Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kadett D


wizard

Recommended Posts

  • 2 months later...

Nézegetem nagyon a futóműveket,de Ebayen nem találok, mondjuk nem is nagyon vágom azt az oldalt...szerintem ezért E Kadett GSI futóművet teszünk be az Energee alá...csak az a bajom ültetőszettekkel, hogy keveset ültetnek...mondjuk előre talán elég a 8cm,de hátra kevés....állítható kéne,de az meg horror....majd megkérdem a cimbimet akivek furikáztunk Tom forgalmija után úgyis árulja ezeketa cuccokat. :wub:

Link to comment
Megosztás:

Erről a nariról jut eszembe.

Csávó azóta sem irt vissza aki egyszer kint volt Lurdynál tökilyen D-vel és küldött nekem mailt :wub: :P

Tényleg. Mondtad most télen szét lesz kapva az öreg csotrogányod hogy betömjétek az alján a lyukakat :lol: Ez a projekt hogy áll?

a project ugyanúgy áll,télen indul a dolog,de el kell szomorítsalak,nincsenek lyukak az alján :D B)

A narancs D Kadettről nekem sincs több infóm... :P

Link to comment
Megosztás:

tudjuk jól, hogy a motorom kis fordulaton utál lenni,de egy ideje elkezdett rángatni 2500-3000es fordulatig.Rájöttünk, hogy a karbim farsot szív a pillangószelep tengelynél,úgytudom ezt ki tudja küszöbölni egy esztergályos, perselyezéssel.Ami viszont sokkal jobban fáj: Nem tudom, hogy mennyire függhet össze,de szerintem nem, tegnap előtt cseréltem olajat és arra lettem figyelmes, hogy nagyon ugrál az alapjáratom,eddig is csinálta a fars miatt,de mostmár,néha bevillan az olajnyomásom.szerintetek mi lehet ez??????

Link to comment
Megosztás:

A mai napom azzal telt, hogy mocit cseréltem egy haveromnak,1.2s volt és 1.4 megy bele a 60lovas központi injectoros,csak karbis lesz.Van még cigi a váltóval mert nem jó rá az 1.2es.elvileg minden más oks. :wub:

Az 1.2 S az még ohv-s. Teljesen más a kuplungharangja, mint az 1.3, vagy 1.4-é. Elvileg, ha egy F10 4-es, vagy 5-ös váltót teszel rá jó lesz. Mert az 1.4-re sztem nem jó az F13.

Link to comment
Megosztás:

ha jóé emlékszem 3 példány készült, az első egyből megborult, egy másik 2. lett a valamikori Dél-Afrikai Rallye-n, a harmadik meg, azt nem tom hol van. Tavaly megtalálták.

A Gruppe 5 megszünésével ez is kihalt, ja és 4*4-es volt. a legenda szerint magasabban ágaskodott mint a híres quattro

Valahol itt föntebb megvan a honlapja is.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.