Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kadett D


wizard

Recommended Posts

helló dékadettos srác!

tegyé ide képeket lécci!!! :)

itt a kép...000_0457_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

ésitt

100_0484_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

s itt az uccsó (lesz még majd a fényezés után +belső is (részben saját kárpitosmunka, amint az egyik képen llátjátok ott egy régi alfa romeo 33 belsőt készítettem, arról is vannak fotóim))

:) :( ;) :P :D :P :P ;)

100_1941_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

irjatok, remélem azért valamennyire tetszeni fog...

Link to comment
Megosztás:

tegnap még darabokban volt az egész belseje az autómnak,a műszerfal is félig kint volt,akadt egy kis gubanc a hifimmel,2 nap után megtaláltam a hiba forrását.

Ma összeraktam,hmmm és elég jól szól.....holnap megmutatom annak akit érdekel,ha kijutok. :)

Módosítva : Racce
Link to comment
Megosztás:

jól látom, hogy GKW562 a rendszáma? (sajnos én nem tudom megnézni a képfeltöltés nagy képeit, mert le van tiltva)

azaz én autóm volt ;) :P

jól látod uhuhu, bizony jó érzés volt beleülni egy szétrohadt 3 ajtós sima kadett után..

a toyo gumik nálam már kopottak voltak, ezért egy cimborám össze is törte a jobb elejét( akkor én ittasan az anyósülésen ültem) szóval az alufelnik kukába végezték... ha elküldöd a privát e-mail címedet uhuhu a hunterhunter@freemail.hu-ra akkor dumálhatnánk, mert te akkor vérprofi lehetsz, mert nem túlzás ha azt állítom, hogy gyönyörű állapotban vettem meg 2003. februárján .... :) :D :) :( :P

Link to comment
Megosztás:

akos@opelklub.hu

mi olyan 98-99 körül vettük meg, és akkor került felujitásra, először a motorja, aztán a kasznija, aztán minden.

amugy a generál során lenullázásra került az kilóméteróra, ugyhogy amennyit mutat, annyi van a motorba.

aztán volt egy karburátor felujitás is, az kemény volt, került vagy 80 ezerbe :) viszont jó lett.

utána mi eladtuk , és 2 évig más használta, aztán visszavettem.

egy fél év használat után eladtam egy klubtársunknak, és szerintem te tőle vetted.

a toyo gumikat és a vw alukat én vettem rá :)

valahol van egy csomó képem róla :(

rendeteget költöttünk rá, közel 1 millioba volt, amikor először eladtuk.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Hát még mikor Gelko talált rá, akkor 1 misi volt az ára... azért kezd olcsóbb lenni az a merci vászon rendesen! :)

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Sajnálatos módon az én 1982-es Opel Kadett D típusú gépkocsim eladásra kerül! 2008.3.hóig van rajta műszaki vizsga,friss a zöldkártya,törzskönyv,nem dohányzó,női tulajdonostól,aki tavaly ott volt Blitzen annak írom,hogy ő lett a 3.helyezett széria kategóriában a szépségversenyen.Fel lett újítva - fékek kicserélve,féltengelyek kicserélve,önindító cserélve,karbi cserélve,feszszab.cserélve,hátsó szélvédő cserélve,szinte csak a hatos csavrokat nem cseréltetttem le benne,folyamatosan szakszervízben lett szervizelve,karbantartott autó,februárban lett alvázvédőzve,fél éves akksi van benne,1 évesek a gumik,megkímélt állapotban van,családi autónak használtuk,sürgősen el kellene adnom,mert kellene a pénz!!! Irányár :150 ezer,üzembentartóival is megoldható!!! Ha vkit érdekel vagy tud rá érdeklődőt kérem jelezze a 06204229113-as számon vagy msn-en: katkb@freemail.hu-Betty

Link to comment
Megosztás:

Sajnálatos módon az én 1982-es Opel Kadett D típusú gépkocsim eladásra kerül! 2008.3.hóig van rajta műszaki vizsga,friss a zöldkártya,törzskönyv,nem dohányzó,női tulajdonostól,aki tavaly ott volt Blitzen annak írom,hogy ő lett a 3.helyezett széria kategóriában a szépségversenyen.Fel lett újítva - fékek kicserélve,féltengelyek kicserélve,önindító cserélve,karbi cserélve,feszszab.cserélve,hátsó szélvédő cserélve,szinte csak a hatos csavrokat nem cseréltetttem le benne,folyamatosan szakszervízben lett szervizelve,karbantartott autó,februárban lett alvázvédőzve,fél éves akksi van benne,1 évesek a gumik,megkímélt állapotban van,családi autónak használtuk,sürgősen el kellene adnom,mert kellene a pénz!!! Irányár :150 ezer,üzembentartóival is megoldható!!! Ha vkit érdekel vagy tud rá érdeklődőt kérem jelezze a 06204229113-as számon vagy msn-en: katkb@freemail.hu-Betty

Betty,mondtam, hogy várd meg a talit vele......nem lehet olyan nagy a gáz! már csak 2 hét! :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! :)

Sikerült orvosolnunk a problémát,így az opel marad!!! A szerelő,a klubbtagok,a barátok,és legfőképpen édesapám unszolására,nem adjuk el!!! :lol: Találtunk más megoldást az illeték kifizetésére.Remélem öreglány érzi,hogy "megkegyelmeztünk" neki és a továbbiakban is jó szolgálatot fog tenni és viselkedik,hogy a B.szemesi talin újra ott lehessünk.

Üdv mindenkinek: Betty és bakupi (ő az opel :huh: )

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! :)

Sikerült orvosolnunk a problémát,így az opel marad!!! A szerelő,a klubbtagok,a barátok,és legfőképpen édesapám unszolására,nem adjuk el!!! :lol: Találtunk más megoldást az illeték kifizetésére.Remélem öreglány érzi,hogy "megkegyelmeztünk" neki és a továbbiakban is jó szolgálatot fog tenni és viselkedik,hogy a B.szemesi talin újra ott lehessünk.

Üdv mindenkinek: Betty és bakupi (ő az opel :huh: )

Nagyon helyes, jó döntés!

Nem lett volna jó eladni hidd el!

Szépek.

Te nem lehet hogy kicsit rákattantál a cabriokra? :D

Link to comment
Megosztás:

csak egy kicsit...bár annyira nem tecc a D kadett kabrio :lol: jó meg ritka meg minden de kicsit home made kinézete van miközben nem is az :huh:

Tudomtudom az Asconádnak nincs hómméd kinézete, és még nem is mondta ezt senki :)

Szerintem jól néz ki, a cabriok nagyon jól néznek ki mindig csak ezért túl sok áldozatot kell hozni...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.