra érdemesebb egy rétegelt lemezt bevágni, amit aztán esetleg le lehet kárpitozni, vagy csak simán lefújni fekete sprayvel. A jó kárpit nagyon ritka. Az oldalsóakat bizti meg tudod szerezni, én eddig mindig kidobtam ha bontottunk D-t, annak nincs értéke.

Ami a keresésedet illeti szerintem itt jobb helyen lenne. Vagy esetleg itt is meg lehet próbálni.

Illetve van egy HembiGeri nevű srác Csepelen, ő bont most egy D-t, itt a száma, esetleg beszélj vele: 20 495 1785

Sok sikert, és igazán mutathatnál képet nekünk a kocsidról :D

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
D Kadettem van 1.3 S és most tudtam meg hogy, nincs benne karter gáz szűrő ( ha így nevezik) hol lehet beszerezni ezt?

...és ne is tegyél bele,mert minek? gyári megoldás visszavezeti a motorba...a kartergázszűrő meg kipöfögi a motortérbe és szívhatod be amit kipöffent magából..nem túl feleelő élmény. :huh:

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
Üdv!

Egy pár hete láttam láttam egy Opel Kadett D biturbót. Kerestem utána a neten de nem találtam róla információkat. Sajnos eléggé el volt hanyagolva és már jó ideje állt. Mit tud egy ilyen autó? És ritkaság?

Olyannyira az hogy tudtommal hivatalosan soha nem is létezett ilyen, ez valami magánkezdemény (átépítés) lehet, abból sem az egyszerű fajta, mert a közelmúltig a Lotus Omega motorján kívül még csak nem is volt biturbó motorja az Opelnak. Viszont érdekesnek tűnik, szóval ha mégegyszer látod akkor beható leírást kérünk róla fotókkal.

Link to comment
Megosztás:

És hpl lehet ilyet venni? És mennyié?

én 140 forintbol csináltam ezt meg..van szerintem értelme,100-200 kilométer után gyüjtött össze sok vizet meg koszos olajat..lehet szettben is rendelni,egy magyar fickó gyártja.

de ha a küldött linken megnézed az autok fülnél a kocsikat,láthatod hogy nem bonyolult összerakni.

a lényege az hogy egy köteg rézdrót köti meg a mocskot a karterböl.és belecsöpög ez a sok szar a tároloedénybe(dunsztosüveg)

tényleg occson kijön,és jo találmány,mert sztem leválasztja azt ami nem igazán kell az égéshez.

itt a link:

http://www.annazsofi.hu/olajlevalaszto/

aztán lehet hogy csak parasztvakitás,de én kiprobáltam,megcsináltam,és meg gyözött az amit láttam.

Link to comment
Megosztás:

Elég gyárinak tűnt az autó, ezért volt feltűnő, az elején a hűtőrács ezüst színű volt és középen egy kis i betű volt belenyomva, teljesen gyárinak tűnt, de úgy egyben is, volt rajta más is de már nem emlékszem pontosan. Sajnos nem hinném hogy járok még arra, de ha csak a környéken is járok csinálok róla képet. Sajnos vadállatok háza előtt áll, és gondolom széthajtották azért porosodik ott már több hónapja, meg ha fényképezek és észreveszik akkor lehet engem is szétvernek mint az autót.

Nagyon kiváncsi vagyok mi fajta ez az autó. Tabon van, nincs ott fórumtag?

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Srácok kellene nekem 1 kicsi segítség!! :lol:

Van 1 diseles kadettem ami eléggé lepukant állapotban van :lol: és kellene nekem hozzá pár alkatrész :lol: pl.: izzítórelé, ablakemelő.

Ha esetleg tudtok vkinek akinek van eladó alkatrésze vagy hasonló írjatok kalman001@citromail.hu

előre is köszi <_<

Link to comment
Megosztás:

  • 5 months later...

Sziasztok!

Van egy D kadettom és digitális műszerfalat akarok

beépiteni. De szükségem lenne hozzá kábelkötegre

és csatlakozokra. és még egy bekötési rajz se ártana

ha van vkinek ilyene.

remélem tud vki ebben segiteni nekem.

elöre is kösszi!

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Elvben igen, sajna az enyémről hiányzott (nagyapám akitől örököltem az autót, levette és kidobta őket, mert rosszul látott bennük. Azt a cifra káromkodást amit akkor mondtam amikor ezt megtudtam... :rolleyes: ), meg voltak rajta fekete színű sárvédőív-szélesítések és küszöbborítás is (vagy mi) az ajtó alsó egyharmadáig (összességében teljesen úgy nézett ki mint egy GTE amennyire tudom, csak épp nem az 1.8-as motorral volt szerelve), úgyhogy kicsit elbizonytalanodtam... meg nem tudom Caravanban volt-e egyáltalán ilyen...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.