Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


koroszt

Recommended Posts

Legegyszerűbb, ha szerzel egy szivargyújtós usb töltőt, és azt kibelezed/bedrótozod ;)

Amúgy mióta van kihangosító a kocsiba, azóta nemtudom hogy léteztem eddig nélküle!

...

Az usb-t meg simán bekötöm áramra, és akkor lehet róla mindenféle telefonokat, meg gps-eket tölteni. (Bundee ehhez majd kelleni fog a segítséget, mert a 12v-ból valahogy 5-t kell csinálni. :) )

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok! Wookie érdeklődött hátsó világítós majrévas elektromos bekötése felől(nemtegnap). Nekem van ilyen és vetettem rá 1 pillantást. Bal küszöbnél megy hátra 1 vastag kábelköteg, abban kell ennek is mennie. Csomagtartóban a belső világításnál (5 ajtós gépről beszélek) van 1 csati 3 vezetékkel (szürker-barna-piros). Ez megy fel az utolsó oszlopban a majrévashoz és talán a tető élében át jobbra. A csatit széthúzva egyik oldal sem világít, ebből gondoltam, h csak így mehet.

Képet miként lehet csatolni a hozzászóláshoz?

Link to comment
Megosztás:

Szép estét Kedves Márkatársak!

Kiszeretném használni,hogy nekem gyárilag benne van a Vectra B2-esemben a telefon kihangosító mikrofonja a középső lámpában az izzók között.

Abban kérném a segítségeteket,hogy a rádió fejegység mögött lévő ISO csatlakozón melyik az a csatlakozó pont\pontok ahova rátudnék csatlakozni a mikrofonra?

Nem bánnám ha esetleg képpel is tudnátok illusztálni.
Nokia kihangosítót szeretnék beépíteni.

Köszönöm előre is a segítségeteket!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy 1993as C16NZ vectrám van, kb egy hete kezdődött hogy először csak pár percre gyulladt ki, de most mar mindig világít a motor kontroll lámpa. Az alapjárat hullámzik, menet közben teljesen véletlenszerűen elkezd rángatni, egy minimális gázadásra abba marad. Kivillogás eredménye: magas jelfeszultseg, mi lehet a hiba oka? Előre is koszi az ötleteket!

Link to comment
Megosztás:

Hanyas hibakódot villogja ki pontosan?

Sziasztok!

Egy 1993as C16NZ vectrám van, kb egy hete kezdődött hogy először csak pár percre gyulladt ki, de most mar mindig világít a motor kontroll lámpa. Az alapjárat hullámzik, menet közben teljesen véletlenszerűen elkezd rángatni, egy minimális gázadásra abba marad. Kivillogás eredménye: magas jelfeszultseg, mi lehet a hiba oka? Előre is koszi az ötleteket!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Beszéltem márka társsal világítós kapaszkodó ügyben. Ő is utólag szerelte be, de az övé a középső lámpától volt vezetékelve jobb oldalt a tetőnél és a hátsó tetőélnél át balra. Nem tudom, h milyen évjárat/felszereltség-ből bontotta ki magának. Az enyém gyári '95-ös CDX.

Más: "csekkontrolos" műszerfalról hallottam, h van 1 bontva. Ha valakit érdekel, utána járok, h meg-e van-e-é még.

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Van nekem egy 1994es évjáratú Vectra (a) -m 1.8I ennek tönkrement a motorja és a váltóval is gondok voltak, vettem egy 1993as évjáratú 2.0i-s motort váltóstól motorvezérlővel. A probléma ott ütközött ki hogy a chek lámpa nem világit nem érzékeli a motor vezérlőt így nem működik a benzin pumpa hiába próbálkozik az önindító. Kérdésem az volna, hogy az a/c relén és a motorvezérlésen kívül mit kéne kicserélni vagy átkötni? .

Módosítva : Flac
Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Köszi!

A check contorl érdekelne. Csak a műszeregység, vagy vezérlő is, ill. esetleg jeladók hozzá?

Szia, Wookie!

Lassú az információ áramlás. Nincs már + a check control. Tulaj eladta a kocsiját és vele együtt több alkatrészt is. Ez is közte volt.

Sajnos...

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Sziasztok!

Tudna segíteni valaki abban a dologban, hogy kaptam egy Vectra A digit km órát. A kasszniban benne van a C20XE motor kábelkötege, de nem találom azt a kábelt a motortérben, ami a váltóban lévő km meghajtó fogaskerékre és onnan a km óraba menne.Valaki tud esetleg olyan helyet, ahonnan be tudnék szerezni ilyen kábelt?De egy kép is sokat segítene, hogy egyáltalán hogy is néz ki ez a kábel. Előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Találkozott már valaki olyannal, hogy az ablakemelő nem működik, csak akkor, ha a bal első ajtó nyitva van? Az ablakemelő gyári. Ugye komfortos, minden. Mi után szét szedtem a beltéri műanyagokat, arra lettem figyelmes, hogy nem működik az el. ablak. Mondom a...aztán végül rá jöttem, hogy működik az, de csak abban az esetben, ha nyitva a bal1... Ami még érdekes, hogy akár gyújtáson van, akár nem, ha nyitva az ajtó, mindig minden körülmények között működik az ablak. Persze a kívülről kulcsos megoldással is fel tudom húzni. Az természetesen működik akármikor. Lehetséges, hogy test gond? Minden a helyén, ahogy néztem, a kábeleket nem bántottam...

