Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


koroszt

Recommended Posts

Sajna nekem is megint esedékes. Igazából ha már megint kiszedem, akkor ledezni kéne...

Én meg már kifejezetten kellemesnek tartom, hogy már egy sem világít ott :D Kár, hogy a rádió fényét nem tudom levenni nullára (csak ha kikapcsolom :D).

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Segítséget szeretnék kérni. Az történt,hogy menet közben a szivargyújtóba bele eset egy pici fém tárgy, és zárlatot okozott. Ezt kővetően, gyújtáson nincs visszajelzés, se a töltés lámpa se az izzítás se a motorolaj jelző lámpa nem világít. Menetkőben halványan világít a töltésjelző de van töltés mert rámértem. Szerintetek mi lehet? elégett valahol a vezeték? ha igen, miért nem a bisztit vágta ki? mert azokat átnéztem, mind jó.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok. Átnéztem újra és nem a biztosíték van kimenve. Én testhibára gyanakodok, mert a töltés lámpa gyújtáskor nem világít se semmi, de ha beindítom a motort az olajnyomás lámpa egy pillanatra felvillan, a töltéslámpa folyamatosan halványan világít gázadásra erősödik. Valami ötlet? hol van testelve? melyik részen az autón?

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

üdv mindenkinek. az volna a kérdésem, ha computert szeretnék az analóg órám helyére ami a napokban hol megy hol pedig nem, akkor csatlakozót találok a műszerfalban valahol? De ha esetleg valakinek van egy működő analóg órája azt is szívesen venném :) köszi 93-as évjárat, c20ne

Módosítva : quemby
Link to comment
Megosztás:

üdv mindenkinek. az volna a kérdésem, ha computert szeretnék az analóg órám helyére ami a napokban hol megy hol pedig nem, akkor csatlakozót találok a műszerfalban valahol?

Hát ezt így szerintem senki nem tudja neked megmondani... próba szerencse. Találkoztam már korábbi évjárattal amiben benne volt, meg későbbivel is, amiben nem.

Jó alaposan kutasd át a sárga csatiért a műszerfal mélyét, nekem a kábelköteghez volt rögzítve egészen a kesztyűtartó felé, de láttam már olyat is akinek egészen fent volt elrejtve.

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Középkonzol háttérvilágítását szerettem volna cserélni. Idáig szétszedtem, kihúztam a fűtéskonzolt, amennyire tudtam, de nem látom ,hol kellene lennie annak az egy nyamvadt izzónak. Jobban már nem jön ki a fűtéskonzol rész. Valaki tudna némi segítséget a továbbiakhoz??!! Thx

1uqe8zbmbgktg1h42g7.jpg

p2zle8rcs6j1mvtmq7a.jpg

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Középkonzol háttérvilágítását szerettem volna cserélni. Idáig szétszedtem, kihúztam a fűtéskonzolt, amennyire tudtam, de nem látom ,hol kellene lennie annak az egy nyamvadt izzónak. Jobban már nem jön ki a fűtéskonzol rész. Valaki tudna némi segítséget a továbbiakhoz??!! Thx

Pedig látszi is a vezetéke.

Egy kihúzhazó műanyag foglalatban van az izzó.

uploaded_pic_1355401621.jpg

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Pedig látszi is a vezetéke.

Egy kihúzhazó műanyag foglalatban van az izzó.

Köszi, közben meglett. Hát igen, ott volt az orrom előtt!!! Csak éppen két barna vezetéket kerestem, ez meg két lila volt. Annyira a barnát kerestem, hogy ami az orrom előtt volt, azt gyakorlatilag észre se vettem...

Az izzó kijön a foglalatból?? Mert az enyém nem akar...

Jah, kijön, csak szét töredezett a műanyag alsó része...

Módosítva : hening
Link to comment
Megosztás:

Köszi, közben meglett. Hát igen, ott volt az orrom előtt!!! Csak éppen két barna vezetéket kerestem, ez meg két lila volt. Annyira a barnát kerestem, hogy ami az orrom előtt volt, azt gyakorlatilag észre se vettem...

Az izzó kijön a foglalatból?? Mert az enyém nem akar...

Jah, kijön, csak szét töredezett a műanyag alsó része...

Ez a 3. Vectrám, de most sem tudok napirendre térni ezen világítás fényereje felett.... :unsure: :huh:

Link to comment
Megosztás:

Már nem emléxem kinek van gyárilag világítós kapaszkodója a veciben, de most nekem is lesz, és az lenne a kérdésem, hogy gyárilag hogy van bekötve a lámpa? A kapcsolása oké, arra gondolok hogy gyárilag hol fut hozzá a vezeték? A b oszlop tövétől megy fel, vagy végigmegy a tetőben az első középső lámpától?

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

szioasztok nekem vanb egy op com clone kabelem de nem akar mukodni xp re tettem elindul felismeri de mikor kapcsolodna akkor csak folyamatosan tolt és nem lép tovább egy frissebb verzioval is kiprobáltam de ott már bese jon csak azt irja hogy nincs usb eszkoz csatlakoztassa de a bealitásokban meg fel ismeri

remélem valaki tud segiteni elore is koszonom

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Üdv!

Tudna nekem valaki küldeni egy Vectra A digitális műszeregység bekötési rajzot?

Esetleg egy vezetékszínkódot mi hova megy és hogy hogyan tudom letesztelni hogy működik-e egyáltalán?

A másik kérdésem az lenne hogy egy 94-es F Astrába akarom belerakini milyen átalakítás szükséges hozzá?

Köszönöm a válaszokat

Link to comment
Megosztás:

Ma sikerült elkommunizálnom egy ilyet:

2015-03-09_19.35.47_www.kepfeltoltes.hu_

2015-03-09_19.36.19_www.kepfeltoltes.hu_

Bmw (Mini) szintén. :D

A szivargyújtó alá pont befér, ki van mérve. A rádiómon meg ugye van bemenet, csak össze kell kötni. (mert jelenleg csak kilóg egy jack kábel a műszefal alól) Elvileg a csati több pólusú, tehát egy megfelelő vezetékkel a telefon mikrofonját is bele bírom kötni. És akkor fullos értékű kihangosítóként is funkcionál.

Az usb-t meg simán bekötöm áramra, és akkor lehet róla mindenféle telefonokat, meg gps-eket tölteni. (Bundee ehhez majd kelleni fog a segítséget, mert a 12v-ból valahogy 5-t kell csinálni. :) )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.