Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kadett D


wizard

Recommended Posts

szia!! mindenféleképpen be fogok lépni a MOTE-be.nem tudom a szekció szó alatt mit értesz,nem tiszta egészen,hogy ez , hogyan is nézne ki. Én 1 Kadett klubbot szeretnék,ugyanúgy ahogy megcsinálták a Lacihaveromék a Corsa Club Hungary-t.

de semminek nem vagyok ellenzője 8)

Link to comment
Megosztás:

szia!! mindenféleképpen be fogok lépni a MOTE-be.nem tudom a szekció szó alatt mit értesz,nem tiszta egészen,hogy ez , hogyan is nézne ki. Én 1 Kadett klubbot szeretnék,ugyanúgy ahogy megcsinálták a Lacihaveromék a Corsa Club Hungary-t.

de semminek nem vagyok ellenzője 8)

5 MOTE tag kell egy szekció megalapításához.

Mondjuk, ha kicsit jobban nézegetnéd a többi témát a főoldalon, akkor láthatod milyen szekciók vannak jelenleg :wink:

Link to comment
Megosztás:

Csak megjegyezném, hogy éppen folynak a tárgyalások, hogy a Corsa Club Hungary belép a MOTE-ba, és ők lesznek a Corsa szexció... :wink:

De még semmi nem biztos... :wink:

erőől pont tudok :D

tehát akkor a MOTE-én belül lenne a Kadett Klubbom??? világos :idea:

3embert még meg kell fűznöm!!! :D :P

Link to comment
Megosztás:

....tehát akkor a MOTE-én belül lenne a Kadett Klubbom??? világos :idea:....

Probáld elhagyni mánn ezt az "én klubbom" dolgot.

Komplexebben kellne szemlélned a dolgokat.

A MOTE egy baráti társaság, egy olyan klub, amelyet minden tag magáénak érezhet. Mondjuk ez egyértelmű, hiszen különben miért lépett volna be ? :wink:

Bár a szekcióknak vannak vezetőik, akik koordinálják a dolgokat, de attól az nem az ő saját szekciója, nem tulajdona.

Az autó az az ővé, amely által tagja a MOTE-nak, vagy akár a szekciónak is :wink: :D

Link to comment
Megosztás:

Na, látom Racce itt égeted magad. :D

Én is próbáltam már magyarázni, hogy egy klubbot nem lehet egyedül alapítani, mert akkor max magad kirája lehecc. :!:

Mélykéknek teljesen igaza van (megint), olvasd el jól amit írt :!:

Mivel jómagam is úgy érzem hogy picit benne vagyok a leendő kadettklubban, meg szerettem volna kérni itt az Admin Urakat, hogy lehessen saját fórumunk az opelforumon belül. De láttam hogy ez csak szexcióként működhet, és ez így is van jól. Erre majd csak akkor kerülhet sor, ha a honlapunkat is normálisan elkészítettem ahhoz, hogy bevalljam a címét, a leendő klubtagok nem csak annyik lesznek, hogy "ok, belépek", stb stb...

Minden kezdet nehéz, de ebből a kezdeményezésből tuti lesz is vmi :!: :D :P :smt041

Link to comment
Megosztás:

ne nyaljál Albert :D :P :D

szerintem nem égetem magam,bár mindenki azt gondol amit akar.

nem is arról beszéltem,h egyedül akarom alapítani a klubbot,én úgy gondolom,hogyha egyben lesz a klub és tényleg működik akkor belépünk a MOTE-be addig felesleges,mert lehet,h semmi nem lesz belőle.az kevés ha csak páran akarjuk.ezért mondom azt,h egymagam,mint Opel tulaj belépek a MOTE-be és csinál(unk)ok 1 Kadett Klubbot,mint ahogy pl Future-ék megalapították a HGDC-t.

kb ennyi a véleményem.köszi,h hozzászóltatok és elmondtátok a véleményeteket :wink:

Link to comment
Megosztás:

ne nyaljál Albert :D :P :D

Igyexem úrrá lenni magamon :D :smt039

szerintem nem égetem magam,bár mindenki azt gondol amit akar.