Előre is nagyon köszönöm!

Üdv,

Tomi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Találkozott már valaki olyannal, hogy az ablakemelő nem működik, csak akkor, ha a bal első ajtó nyitva van? Az ablakemelő gyári. Ugye komfortos, minden. Mi után szét szedtem a beltéri műanyagokat, arra lettem figyelmes, hogy nem működik az el. ablak. Mondom a...aztán végül rá jöttem, hogy működik az, de csak abban az esetben, ha nyitva a bal1... Ami még érdekes, hogy akár gyújtáson van, akár nem, ha nyitva az ajtó, mindig minden körülmények között működik az ablak. Persze a kívülről kulcsos megoldással is fel tudom húzni. Az természetesen működik akármikor. Lehetséges, hogy test gond? Minden a helyén, ahogy néztem, a kábeleket nem bántottam...

Előre is nagyon köszönöm!

Üdv,

Tomi

Ha csukva van az ajtó, és rajta a gyújtás, akkor sincs? Az olyan, van egy kis elektronika az ablakemelő alján (kis műanyag házban), ami felel ezért a dologért. Én most fogom ezt felaplikálni az astrára, mert azon nincs.

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Ha jár a motor, akkor sem működik. Simán gyújtáson sem.. Ez az én bajom :(

Ha csukva van az ajtó, és rajta a gyújtás, akkor sincs? Az olyan, van egy kis elektronika az ablakemelő alján (kis műanyag házban), ami felel ezért a dologért. Én most fogom ezt felaplikálni az astrára, mert azon nincs.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem.

Pár hete villog az automata váltóm lámpácskája. D fokozatban úgy gyorsul, mint az iszap, mintha 3-asban lenne. Manuálisan tudom váltogatni, és viszonylag normálisan is megy, bár picit mintha nem menne úgy, mint régebben.

Voltam tegnap Gödöllőn egy automata váltós szakinál, aki hibakódot akart olvasni. Elküldött máshoz, mert neki nem volt az én diagnosztikai csatlakozómhoz megfelelő műszere. A következő szaki azt mondta, az enyémet nem is lehet kiolvasni, csak villogtatással. Utánanéztem a neten, ezt hogy kell csinálni.

És itt van a bibi. Elvileg a csatlakozó A és C lábát kéne rövidre zárni, viszont nálam nincs C láb. :icon7:

http://kepfeltoltes.hu/view/150624/diagcsati_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Van valami tippetek, merre tovább?

Köszönettel: Béla

Módosítva : Paul Scholes
Link to comment
Megosztás:

Talán most. :D

Bocsánat a lúzerségért!!!

http://kepfeltoltes.hu/view/150624/diagcsati_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Pedig ott kéne lennie.

De még megnézheted a jobb lábtérben az a oszlop burkolat alatt, van több kis csatlakozó, az egyikben kell találnod barna/fehér és egy barna fekete előbbi a váltóvezérlő 23-as utóbbi a 4-es pontjára megy.

Ezek a diagnosztikai szálak, ebből neked a barna fekete kell, az megy a c pontra.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Pedig ott kéne lennie.

Ez a dolog számomra is rejtély, viszont nem példa nélküli, bár tudom ez nem vigasz:

Van a baráti körben egy gyárilag összkerekes Calibra, aminél folyamatosan világít az összkerék visszajelző lámpája a műszerfalon, de kivillogtatni meg nem lehet, mert hiányzik a "J" láb az ALDL csatiból... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Ez a dolog számomra is rejtély, viszont nem példa nélküli, bár tudom ez nem vigasz:

Van a baráti körben egy gyárilag összkerekes Calibra, aminél folyamatosan világít az összkerék visszajelző lámpája a műszerfalon, de kivillogtatni meg nem lehet, mert hiányzik a "J" láb az ALDL csatiból... :unsure:

Kapcs rajz alapján ugyanúgy visszakövethető a vezérlőig, és akkor ott kell rövidre zárni.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Köszönöm a segítséget! Most egy autóvillamosságis szakinál van a kis drága, aki megpróbálja kiolvasni a hibakódokat. De ha haza jön, megpróbálom megkeresni a barna-fekete szálat.

Ma, ahogy vittem a villamosságis emberkéhez, leparkolás után végig kapcsolgattam a fokozatokat. Amikor 2-esből 3-asba tettem, enyhe búgó hangot hallottam egy másodpercig. Ezt többször megtettem, és mindannyiszor volt ez a hang. Majd betettem parkolóba, de mintha nem teljesen a helyére ment volna a váltókar. Nem mozdult az autó tapodtat sem, de olyan fura volt betenni P-be. Kb. egy hónapja volt váltóoldali főtengelyszimmering csere. Erre kb. egy-két hétre kezdte a váltó a szervízüzemet. Szerintetek lehet valami összefüggés? És ha igen, mi?

Segítségeteket továbbra is köszönve: Béla

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.