Jump to content

Recommended Posts

Albert nagyon jó áron adod a GTE-t...

...kéne :rolleyes:

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Hát gyere el nézd meg és vedd meg :rolleyes:

meg sem nézem ;)

Kevés az ajtaja nem jóóóó....mi lett lefoglalózva?

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
meg sem nézem :rolleyes:

Kevés az ajtaja nem jóóóó....mi lett lefoglalózva?

Nem mutiba készült. Majd ha meglesz. Nem kell nagy dologra gondolni amúgy.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
Nem mutiba készült. Majd ha meglesz. Nem kell nagy dologra gondolni amúgy.

Akkor smart :rolleyes:

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Nincs esetleg valakinek 16SH mocihoz és Vergaser GMF Varajet II karbihoz bármilyen magyarnyelvű leírás? <_<

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Sziasztok!

Sajnos 4. hóban lejár a műszakija D kadettomnak és nem szeretném tartogatni bontani. Bontási igazolásért esetleg ha valakinak még pár Ft-ot is megér megválnék tőle. Debrecenben a bontós Kb 12000Ft-ot ad érte. Szinezett első szélvédő és oldalüvegek (gyári), 5-ös váltó, jó féltengelyek, felújított karburátor 1 éve. Motorikusan nincs vele gond csak a küszöb és az alja gyengélkedik. Ha valaki hasznát venné jobb lenne mint bontóban. Köszönöm.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Üdv!

Irmscher D Kadettem eredeti 15'os alufelniére keresek 2db felni kupakot ,mert valakinek nagyon kellett ,

és "elvitte". Hol milyen siten találhatnék? Google kereső ebben a tekintetben nem dobott semmi használhatót.

Köszönöm ha segít valaki.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Ha mutatnál egy képet arról a felniről akkor okosabbak lennénk... (nekem D Kadetten csak a 14"-os alufelni rémlik)

Amúgy ha gyári a felni (az Irmscher ebből a szempontból annak számít), akkor kell hogy legyen egy cikkszám annak a felnikupaknak a belsején ami alapján ha végképp nincs más lehetőség, márkaszervizben vagy a Csergőben meg lehet rendelni, bár ez nem lesz olcsó...

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Tanácsot szeretnék kérni!

Adott egy 16SH mocival szerelt D Kadett, melyen Varajet II karbi van.

Sajnos szakavatatlan kezek hozzányúltak, elállították.

Két kérdésem lenne:

Van-e valakinek esetleg hozzá leírása a beállításokhoz.

Ki lehetne-e cserélni egy C16NZ cuccaival a komplett keverék képzés részét?

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

ha a Haynesben benne van akkor van

Elvileg Manta Jani is tud, de ha nem lesz kellene egy beállítási manual, csak legalább annyi, melyik csavar mit szabályoz.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Sziasztok

most hétvégén hozatom a kadettomat

1989-es 1.3s mocival van ellátva

de kéne már kapásbol egy komplett légszűrő hozzá...akinek van fölös az légyszives írjon...köszönöm :-D

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

hali! lenne olyan kérdésem 83-as Kadett D 1.6 Dízel beragadt a gáz folyamatosan maximumon pörög a gázpedál alap helyzetben , mi lehet a baj? aki tud kérem segítsen.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Musthave Kadett. Böngészgetés közben bukkantam rá, nagyon kéne, de piszok ritka lehet, kábé esélyem se lenne ilyet találni:

irmschertramp1.jpg

irmschertramp2.jpg

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

A létezéséről tudtam, de sohasem láttam képeket ezen kívül...valószínűleg tényleg nincs...ez az igazi country tourer :)

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Manapság már az 5 ajtós D Kadett is ritkaságszámba megy. Nagyon kevés fut belőle az utakon. Ez a háromajtós kombi kivitel meg alapján nem volt túl gyakori itthon... Idei Blitzen ha jól számoltam, 2 darab D Klasse volt, a bordó egy eredeti GTE, a narancssárga c16sei átépítés, GTE optikával. Rendesen fogynak, pedig ha azt vesszük az első fronthajtású Opel az alsó-középkategóriában. Korszakalkotó...

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Igen, csak ugye a legfiatalabb is 33 éves közülük... egyébként én azt vettem észre hogy Ascona C-ből még kevesebbet látni, pedig azokat egészen '88-ig gyártották...

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Szeretnél hozzászólni? Hozz létre egy fiókot, vagy jelentkezz be.

Regisztrált felhasználónak kell lenned ahhoz, hogy hozzászólást írhass.

Fiók létrehozása

Regisztrálj egy új fiókot a közösségünkben. Nem nehéz!

Regisztráció

Bejelentkezés

Már felhasználók vagy? Jelentkezz be!

Bejelentkezés