Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Váltó


ascona20i

Recommended Posts

  • Hozzászólások 79
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok

Lenne egy gondom 1.2 N D Kadett ba szeretnék 5ös váltót rakni, mert jelenleg egy 4 seb szolgál benne (F10), lentebb szeretném szorítani vele a fogyasztást

Milyen 5seb váltó jó hozzá??

Köszi

Ez még az OHV motor? :rolleyes:

Nézd ki légyszíves a forgalmiból a motorkódot. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Ilyen 12 kódszámú motorhoz létezik egyáltalán 5seb váltó?

Az autó adatai:1200ccm, 53Le "N" kivitelű Sűrítési viszonya 7.8:1, Berlina felszerelség

Évjárata 1980.03.27 péntek, nem kamu benne volt a szőnyegben:))

Köszi

Zoli

Szerintem nem volt. :rolleyes:

Asszem ez a motor még a C Kadettből maradt amibe még hosszában volt beépítve.

Link to comment
Megosztás:

JA a motor OHV elrendezésű

Úgytudom 86-ig nem gyártottak 5 sebességes Kadettet.

Az OHV meg az oldalvezérelt felül szelepelt,Úgynevezett vasmotor.

De várjál csak!

Volt egy munkatársamnak 5 sebességes"vasmotoros" E Kadett Caravanja :rolleyes:

Akkor képzavarban vagyok picit :blink:

Link to comment
Megosztás:

Az 5 ös váltót 83-tól vezették be a D Kadett 1,3s tól 1,8 GTE ig (megvan a típuskönyve) ennek már utánajártam,

azt nem tudom hogy

Mi a típusa ami jó az 12 es kódszámú motorra (gyárilag nem volt belőle 5seb es a D sorozatba) ez tutifix. :blink:

Létezik F10 5sebeségesben? Vagy F13v, F16??? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ja és az utolsó OHV motorcsalád 1.0S 1.2N, 1.2S 1.2ST

Mind beépítésre került a Kadett D Sorozatába

LÓerejük 40, 52, 60, 55Le. Karburátorok Solex 30 PDSI, Solex 35 PDSI, vagy PDSI-T, illetve Pierburg 1b1

Inentól kezdve az 4 hengeres motorok OHC Blokkok 1,3 tól- (Kadett szériában)

Nem akartam okoskodni, de utánajártam egy kicsit:)

Át lehet alakítani a 4seb F10 et 5seb re? Vagy teljesen más a háza?

Link to comment
Megosztás:

Más forgalmi szerint 1.0 S 45 LE, nagy Op könyv szerint 50 LE.

Most nézem, télleg! Érdekes hogy az 1.0S motor Corsa A-ban viszont már az említett könyv szerint is 45LE-s. Mondjuk ehhez jó volna tudni hogy vajon teljesen megegyezik-e a Kadett D és a Corsa A ezen motorja, vagy valamit butítottak rajta a Corsában?

Amúgy 1.0 literes D Kadett elég ritka madár lehet, én még nem találkoztam eggyel sem. :)

Link to comment
Megosztás:

Most nézem, télleg! Érdekes hogy az 1.0S motor Corsa A-ban viszont már az említett könyv szerint is 45LE-s. Mondjuk ehhez jó volna tudni hogy vajon teljesen megegyezik-e a Kadett D és a Corsa A ezen motorja, vagy valamit butítottak rajta a Corsában?

Amúgy 1.0 literes D Kadett elég ritka madár lehet, én még nem találkoztam eggyel sem. ;)

Én két embret is ismerek akinek ilyen van ;)

Amúgy mi köze ennek a váltóhoz? :)

Link to comment
Megosztás:

  • 1 year later...

Üdv!

Lenne egy olyan problémám, hogy van egy 85-ös, csepp kadettem, ami automata váltós és most az utóbbi időben D fokozatban felpörgeti nagyon a motort, és nagyon nehezen vált be. Mintha nem találná meg a sebességi fokozatot... Ezt általában 50-80 km/h között csinálja, a fölött már rendesen vált és megy.

Kérdésem, hogy mi okozhatja ezt a bajt. Köszi előre is.

Link to comment
Megosztás:

Automatánál mindig járó motornál kell ellenőrizni. Én jártam úgy, hogy kevés olaj volt benne, és ha kanyarodás közben váltott, akkor megcsúszott a váltó, miután feltöltöttem, megjavult. Igaz ha jobban taposom, akkor a2. fokozat váltásánál néha szintén csúszik, de sztem kopott a váltó és az az oka.

Link to comment
Megosztás:

No, fejlemény, hogy olaj nem volt benne sok, de ettől függetlenül is, utántöltés után is ugyanúgy csinálta a dolgot, úgyhogy váltót cseréltetünk benne. Már megvan az új, csak bele kell szerelni. :huh:

A tippeket és tanácsokat meg köszi

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.