Csak a "klubbom" ütött szíven engem. :?

nem is arról beszéltem,h egyedül akarom alapítani a klubbot,én úgy gondolom,hogyha egyben lesz a klub és tényleg működik akkor belépünk a MOTE-be addig felesleges,mert lehet,h semmi nem lesz belőle.az kevés ha csak páran akarjuk.ezért mondom azt,h egymagam,mint Opel tulaj belépek a MOTE-be és csinál(unk)ok 1 Kadett Klubbot,mint ahogy pl Future-ék megalapították a HGDC-t.

Hááát ez tök zagyva. Ha más érti, elnézést kérek, de ez szvsz totál badarság!

kb ennyi a véleményem.köszi,h hozzászóltatok és elmondtátok a véleményeteket :wink:

Én még csak most mondom el.

Szerintem itt nem az a fontos hogy te legyél a 001 (még ha így is van), és nem az hogy minél több életemben nem látott klubtagunk legyen. Hanem hogy egy kis összetartó közösség jöjjön létre ezáltal, akik egymáson segítenek pl. éjjel 11-kor alkatrészért menni a másiknak. :wink:

Ha ez a gruppe két ember, akkor kettő, ha 7 akkor 7! És attól még nyugodtan be lehet lépni a MOTE-ba, olyan nincs hogy "felesleges".

Amúgy Corsásoknak ugyanakkor lesz tali halálf@szán, amikor nekünk Fóton?

És Racce: Remélem RNB party király volt :wink:

Link to comment
Megosztás:

sziasztok!!

nem akarok itt vitaszínteret alakítani,mert pont az Opeles körökben utálok vitázni.

tehát én itt lezárom a témát, nem fogom leírni a véleményem,viszont klubot azt fogok alapítani,bármi lesz,vagy a MOTE-n keresztül vagy nem.

ez nem csak rajtam múlik,hanem ahogy te is mondtad Albert több emberen.

tehát akkor ezentúl magamban tartom a véleményem,és úgy csinálom a dolgaimat,ahogy én azt kitaláltam. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Azt olvastam, hogy a fórum szabályzata megengedi, hogy két helyre is elhelyezzünk egy hozzászólást. Ezt az Opeles Weboldalak topikban írtam:

Kedves Opelesek!

Amint látjátok sosem alszom, nappal a Kadettot fényesítem, éjjel meg a klaviatúrát.

Ma jutottunk el több napi (éjszakai) meló után, hogy nyilvánosságra hozzuk az alakulgató Kadettklub honlapját.

http://kadettklub.fw.hu/

Az oldal még fejlődni fog, azt is tudjuk már, hogy merre és hogyan, csak idő kérdése minden.

Remélem sokan megnézitek, és nem az "Anyázás magasfokon" rovatba kerül a véleményetek, hanem mindenhol dícsérni fogjátok.

Nagyon örülnénk, ha ezt a mi kis chatünkben is tennétek.

Köszi

/// Sőt még nem állt át a nyári időszámításra a fórum órája, tehát a hozzászólás időpontja: 4:5x :D

Link to comment
Megosztás:

Hemi és Uhuhu!

Nekem is egyre kevésbé jön be a fw, mert mióta regisztráltam ott a saját honlapomat is, azóta a spamek úgy jönnek, mintha muszáj lenne nekik. Ráadásul a tárhej is nagyon gyenge.

Természetesen a MOTE-t alkalmasnak tarjuk arra, hogy minket összefogjon. Viszont én is csak most lettem tag, és remélhetőleg a többiek is belépnek, és akkor szexciónk lesz nekünk is.

Ez olyannyira terv, hogy próbálunk minél több kadettos arcot kihívni Fótra, de ez nem egyszerű - tudjátok jól.

Remélem azért minden jól fog alakulni.

Uhuhutól kérdezném, hogy ha lesz kint 5 (azaz öt) kadettos, akkor mint szekció indulhatunk-e a vizespólós versenyen? :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,kedves Hemi És Uhuhu!!

Nincs kifogásunk azellen,hogy az Opelklub fogjon minket össze.SŐT!!!

Viszont szeretnénk kicsit szűkebb körbe IS tartozni az Opel fanok körében. Az lenne a kérdésem,hogyha szekciót alakítunk rajtatok keresztül akkor megszünik az a jogunk,hogy Kadett Klubnak nevezzük magunkat?? :roll:

Köszönjük a segítségeteket. Racce

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.